ראש המועצה משה דדון קיים כנס עובדים בו פירט את האתגרים לחמש השנים הבאות * על ההשקעות הצפויות: "רעידת אדמה בחינוך" * על חשיבות השירות לתושבים: "בנושא הזה אין ויתורים ואין פשרות * ועל ההרחבות: "אין לנו את הפרבילגיה לעצור, בכל שנה מצטרפים אלפי תושבים חדשים"
 
דדון: "הדבר המרכזי הוא השירות לתושב. לא יהיה מצב שפקיד לא יענה לתושב, שיזלזל בתושב, שלא ייצא מגדרו לתת שירות. בראש ובראשונה באנו לתת את השירות הטוב, המקצועי והמסור ביותר לציבור התושבים שמשלם את שכרנו עבור השירות. שירות מקצועי הוא עוגן מרכזי בחיי הארגון ואקפיד על יישומו"
 
 
מאות עובדי המועצה האזורית מטה יהודה התכנסו השבוע לכנס עובדים ראשון מאז נבחר ראש המועצה משה דדון לקדנציה שנייה. הכנס נערך עם פתיחת אירועי חגיגות ה-50 למטה יהודה שעומדים בימים אלה במרכז סדר היום המועצתי.
 
"50 שנה למטה יהודה זה אירוע מכונן, לא עוד תאריך", פתח ראש המועצה בדבריו לעובדים, "זה אירוע שנותן לנו את האפשרות לעלות למעלה ולהתרומם. מטה יהודה מורכבת מאנשים מדהימים שהתיישבו בה, הפכו כל אבן ובנו את המועצה. התושבים האלה עמלו ועמלים למען מטה יהודה. שנת ה-50 היא בראש ובראשונה עבור התושבים".
 
לאחר שסקר את אירועי שנות ה-50 הצפויים, התייחס דדון למטרות העל שהציב לעבודת המועצה בחמש השנים הקרובות. "הדבר המרכזי הוא שירות לתושב. לא יהיה מצב שפקיד לא יענה לתושב, שנזלזל בתושב, שלא נצא מגדרנו לתת שירות", הדגיש דדון. "בראש ובראשונה באנו לתת את השירות הטוב, המקצועי והמסור ביותר לציבור התושבים שמשלם את שכרנו עבור השירות. בעיניי, לא יכול להיות ארגון ציבורי ללא תודעת שירות. לקח לנו זמן להגדיר ולהניע את תודעת השירות. שירות מקצועי הוא עוגן מרכזי בחיי הארגון ואקפיד על יישומו".
 
כזכור, בתחילת החודש אישרה מליאת המועצה הנכנסת סך תקציבים בסך 40 מיליון שקל מתקציבי הרשות לבניית מוסדות חינוך חדשים. דדון שב וחזר בפני העובדים על מחויבות המועצה לתקציבי בינוי למוסדות החינוך. "זו רעידת אדמה חינוכית. בית הספר נמצא במרכז החיים של הקהילה. בכל בוקר אני קם ומשתהה ומודה למנהלים, לצוותים החינוכיים, למורות, לגננות ולסייעות. יש כאן קהילה עם נשמה. אנחנו נהיה בכל מקום אליו שואפת מערכת החינוך. נקצה כוח אדם ותקציבים היכן שיידרש".
 
אחד הנושאים עליהם שם ראש המועצה את הדגש בקדנציה האחרונה היה מתן השכלה לכל עובד כדי למקצע את השירות לתושב. לדבריו, גם בנושא זה לא יהיו שום פשרות. "בקדנציה הקודמת עשרות ומאות עובדים התחילו ללמוד. אתם חייבים להמשיך ולהתמקצע ולרכוש השכלה. אין קיצורי דרך. זה מחזק את המועצה. השאיפה שלנו למצוינות ואיכות הציבה אותנו בין המובילים בארץ".
 
בעניין ההרחבות ועבודות הבנייה ביישובים הוסיף דדון, כי "אין לנו את הפרבילגיה לעצור. יש 50 אלף תושבים ביישובי המטה ובכל שנה מצטרפים אלפי תושבים. החברה הכלכלית זה מנוע שלקח את מטה יהודה מהקצה אל הקצה בפיתוח, בתשתיות, בבניית המועצה. יש לנו מועצה איתנה וחזקה עם מוסר תשלומים גבוה. תנופת הפיתוח בעיצומה".
 
בסיכום דבריו חזר דדון על מחויבות העובדים לתושבי מטה יהודה. "אתם העובדים קמים בכל בוקר ומגיעים לבנין המועצה כדי לתת מעצמכם למען התושבים.  כאשר אדם משמעותי לארגון הוא מעריך את עצמו יותר. אני מכיר את זה בתור עובד המועצה וראש המועצה. מטה יהודה התבגרה ונעשית כאן עבודה מעמיקה לחבר את התושבים למועצה. יש לנו הזדמנות פז לחולל את הבלתי אפשרי. אני רוצה את המועצה הזאת בשמיים. מה שהיה בקדנציה שעברה היה רק המבוא".