טלה
21.3-20.4

דברים טובים יקרו בתחום הכספים. הרגשות נפתחים והעיניים מחפשות אהבה. אתם כאלו נשמות טובות ולא שמים לב אליכם כל כך כי יש כול מיני תכשיטים מזויפים לידכם עד שלא מבחינים בתכשיט לבכם המקורי והאמתי. השתדלו שלא להיסחף אחר התבטאויות ספונטאניות רגעיות. החושים ינחו אתכם בבטחה בקשר לתקשורת ולרקמה העדינה של היחסים המתחדשים. יחסים מתנדנדים ורעועים יעיבו על תפקודכם היומי. טיפ: בחרו בזהב האמת כמטרה ואל תסתפקו בתחליפים סינתטיים מזויפים. מנסים להיכנס לכם לפרטיות וזה עולה לכם על העצבים

שור
21.4-20.5

התנהלות נכונה בנושא כספים או חובות רגשיים יביאו לכדי פירעון מוקדם של החוב. מעורבות רגשית גבוהה מדיי תכה ביכולתכם לשקם את התחום החברתי. אתם מסורים ומרגישים כמובילים את הקשר וכחסרי שיתוף פעולה. רומנטיקה: הגיע הזמן שתלמדו לתת בזוגיות רק חצי מהלב ולקבל הכול ושלא לתת את כל הלב ולקבל בתמורה רק חצי יחס ואהבה. אתם אמתיים מדיי ואוהבים מכל הלב עד שלפעמים אתם גולשים לקנאה אבל רובם תמיד לא מבינים אתכם וחושבים שאתם קשים מדיי. התקשרו לייעוץ בענייני הרגש והיחסים.

תאומים
21.5-21.6

כושר הריכוז לעניין הלימודים ובכל נושא יגיע לשפל חדש ומדאיג. סידורים מול בנקים בנושא הכספים המופקדים בבנק. מצבים טובים בכל הנוגע ליחסים אינטימיים וליכולת להיות ערניים לצרכיי הזולת. רצונכם לשינוי מהיר ולהסבה בתחום הקריירה ייתקל בקשיים מתסכלים. בשישי, שבת וראשון תמצאו עצמכם בתוך קלחת אהבה חדשה או מחודשת. זכרו לקום בבוקר עם נחישות כדי לשנות דברים בחייכם וכך תוכלו לישון בלילה בשקט. הטבע מושך אתכם כמעין גן העדן, בעיקר אל המקומות הקרובים לים. פנו לייעוץ.

סרטן
22.6-22.7

חייכו למרות שהצד הכלכלי לא מאיר פנים, כי בקרוב יהיה לכם שינוי לטובה. אתם משועממים ולא מוצאים אהבה בלב אחרים. זכרו שכל מה שאתם מחפשים בתחום העבודה קיים באמצעי התקשורת ובמיוחד דרך האינטרנט. אתם, שמתעצלים וחושבים שרק במקצוע שלכם אתם רוצים לעבוד, תזכרו שהכול לא יעבוד אם לא תעבדו בעבודה זמנית כקרש קפיצה וכחלון לעבודה טובה יותר. ארגנו את נושא הכספים וצאו לסידורים שאותם דחיתם המון זמן. מגיע לכם הרבה בתחום הבין זוגי ודווקא השבוע זה מטריד אתכם יותר מכל.

אריה
23.7-22.8

גם השבוע בסימן של שיקום הקשרים הרומנטיים. חלק מכם ימצא את הדרך לשבור את מעגל בדידותו. אתם מצליחים לחייך למרות כל משקעי השנים. אתם נוטים להרעיף רגשות מוגזמים כלפי בן/בת הזוג למרות שאת משלמים על כך ביוקר. תדעו שלא כדאי לאבד ולבטל את אישיותכם למען מישהו שלא אכפת לו לאבד אתכם. אלה שלא מצאו עבודה ולא זכו לקידום עד כה, יופתעו לטובה או שהתשובה החיובית כבר בדרך אליהם. בריאותכם הכללית מתאזנת. כושר הריכוז משתפר. הילדים והאחיינים במרכז העניינים והלב.

בתולה
23.8-22.9

השבוע אתם מאבדים מקלילותכם ומחפשים להיות לבד. אנשים שחייבים לכם יחס מפנים לכם עורף. נכון שכדאי שלא לתת לכול אחד להתקרב, אבל אתם צריכים להיפתח בחודש הזה. הגיע הזמן שלא להתרכז במקום התקוע שלכם אלא להביט ולראות לאן מופנה הראש שלכם - היום ובחודשים הקרובים. הכעסים כלפי אויבים בעבודה עולים וצפים מחדש. חלק מהנשואים מרגישים ככלואים וכאומללים. אלה שלא מצאו אהבה, ירגישו את בדידותם ביתר שאת. בריאות המשפחה במרכז. השתדלו שלא להראות רגשות יתר על המידה. תנו צ'אנס לשכל לשלוט במעשיכם ובלבכם.

