אמש התכנסו עשרות פעילי 'דגל התורה' לכנס פתיחת המטות בעיר, בהשתתפות חברי הכנסת של 'דגל התורה': הרב משה גפני, הרב אורי מקלב והרב יעקב אשר. בנוסף, השתתפו בכינוס מנהל המחלקה המוניציפאלית של דגל התורה הרב מנחם שפירא והרב יצחק רייך ראש המועצה רכסים יחד עם חברי מועצת עיריית בית שמש מטעם סיעת "חן" – דגל התורה, שמואל גרינברג, משה מונטג וישראל סילברסטין.

חברי הכנסת של דגל התורה קיימו פגישה עם הנציגים המקומיים בדרכי הפעילות והאופי שתישא. כאמור השבוע נפתחו המטות בפועל ואמש כונסו כלל פעילי 'דגל התורה' לכינוס לקראת פתיחתו הרשמית של מטה הבחירות שהוקם בקריה החרדית ברח' חזון איש 2.

ח"כ משה גפני אמר: "בית שמש הפכה להיות סמל ולא סתם חברי כנסת מהבית היהודי ומהליכוד מגיעים לכאן כדי לתמוך במועמד שכנגד. הצלחה של אבוטבול היא סטירת לחי לכל הקואליציה שקיימת היום בממשלה וקידוש השם עצום. בית שמש היא עיר שיש בה הרבה חוגים וצריך להגיע לכולם. יש לעבור בית בית, כדי למצות את הקולות."

שמואל גרינברג אמר: "החשיבות הגדולה היא יום הבחירות. אנחנו שואפים להגדיל את מספר הקולות אם נביא עוד כמה מאות קולות בודדות למפלגת חן הרי שנוכל לעלות לארבעה מנדטים ונהפוך לסיעה הגדולה בעירייה. כמובן שכל זה לא שווה אם משה אבוטבול לא זוכה בראשות העיר שאז כל ההישג מתמוסס."

משה מונטג אמר: "לחזור למערכת בחירות לאחר שסיימנו מערכת בחירות מוצלחת זה לא הדבר הכי מלבב. אולם, הדבר נכפה עלינו כידוע. אני חושב שלא מיצינו את כל הכוח שלנו וניתן להגדיל את כמות הקולות שנקבל. יש היום ברחוב אוירה של סכנה, חוק הגיוס והגזירות זה מדרבן את כולם לצאת ולהצביע ולהשפיע. ישנו גם מאבק אדיר על ראשות העיר ושם כל קול קובע, כי המצב כיום הוא שוויון מוחלט. המטה שלנו מתגייס גם למען הקרב הזה. המערכה הזאת היא המערכת הגורלית ביותר שהייתה לעיר הזאת.

לפני תום הכינוס הגיע ראש העיר משה אבוטבול שהודה בחום לחברי הכנסת המלווים את המערכה ולפעילים של דגל התורה,  כי החום והחיזוק אותו הוא מקבל מהחכי"ם, ומהפעילים זה מה שנותן לו את הכוח להמשיך. אבוטבול הודה לרב גפני על הפעילות המיוחדת והסיוע בכביש 38 ובכביש 10 והודה במיוחד על העברת החוק למימון בחירות בבית שמש.