דוד ביטון (27) בנו הבכור של יונתן דקר ביטון ז"ל- בן למשפחה מוותיקי העיר ומייסדיה, עבר טלטלות לא מעטות בימי חייו. לדוד אח נוסף מנישואיו הראשונים של אביו ז"ל ועוד חמש אחים ואחיות מנישואיו השניים של אביו, נישואים שהסתיימו בגירושים. דוד למד ביסודי בעיר בבית הספר שלו, ואת ימי התיכון עבר בשהות בפנימיה ברשל"צ. 

מותו הפתאומי והטרגי, בגיל צעיר, של יונתן דקר, אביו של דוד, הכה בתדהמה את ילדיו, בני משפחתו ומכריו. דוד הנמצא בקשר קרוב יותר עם בני משפחתו מצד אביו, עבר להתגורר עם סבתו וסבו מוותיקי העיר, לאחר מותו של אביו. לאחר תקופה מסוימת לא מצא את עצמו בעיר ועבר להתגורר בירושלים. יחד עם אחיו (נהוראי). 

באותה התקופה המליצו לצעיר יפה התואר לעבוד בתחום הדוגמנות, הוא גישש מעט סביב הרעיון שבסופו של דבר לא יצא אל הפועל. הוא עבד יחד עם אחיו בעבודות מזדמנות, בעיקר בתחום השיפוצים, עבודות שלא גרמו לו לסיפוק ולהכנסה מספקת. 

לפני כחצי שנה התגעגע דוד לבית סבתו וסבו וחזר להתגורר בעיר בית שמש. הוא החל לפני כחודשיים, למכור לפרנסתו בגדי גברים, חליפות, ונעלים של מותגים ידועים והחלום שלו הוא לגדול ולהתרחב בתחום ולפתוח בעתיד חנות לבגדי מותגים. 

לפני כחודש התקיימה האזכרה ללכתו של אביו של דוד, יונתן דקר ביטון ז"ל, במלאת 8 שנים ללכתו. 

דוד, שהיה קשור מאוד לאביו ז"ל, פירסם בפייסבוק, פוסט נוגע ללב ובו כתב: 

"אבא שלי...היום עברו 8 שנים, מאז שאתה לא כאן איתי. אני לא מאמין ולא מעכל את זה, איך שהזמן עבר ואתה לא פה איתי. אני מתגעגע אליך ושום דבר לא יחזיר אותך. אבא אני מתגעגע לצחוקים איתך, מתגעגע ללב הטוב שלך, לחיוך היפה שלך.היום היתה האזכרה שלך והלב נשרף בלעדיך. איך אפשר בלי אבא כמוך? אתה הדבר הכי יקר לי בעולם.. תשמור עלי מלמעלה... מתגעגע ומשתגע בלעדיך.

אבא יקר, תשאר בליבי לנצח!!! 8 שנים בלעדיך, מי היה מאמין...פעם אמרת לי שזה עולם השקר צדקת! עכשיו אתה בעולם האמת. מקווה שטוב לך שם...שום דבר לא ירפא את הכאב שבלב, שום דבר לא יחזיר אותך. יום יבוא ונתראה אבא שלי. תהיה נשמתך צרורה בצרור החיים".

מה החלום שלך בפן האישי? 

"אני רוצה להקים בית נאמן בישראל, בית חם עם אישה וילדים, זה מה שאבא ז"ל היה רוצה עבורי".

אנו מאחלים בהצלחה רבה לדוד היקר, בכל מעשי ידיו, מי ייתן וכל משאלות לבו יתקיימו לטובה.