ועדת הפנים של הכנסת בראשות חה"כ מירי רגב (הליכוד) התכנסה בבוקר, (יום ב')  בכדי לדון בהערכות לקראת הבחירות החוזרות שיערכו ביום ט' באדר ב' בעיר בית שמש, בחירות שיערכו הן לראשות העיר והן למועצת העיר.
בהודעה שפורסמה על סדר היום של הועדה, נכתב כי הודעה תדון ב"היערכות משרד הפנים לבחירות חוזרות בבית שמש", ואל הועדה הוזמנו נציגי משרד הפנים, משרד המשפטים, המשרד לביטחון פנים, המשטרה, עיריית בית שמש, התנועה למען איכות השלטון, המוסד לבוררות מוסכמת, והמועמדים לבחירות.
ביום הבחירות בבית שמש יערכו בחירות גם בעיר נצרת, בחירות שגם הן יערכו לפי הכרעת בית המשפט העליון, אך בעוד ובבית שמש ועדת הפנים מוצאת עניין לדון, הבחירות בנצרת חולפות בלי כל מגמה של ועדת הפנים לבדוק את הדברים ולבחון את הערכות משרד הפנים וזאת בשל תופעת הזיופים שהיו בבחירות האחרונות.
חברי הכנסת החרדים מחו על התנהלותה של יו"ר הועדה מירי רגב מהליכוד וחבר הכנסת יעקב אשר מיהדות התורה פנה ליועץ המשפטי של הכנסת ולועדת האתיקה שתבדוק את התנהלותה של רגב בכל מה שקשור לעיר בית שמש והאם אין בכך משום ניגוד עניינים בגלל שהליכוד בבית שמש גם מתמודדים בבחירות הקרובות.
כתוצאה מפניה זו הוחלט שיו"ר הועדה תוציא זימונים חדשים לכל מוזמני הדיון ושבהם יופיע באופן ברור שמדובר על דיון בעניינם של בית שמש ונצרת ביחד.