תושבים יקרים,
אנו שמחים לעלות לאוויר את  'שמשנט' - הפורטל הראשון באזור בית שמש ומטה יהודה.

בעולם המודרני והמתקדם בו אנו חיים, הדברים נעשים וזזים מהר, 9 מכל 10 ישראלים מחזיקים סמארטפון, דבר זה מאפשר תקשורת אינטראקטיבית בכל רגע נתון וגישה ישירה למקור ידע אמין וזמין.

מה זה בעצם הפורטל 'שמשנט'?
'שמשנט' הוא אתר אינטרנט שיתעדכן באופן יומי במגוון רחב של נושאים בתחומים שונים על כל הנעשה בעיר ובסביבתה בכל נושאי היום יום. העדכון יתבצע מספר פעמים במהלך היום. האתר יעסוק בחדשות, ספורט, אירועים, צרכנות, פנאי, רכילות, פוליטיקה, דת ועוד.. המטרה היא להכיל אינפורמציה מקסימאלית ונגישה לכל תושב בבית שמש ומטה יהודה.

מדריך העסקים:
בנוסף להיותו אתר תוכן יומי האתר יהווה מנוע חיפוש אזורי ובמה מכובדת לעסקים באזור בית שמש ומטה יהודה ויתן מענה מהיר וזמין לשירותים בכל התחום. הדבר יתבצע באמצעות "מדריך העסקים" שתוכנן במיוחד למטרה זו בצורה פשוטה וידידותית למשתמש.
לדוגמא: אם התפוצץ לך צמיג, כל שעליך לעשות זה להיכנס למדריך העסקים, להקיש "פנצריה" ויופיעו כל נותני השירות מהאזור. רעב ב-23:00 בלילה? כל המידע על מסעדות, משלוחים ושעות פעילות יופיעו במכשיר שבכף ידך.
דריך העסקים יכלול מגוון רחב של עסקים ושירותים כמו : בתי קפה, מסעדות, אופנה, מספרות, תכשיטים, מחשבים, חומרי בניין, תרבות, אירועים, בילויים ופנאי, ספורט, יקבים, אטרקציות, צימרים ואירוח, נדל"ן ,תרבות דיור, בעלי מקצוע, רכב, הובלות, בטוחים, פעילויות לילדים, יעוץ משפטי,  שרותי רפואה, בתי מרקחת, ועוד...

אז מי בעצם קהל היעד של "שמשנט"?
האתר פונה לכל סוגי האוכלוסייה בבית שמש ומטה יהודה, בני נוער, חיילים, צעירים ובוגרים, חרדים וחילוניים, המטיילים הרבים הפוקדים את אזורנו היפה, זה שהאתר פונה לכולם זו לא סיסמא אלא מציאות בכך שלכל אחד מהמצוינים לעיל יש מדור שיעדכן ויסקר את כל המתרחש.  יהיה ניתן להיכנס לפורטל 'שמשנט' דרך מחשב, אפליקציה וקישור מהרשתות החברתיות וכל מקום בו ההנעה לפעולה היא מהירה ופשוטה!