טלה
21.3-20.4

שבוע להימורים בכל נושא ועניין. התקררות האהבה מדאיגה ואתם משתדלים שלא להראות זאת ברבים - האגו והכבוד שלכם מפריעים. סימנים להתאוששות כלכלית גורמים לשמחה אך אתם חוששים שלא תיפלו שוב. דמות מסוימת מתחום הקריירה עוצרת אתכם מלהתקדם. הלב מתגעגע לעבר. העבודה החדשה באופק, לא לדאוג, הקידום יגיע. שיפור במצב הבריאותי של דמות חשובה. הרגשות נתונים לשיפור הקשרים הרומנטיים. המשפחה מתנגדת לכעסים הפנימיים שלכם כלפי מישהו קרוב. אתם מחכים לתשובה חשובה. פנו לייעוץ במישור הזוגי.

שור
21.4-20.5

שביב תקווה בתחום הקריירה מרגש ומעורר ציפיות. זהירות: אסור לעזוב את מקום עבודתכם לטובת משהו מעורפל ולא ידוע. מצד שני, תמיד אפשר לבחון בזהירות ובשקט כל הצעה אחרת. כספים ישחררו לחצים ישנים. המשפחה מתנגדת לכעסים הפנימיים שלכם כלפי מישהו קרוב. דמות מתחום הקריירה עוצרת אתכם מלהתקדם. לפנויים: הבדידות שלכם מעיקה יותר מתמיד אבל האופי הישר והביישני שוב עומד במבחן השינוי שהבטחתם לעצכם לעשות אך ללא הצלחה. זכרו שבקשרי אהבה אתם נותנים הרבה יותר מאשר אתם מקבלים. קשרים חדשים מעוררי תקווה באופק.

תאומים
21.5-21.6

על אף שאתם לא הכי מוצלחים בהימורים מכל סוג ועניין, השבוע הוא שלכם. קחו פסק זמן בנוגע להשקעות גדולות בתחום הבית. שמרו מרחק מכל תחום הדורש סיכון לטווח הארוך. המצפים לקידום או לעבודה: משהו טוב יקרה לאחר סוף השבוע הקרוב בתחום הקריירה. הרווקים והפנויים ייפנו לחפש את אהבתם הקודמת והנוכחית כי לא שכחו את בן/בת הזוג מהעבר. הנשואים מרגישים כתקועים בסבך רגשות ובבלבול, אבל ניצוץ קטן חיובי בסוף השבוע ובראשון. חשד בכנות של האחרים כלפיכם. צלצלו לייעוץ מקצועי.

סרטן
22.6-22.7

לפנויים: שבוע מבולבל ולא מאוזן עובר עליכם ואתם כמו בתוך ענן ערפל רגשי. לנשואים:  שמרו על איזון למרות שאתם לא מאמינים שיהיה טוב בקרוב. אתם רוצים לשנות את גורלכם בתחום העבודה. זכרו שלא כדאי לעזוב מקום עבודה לפני שמוצאים אחרת. לא לפחד מצעדים הדורשים אומץ לב וזה כולל בלהיכנס ולגלוש באינטרנט ולחפש אחר ענייני הלב, גם למידע כללי ולעקוב אחר הפרנסה. ניסיתם הכול על מנת לשפר את הזוגיות ולא הצלחתם? פנו לייעוץ.

אריה
23.7-22.8

הנמצאים בקשרים רופפים חשים בגעגוע לקשרים שהיו להם בעבר ושאינם יותר לידם. העוסקים בתחומי לימוד ייהנו מכושר ריכוז ומהצלחה. זה הזמן לחתום חוזים אבל לא בלי לבדוק היטב את הקשור אליהם. צאו ונצלו את מזג האוויר הסתווי לטובה במהלך סוף השבוע. הפתעות בלתי צפויות ביחס לתחום הקריירה ימלאו אתכם באופטימיות זהירה. רגעים יפים בחברת בן/בת הזוג מסתיימים באכזבה. תוך כחודש וחצי תמצאו שעליתם על דרך המלך בנוגע לתעסוקה. שמרו על בריאותכם ממקומות קרים וחמים בו זמנית או ממצבי רוח משתנים.

בתולה
23.8-22.9

קשה לכם להתמודד עם הצד התעסוקתי העוין לאור השינויים שחלו בעבודה. הצעות מוצעות לכם במישור הרומנטי אך אתם נעולים על דמות שלא יוצאת לכם מהראש וקשורה לעברכם או בעיקר לעבודה. רגעים יפים בחברת האוהבים אתכם באמת מעלים על פניכם חיוך רחב. החברים יתמכו בנוגע לסידורים חשובים ויחלצו אתכם מהמבוך הרגשי או הכספי. זה הזמן להשתחרר מפחדים לצאת ולשאול מה יעלה בגורלכם. זכרו שלברר ולדעת זה לא נוגד את הדת אלא כמשלים אותה. המשיכו לתמוך בחבר/ה הזקוק/ה לעזרתם. קיבלתם מסר של שלום.

