טלה
21.3-20.4

החששות נעלמים השבוע בנוגע לעבודה, קידום עסקים, כספים ולימודים. קצת בלבול בשטח הרגשי בנוגע לבני משפחה בעקבות הזמנה לאירוע חשוב, אבל בסך הכול אתם חשים בטוב. חברים יעזרו לכם להתמודד עם בעיה רגשית ישנה. עליכם לפתח סבלנות נוכח הנתונים שהשתנו כי רק היא תוביל אתכם להצלחה. חפשו פרצה על מנת להוציא רעיונות אל האור. הלימודים או ההכשרה מעסיקים אתכם או הקידום הערכי בסולם הקריירה. התכונה וההכנות סביב אירוע חשוב סוחפות אתכם אליה. תחזרו קצת לספורט. פנו לייעוץ.

שור
21.4-20.5

דברים יסתדרו לכם השבוע ביחס לעבודה, לכספים ולמישורי הידברות רגשיים. צאו מההסתגרות שאפיינה אתכם בחודש שעבר. תחושה נעימה לקראת חג השבועות. חפשו עזרה מחברים אמינים ודלגו על בעיות אגו. גם הפעם אתם נדרשים ליוזמה ולחשיבה אופטימית זהירה. קחו את החיים בקלות והם יחייכו אליכם. בכל מקרה זכרו: נוסחת הטעות שלכם היא כשאתם טובים ואמתיים מדיי ומחוסר האמונה באחרים. תזכו בסכום כסף שיגיע מכיוון בלתי צפוי. הצעות חדשות מהתחומים שבהם אתם מצפים שיגיעו.

תאומים
21.5-21.6

השבוע אתם עדיין קצת מבולבלים בהקשרי תעסוקה אבל תזכו להפתעה שלא ציפיתם. שתנחת עליכם. לא לספר לאחרים כל סוד נסתר שיש לכם. שמרו על הזוגיות שלכם מפני זרים. המפגש עם האחר והשונה גורם לבעיות בין זוגיות. לימדו היטב את צרכי האחר לעומת שלכם ושאפו לפשרנות ובהתאמה לשונה מכם. מישהו ינסה לנסות אתכם בנוגע לאהבתכם. אתם לא אוהבים שרוצים אתכם רק בשביל דבר אחד ושלא מחזרים ומתחזקים את אהבתכם. זה הזמן לחפש את עצמכם על ידי עיסוק באומנות ובהתחברות אל הטבע הקרוב אל ביתכם.

סרטן
22.6-22.7

צפויה לכם חוויה רומנטית מלאה מסתורין והנאה, אבל גם לא הכי בהירה וברורה. בשורה משמחת מכיוון הילדים או המשפחה תפצה על מצוקות נסתרות וכואבות. הגבירו את המודעות לתקיעות הרגשית שעצרה אתכם במשך שנים. חפשו אינטראקציה על ידי למידת עולם התוכן הפנימי של בן/בת הזוג לעומת שלכם. לימדו שאנשים הם בני אדם ולא דרקונים מפחידים שרוצים לנצל אתכם. תנו צ'אנס לאהבה. מילת המפתח תהיה לתת את הנשמה ולבחון רגשות. אם מגיע יחס למישהו, אל תהססו לרגע לתת אותו. מומלץ לעסוק בספורט.

אריה
23.7-22.8

השבוע השמיים כחולים יותר והדשא ירוק יותר והם כהשתקפות נשמתכם ושאיפתכם לשינוי. הכוכבים לצדכם. אתם רציניים ביחס לכוונתכם לעבוד ולהתקדם בחיים. הרגעים היפים חוזרים למעונכם וזה מלווה בהומור, יוזמה, ביצירת קשרים רומנטיים חדשים. לנשואים: סומק השמחה יחזור ללחיים. טיפ: צאו אל הטבע וצמצמו את זמן הצפייה בטלוויזיה. זה גם יוריד לכם במשקל וגם יגרום למוח שלכם לנווט בצלילות ומתוך רגיעה שכלית ניכרת. התרכזו במשפחה ובאלה שאוהבים אתכם באמת. פנו לייעוץ.

בתולה
23.8-22.9

החודש ובעיקר השבוע אתם צפויים לקצור יבול התקדמות במישורי העסקים, העבודה והלימוד. זה הזמן להחליט לקחת את ענייני האהבה ברצינות ושלא להישאר תקועים בתוך הזוגיות. לבודדים: פנו למקורות אשר יוכלו למצוא לכם את הזיווג. הנשואים יקדמו את הדו שיח. התקועים במקום חייבים לחפש את הסיבה לתחושת הפספוס ולרחמים העצמיים אותם הם חווים למרות שמבחינה חומרית כמעט ולא חסר להם בחיים. גם אם אתם לא עובדים או שכן עובדים, תכננו את צעדיכם בתחום הכלכלי היעזרו באמצעי התקשורת והמחשב.

מאזניים
23.9-23.10

החוויות שצברתם לאחרונה מחזירות לכם את הצבע ללחיים. חפשו באינטרנט אהבה, כיווני הכשרה ותעסוקה ופרצה בתחום הקריירה וההכשרה. אתם צפויים למצוא דרכים לחזור אל האהבה הישנה. מומלץ לקבל הכול כמו שהוא, להסיר את הציפיות לשינוי מהאחר ולקבל שהדשא של השכן לא ירוק יותר. מעגלי הידידים והחברים יתרחב. ולימדו לשלוט בעצמכם בנוגע לתחום הרומנטי ושלא לתת לאהוב/ה יותר מאשר מגיע, עד שתקבלו את מבוקשכם הרגשי והערכי. טיפ: תמיד אפשרי להתחיל מלחמה, רק שאי אפשר לדעת איך היא תסתיים.

עקרב
24.10-21.11

מרבית הזמן יוקדש לטיפוח יחסי רעות ואהבה דרך האינטרנט או דרך טלפונים. לרווקים: הזדמנות פז למצוא זיווג. הנשואים יחפשו את הדרך ליצור ביניהם קירבה מחודשת ורצינית. הקידום המקצועי מתעכב, אבל יגיע בקרוב. המרגישים תקועים במקום צריכים לבדוק, לפשפש בתוכם ולגלות את הסיבות לכך. כספים שמגיעים לכם ממקורות אנוש משפחתיים מצד זה או אחר של קירבה מתעכבים ועלולים להרעיל לכם את הנאות השבוע והיום. מישהו יעשה לכם טוב בנוגע לעזרה הקשורה אליכם ולילדים. פנו לייעוץ.

קשת
22.11-21.12

שבוע של התאוששות. האנרגיות חוזרות לשכון בכם. הרגעים היפים קשורים לחברים ותיקים ולחיפושים אחר הקידום הבא בתחום התעסוקה. הקפידו לתרום מעצמכם לאחרים וזה יחזור אליכם בעתיד כברכה פי עשרה. גם השבוע לא תיפטרו מהכעסים הישנים כנגד בן/בת הזוג. זה הזמן לברר עם עצמכם מדוע זה קורה לכם. טיפ: הרגישו חופשיים להתלוצץ ולדבר הרבה מערב לרגיל ובכך תהפכו למרכז העניינים בכל מקום ובכל סיטואציה. צלצלו לחברים ולבני משפחה, קרובים או רחוקים. זכויות או משכורות או כל דבר דומה יגיעו אליכם בימים הקרובים.

גדי
22.12-20.1

המועסקים יתוגמלו מעמל כפם. סוף השבוע בסימן של כוונות רוחניות ובעזרה לאחרים. תיווך של אנשים טובים יביא לקיצה של תקופת רוגז ומלחמה. אל תתערבו בין מסוכסכים ואוהבים כיוון שאתם עלולים למצוא את עצמכם במצבים לא נעימים. תרפו ותנו לאחרים לנהל את ענייניהם הפרטיים באופן עצמאי.  קשה לכם להתמודד עם הבעיה הרגשית הקשורה לעבר ולעושר הרגשי שהיה לכם פעם. אל תפחדו להיות מאוהבים, זה עדיף מאלף שנות בדידות עכשוויים ללא אמון בעצמכם ובאחרים. גורם הגר לידכם יוציא אתכם משיווי המשקל.

דלי
21.1-18.2

התבהרות כוכבית תאפשר לכם הזדמנות לשדרוג היחסים הבין אישיים. זה כולל זוגות נשואים או כאלה שנפרדו לפני עד זמן לא רב לאחור. הבילוי האחרון והאירוח המוצלח יוצרים בכם את הדחף לחיות ולהכיר את החיים מהצד השונה והפתוח. חפשו את האהבה שמחכה לכם מעבר לפינה. מומלץ שלא להירתע מהאינטרנט ומהאתרים השונים המיועדים לכך. הנשואים ירגישו תקועים ובעלי רצון להיות מחוזרים. ויכוחים על עוולות העבר פורצים מעת לעת. הבינו כי ההצלחה היא לא המפתח לאושר אלא שהאושר והאהבה פירושם המפתח להצלחה.

דגים
19.2-20.3

שעות העומס קשות והיחס שאתם מקבלים בעבודה ירוד. זה הזמן לפנות לממונים ולהסביר את הרגשת הקיפוח. לבעלי האינטואיציה והיכולות הנסתרות: הכיוון הרוחני נפתח בפניכם מחדש. ענייני כספים מטרידים אתכם בנוגע למגורים ולחובות ישנים, אבל אתם מסתדרים בעזרת האמונה הפנימית החזקה בגורל. אתם רגישים וחכמים ויודעים שהאושר אינו בהכרח חיים ללא בעיות אלא ביכולת להתמודד איתן. הזדמנויות למצוא כיווני עיסוק והכשרה חדשים לאלה שיחפשו ויפעלו בעקשנות תוך חיפושים בעיתונים ובאינטרנט. תקועים? פנו לייעוץ.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay