בקיץ הקרוב ההופעה החזותית של החתן ממשיכה בקו הקלאסי המחוייט כאשר החליפה מורכבת מחולצה אלגנטית לבנה או שחורה בגזרות צמודות, מכנס אלגנט צר ובגזרה נמוכה יחסית, ז'קט בגזרה SLIM FIT, עניבה - לרוב קלאסית צרה וחלקה או לחלופין פפיון למראה טוקסידו.

בכיוון שלרוב בוחרים בחליפה שחורה קלאסית על מנת לשנות את המראה הבנאלי ניתן להוסיף וסט שחוא חלק למראה הקלאסי או וסט עם נגיעות עור ' ז'מש ומשבצות עדינות . כמו כן ניתן להוסיף את השילובים הללו גם על הג'קט או העניבה .

לצד החליפה השחורה ניתן למצוא גם את הצבעים האופנתיים - כחול , תכלת המשולבים בצבעי אדמה המתבטאים בחגורה ונעליים.

לחתנים הנועזים יותר - ניתן למצוא חליפות בצבעים בורדו , סגול , חציל קאמל וירוק .

כמובן להתאמה מושלת צריך להגיע לחנות על מנת שיהיה ניתן להתאים את הגזרה המתאימה ואת הצבע והגוון של החליפה לצבע בעור .

הכי חשוב שהחליפה תתאים למבנה הגוף שלכם: גובה, משקל ורוחב הכתפיים. חליפה שתחמיא לגבר גבוה ובעל מבנה רחב לא תתאים לגבר שאינו גבוה ורזה. רצוי לבחור חליפה שמותאמת בפרופורציות שלה למבנה הגוף כך למשל חליפה בעלת דשים קטנים ורגליים צרות תתאים יותר לגברים דקי גזרה. חליפה עם מכנסיים בגובה מותן בינוני תתאים למבנה גוף רחב יותר.

שימו לב שקו הכתף יושב בדיוק במקום ואינו יוצר מראה של כתף שמוטה, או שכפתור החליפה נסגר בקלות ואינו יוצר כיווצים. הקפידו על אורך המכפלת, כך שיגיע שתי אצבעות מקו הרצפה, ובידקו שהשרוול אינו ארוך מדי או קצר מדי. 

חליפה מחויטת איכותית צריכה להרגיש כאילו נתפרה במיוחד עבורך. עליה להיות מונחת על הגוף בשלמות ובנינוחות, מבלי ללחוץ או להיות רפויה מדי. כשתחוש נינוח בחליפה שלך, תקרין זאת כלפי חוץ, וזה עשוי להיות הבדל משמעותי עבורך, במהלך האירוע החשוב.

עוד שיקול בבחירה הוא מזג האוויר. בעונת הקיץ הישראלי ועונות המעבר חשוב לבחור ביגוד המתאים לעונה ולשעת האירוע. בעונת הקיץ ובחתונות צהריים למשל מומלץ להעדיף חליפות כותנה, צמר-קר (cool wool), או פשתן, שהם חומרים טבעיים ונושמים. בעונת הקיץ אפשר גם לבחור לוק קז'ואלי יותר, למשל חולצת כפתורים ועניבה, עם מכנסיים מחויטים. עונת הקיץ מאפשרת לצד החליפות בצבעי השחור והאפור הקלאסיים, ללבוש גם חליפות בצבעים בהירים. חליפה בצבע לבן, בז' או אבן, תשתלב באופן מושלם עם לבן, תכלת או סגול לילך. בעונות הסתיו והחורף מומלץ לאמץ את המראה המחויט, למשל חליפת שלושה חלקים, וחליפות צמר בצבעי שחור, נייבי, ואפור כהה.
 
בקיצור תגיעו לפיגל ירושלים - שם יפתרו לכם את הבעיה במומחיות ובמקצועיות...