מאזניים
23.9-23.10

אתם עסוקים לקראת אירוע חשוב כלשהו. הדאגה שלכם היא סביב הילדים ולקשור אליהם במישרין או בעקיפין. סלקו את האשליות מדרככם ומהמסקנה שעל מנת ליישב סכסוך מתמשך עליכם לפנות לייעוץ בדחיפות. בעיה כלשהי הקשורה לחברים או למשפחה תיפול על כתפיכם. אירוע חשוב בתחום התעסוקה מלחיץ וייתכן שתשקלו שלא לקחת חלק בו. שפרו את בריאותכם הנפשית והשקיעו בצד הרוחני של החיים. אתם מגלים שהלחצים באים בגלל דמויות בתוך המשפחה. אתם מחזיקים כאב של שנים רבות, הוציאו אותו החוצה.

עקרב
24.10-21.11

צפו השבוע להפתעה בתחום הרומנטי הקשורה לזיכרונות העבר ועל רקע הקשר הקיים. הסכמים ישנים בנוגע לעבודה או לחתימת חוזים הקשורים לעסקים יתממשו בקרוב יחד עם נסיעה המשלבת בילוי, מידע, למידה, חברים, משפחה או עסקים. זה הזמן לחפש את החברים הישנים ואת בני משפחה שאולי שכחתם מאחור. אתם מוכרחים לפעול בהשתדלות שניתנה לכם על ידי צו שמיים. זה הזמן לעשות משהו ביחס לצד המקצועי. אתם חשים כי אתם חייבים להתייעץ עם גורם העוסק בתחום הנסתר, אז צלצלו לייעוץ.

קשת
22.11-21.12

אתם נלחמים בעבודה על זכותכם לדבר ולהביע את כל שעל לבכם. קחו את הזמן בנוגע לקנייה או להשכרת דירה. חישבו, אולי כדאי לחשוב על רכישה יותר מאשר על השכרה. בריאות המשפחה תדאיג אתכם. לפנויים רגשית: בן/בת זוג מהעבר לא יוצא/ת לכם מהראש. שימרו על מקום העבודה, זה לא הזמן לעזוב לטובת מקום אחר, שונה ומעורפל. מי שלא מצא עבודה ימצא אותה בעזרת אנשים הרוצים בטובתו. לפסימיים: חפשו באינטרנט ובעיתונים אחר כל דבר שתחפצו ובטוחני שתמצאו שם את שבוע ההצלחה שלכם.

גדי
22.12-20.1

הסידורים אחרונים לגבי רכוש משפחתי יוצרים חיכוכים מיותרים וכואבים. גישושים לגבי קידום אישי. בריאות בן/בת משפחה קרוב/ה עדיין מדאיגה אתכם וגוזלת לכם את מרבית הזמן. בקרוב שיפור ניכר ופתאומי. כעסים מופנים לאחד מבני המשפחה בנוגע להשתמטות מחלקו בנטל הכללי. זה הזמן להילחם על זכותכם בתוך התא המשפחתי והזוגי גם אם יש לכם הצעות או גירויים חיצוניים - רומנטיים חדשים או אחרים. זה הזמן ללמוד את הסיבות למעגליות הרומנטית החוזרת על עצמה. פנו לייעוץ.

דלי
21.1-18.2

אתם חשדנים, הימנעו לריב עם כל העולם ואחותו עם כאלה שעיניהם צרה כלפיכם. תנו צ'אנס לחברים שרוצים בטובתכם. אל תחשדו בכשרים. לאלה שעובדים: הקידום בעבודה יגיע בקרוב. אלה שלא עובדים יצפו להזדמנות למצוא את מבוקשם. בריאותכם הפיזית והנפשית מתייצבת. תכננו חופשה קטנה עם הדמות שאותה אתם הכי אוהבים, אקט זה עשוי לתרום רבות להתקרבות. זה הזמן ללכד את המשפחה מחדש. אתם צריכים לדעת איך עושים זאת ומתי. הפתעה מכיוון רגשי בלתי צפוי תנחת עליכם בשלישי או ברביעי.

דגים
19.2-20.3

קשר מן העבר יצוף מחדש כמחודש ויתפוס אתכם מבולבלים וכלא מוכנים. רגשות כלפי חברים יגרמו לכם להושיט עזרה מוגזמת. סוף השבוע יהיה סוער בנוגע לצד שבינו לבינה. אתם מעוניינים במחויבות ולא מוצאים זאת בבן/בת הזוג. בקרוב חובות יפסיקו לאיים עליכם כי אתם עומדים לקבל סכום כסף. חפשו באמצעי התקשורת לגבי מקום עבודה נוסף או אחר. מי שלא התקדם בשטח הרומנטי, חייב לנסות ולקדם זאת. הבטחות לקידום וכספים מתעכבים. פנו לייעוץ.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay