אחרי הפרסום אמש שגברת חנה זורנו עזבה את מפלגת עתיד העיר ואת תפקידה כדוברת, הערב (יום ב') הדברים שבו למסלולם ואף מוטי כהן העלה תמונה שלו מחובק עם חנה כדי להרגיע את קהל הבוחרים.

בהמשך לעניין זה, נכתב אמש על קיר הפייסבוק של מר אלי בן משה כי הוא פורש מהחיים הפוליטיים.

לאחר שיחה עם מערכת שמשנט הובהר כי אין זה מעיד על אי תמיכתו של בן משה בפרס או במפלגתו אלא עייפות החומר. 

מצ"ב תגובתו לקהל קוראיו ותומכי מפלגת.

רקע כללי על מר בן משה: 

בן 52, תושב העיר 22 שנים, מנהל מחלקה עיסקית בחברת פעמית וגם סטודנט באוניברסיטה הפתוחה במגמת מנהל עסקים וניהול כללי.
להלן תגובתו:

חברים ותושבים נכבדים!

לאחר התלבטויות רבות, ולמרות שגזרתי על עצמי שתיקה בכל הנוגע לכלנושא או עניין פוליטי , החלטתי ובכל זאת להבהיר בפניכם בכלל ובפני ריצ'רד פרס ומפלגת בית שמש שלנו בפרט, כי אין בהתפטרותי זו  דבר המצביע על אי אמון או חוסר הערכה ואמפטייה כלפי מפלגתי והעומד בראשה חברי הטוב ריצ'רד פרס.

להיפך מכך, מאמין אני באמונה שלמה בריצרד ובמפלגתו! וביום פקודה אתייצב בקלפי ואצביע בראש מורם לאלי כהן ראש העיר שלי,ולריצרד פרס ומפלגת בית שמש שלנו למועצת העיר, נקודה!

ההחלטה הקשה על התפטרותי מתפקיד דובר מפלגה, ושותף פעיל למען בית שמש היקרה לי מכל, קיננה בראשי זה מכבר הימים, ובימים האחרונים במיוחד, עת קיבלתי שיחת טלפון ממאן דהוא בעל ערך משמעותי בחיי, הנחשב הוא כדמות ראשונה במעלה בפוליטיקה המקומית, שבה הוא ניסה ליטול את זכותי מלהגיב לפוסט זה או אחר, בשל סיבת יכולת ההתבטאות והכתיבה שלי אשר לטענתו מפריעה לו ומפלגתו!

אציין ואומר כי הערצתי את האיש בעבר, ואף אני רואה בו דמות מפתח בפוליטיקה המקומית, ומפאת כבודו לא אשתמש בשמו.

אנני רואה בזאת השתקת פיות,דבר החמור בפני עצמו, אך יחד עם זאת אני כן מייחס לזה חשיבות, וזאת בשל מצבו של הגוש הלאומי הנאבק ביד רמה ובזרוע נטויה להבאת השינוי המתבקש לעיר בית שמש.

אין ספק כי תגובתי הייתה מהולה בזעם ובתדהמה. ברם החלטתי לנהוג במתינות ובממלכתיות ולו רק לטובת העיר בית שמש !

ידידיי היקרים. אני ער לתגובות שלכם, חלקם טובות ומעודדת, וחלקם בוטות! למרות זאת אוהב אני אתכם ואת עירי היקרה.

עבודת הדובר קשה לאין ערוך, ובמיוחד שהינך ניצב בראש קידמת במת אוחזי העט והקולמוס, ובפרט שכתיבתי מאז ומעולם הייתה מדוקדקת מנומקת ומתונה. הן מעל גבי העיתונות, והן בדפי הפייס.  מעולם שבט לשוני לא פגע באף אחד או אחת, אלא להיפך מכך. איחדתי וקרבתי לבבות עד ליום התפטרותי!

ימים לא קלים עוברים עלינו, ועל פניו נראה המאבק צמוד. דבר זה יוצר מתחים ובקיעים בקירבנו, וזו העת להתאחד ולשלב זרועות יחד מלב אל לב!
המערכה העומדת בפנינו איננה פשוטה ובטח איננה מובנת מאליה.

סובלנות, מתינות, וממלכתיות, תוך שמירה על כבוד האדם חירותו ואמונתו, תובילנו אל מחוז חפצנו בשלום.

לסיום, אזכיר ולא במעט נושא כאוב אשר מעיק עלי ועל מאות תושבים, והוא תקצוב ענפי הספורט בבית שמש! ילדינו נושאים באמתחתם שלל גביעים ומדליות מתחרויות שונות ארציות ומקומיות, הן ממועדון הגו‘דו של צחי, והן מענף הטניס של אפי, וכלה בקבוצת הכדורסל אליצור בית שמש, ועד בואכה מועדון הכדורגל של אופיר עזו!

לא ראינו שום מנהיג או כל פוליטיקאי אחר אשר נתן דעתו על כך.

וטוב יעשה מי מהם שירים את הכפפה הזו עוד היום, ולו למען דור העתיד בבית שמש! אודה לכם על הבנתכם, ומבטיח אני לכם כי ליבי עימכם, גם ביום הבוחר!

תודה מראש אלי בן משה!