(צילום תמונה ראשית: צילום מסך ספורט 1)

 

יורו 2024 יצא לדרך ביום שישי שעבר, 14 6, ועבור נבחרת גרמניה, הנבחרת שמארחת את הטורניר, הוא גם נפתח בצורה מושלמת שנותנת תקווה גדולה להמשך. גרמניה חגגה במשחק הפתיחה 1:5 ענק במינכן על נבחרת סקוטלנד בבית 1, במשחק שהוכרע כבר במחצית הראשונה. על הדרך היה זה הניצחון הגבוה ביותר של הגרמנים אי פעם באליפות אירופה.

למרות שנבחרת ישראל שוב לא הצליחה להעפיל ליורו, יצאנו לשטח כדי לגלות מה חושבים אוהבי הכדורגל בעיר לגבי ההכרעות בטורניר. פורטל שמשנט שאל את כל הנשאלים שאלות זהות: מי הנבחרת שתזכה ולמה?

 

אודי מעוז, אוהד מכבי חיפה:

הזוכה בטורניר: אנגליה

למה? בגדול אני לא אוהד מושבע של היורו או המונדיאל. אני יותר אוהב לצפות במשחקי הנוק-אאוט ופחות במשחקי הבתים. אני חושב שהאקשן יגיע בשלבי השמינית גמר והלאה. לדעתי אנגליה תזכה כי הגיע הזמן שאחרי המון שנים היא תניף גביע של טורניר גדול. 

 

איציק ארג'ואן, אוהד מכבי חיפה:

הזוכה בטורניר: גרמניה

למה? קודם כל יש לה את יתרון הביתיות ובנוסף היא נבחרת מאוד חזקה. משחק הפתיחה שלה מול הסקוטים היה מצוין ולדעתי היא תמשיך את המומנטום גם במשחקים הבאים ותגיע עד הסוף. 

 

אסי קסוס, אוהד מכבי תל אביב:

הזוכה בטורניר: צרפת

למה? בשנים האחרונות צרפת מוכיחה פעם אחר פעם שהיא נבחרת מאוד חזקה שמשחקת כדורגל מהיר ואטרקטיבי. יש לה שחקנים מעולים בכל העמדות ולדעתי כל אלה יובילו אותה לתואר. היא ללא ספק הנבחרת הפייבוריטית שלי. 

 

ישראל אבוקסיס, אוהד בית"ר ירושלים:

הזוכה בטורניר: גרמניה

למה? ללא ספק יש המון נבחרות מצוינות בטורניר ועד כה נרשמו כמה הפתעות בלתי צפויות. לדעתי גרמניה תזכה כי היא הנבחרת הכי תוססת עם הגנת ברזל והתקפה מעולה. שחקן המפתח בנבחרת הזאת הוא גונדוגאן הקפטן, הוא המנוע והוא יקח אותה עד הסוף על פני כל הנבחרות האחרות. 

 

שמעון לוזון, אוהד בית"ר ירושלים:

הזוכה בטורניר: ספרד

למה? מדובר בנבחרת הכי צעירה בטורניר, נבחרת מאוד טכנית. היא פתחה מצוין את היורו עם ניצחון ענק על קרואטיה החזקה ואני לא רואה נבחרת שיכולה לעצור אותה בהמשך. היא תגיע לגמר ותנצח את מי שתהיה היריבה שלה.