מאזניים
23.9-23.10

התקיעות במישור הרגשי יוצרת בכם את הרצון לקום ולעזוב. הסיבה העיקרית שעוצרת בכם זה הילד/ים או ההורים. לפנויים רגשית: אתם מחפשים את הקשר שיכול להרים אתכם אל עצמכם מחדש. דברים חדשים מעניינים אתכם ואתם קרובים ללמוד או לרכוש ידע שיעזור לכם במהלך החיים והזמן. כספים יגיעו אליכם ויעזרו לכם לעזור בעיקר ליקיריכם. קריירה: אתם במקביל לעשייה שלכם מתעניינים בתחומים נוספים. נושא הבריאות מהווה גורם חשוב בנוגע לבני משפחה. צאו אל הטבע, שם תמצאו תשובות. פנו לייעוץ.

עקרב
24.10-21.11

לפנויים: חגיגה בתחום הרגשי תגרור אתכם שוב אל ים האהבה. יש בכם את הקסם שדרוש לכיבושים, אתם רוצים סוף סוף למצוא את הדרך לאהוב/ה ומצפים שהצד השני יעשה צעדים בוני אמון. הזמן הכי מתאים לאוהבים הוא השבוע הזה, במיוחד בימים שבת עד לשני בערב. טיפ: אל תתייאשו מרכילות זולה שעלולה לעצור אתכם בתחום הרומנטי. אנשים מתעניינים בכם במישור המקצועי. נצלו את השבת הקרובה ליציאה לשם חילוץ עצמות ונפש. כספים מגיעים ומאזנים את החשבון שבבנק. חפשו אנשים חכמים שיפנו אתכם לנתיבי ההצלחה.

קשת
22.11-21.12

הרגשת שיפור בנוגע לאנרגיות הירודות הקשורות לצד הנפשי כי אתם מתחילים לחשוב חיובי וזה כבר דבר טוב כשלעצמו. אתם חוזרים לעצמכם אט אט ומחפשים את הכיוון המקצועי. נושא הכספים עדיין מדאיג, אך אתם נהנים מעזרה מבחוץ, גם אם העזרה לא קבועה ולא סדירה - זה מעולה. הנשואים שבכם יחפשו ריגושים מחוץ למערכת הנישואין אך יפחדו מההשלכות. הגיע הזמן לנסות את נוסחת ההצלחה. חלק יסתבכו ברגשות ולא יידעו איך לאכול את זה. פנו לייעוץ בנושאים הכואבים כדי לגלות את נוסחת ההצלחה.

גדי
22.12-20.1

החודש הייתם נואשים, אבל חכו לתחילת השבוע בנוגע לעבודה, למכירה, להשכרה או בנוגע לרכישת משהו מאוד יקר. התרכזו בקשרים שיכולים לסייע לכם לקחת הלוואה או לגשר על בעיות ניירת או מול בנקים ומוסדות. הצד הרגשי לא מטריד אתכם כרגע. חלק מכם ינסה לשבור את מעגלי הריקנות בתחום הקריירה. בתחום זה עליכם לנסות ולא לומר לעצמכם "כן, ידעתי שאם הייתי עושה כך וכך זה היה מצליח לי, אבל יש אנשים שמנעו ממני לעשות את זה". סמכו רק על שיקול דעתכם בלבד.

דלי
21.1-18.2

הפנו אליכם הצעות כלשהן ואתם רוצים הרבה יותר למרות הסיכון הכלכלי. מומלץ שלא לעשות צעדים שכאלה. אתם חייבים הכשרה לפני שאתם קופצים קדימה. כספים מגיעים אליכם בקרוב מאוד. הפנויים שבכם ינסו למצוא מוצא ביחס לבדידותם וגם הפעם עשויים להיכשל במשימה זו כשבקביל הקשר מהעבר ממשיך להטריד את ליבכם הכבד ממילא. אתם בריצות ובעזרה להורים והמצחיק והעצוב הוא שאתם עושים זאת כאשר אתם אלה שמופלים לרעה ביחס ליתר האחים. פנו לייעוץ אישי בנוגע לעתידכם. אל תתביישו לפנות לעזרה בגלל שיקולי כבוד ועקרונות מכובדים מדיי.

דגים
19.2-20.3

חלק מבני המזל עצוב ביחס לדמות יקרה שהלכה לעולמה והגעגועים תוקפים בכוח רב, או ממצב בריאותי של בן/בת המשפחה. רגעים מלוכדים בחיק המשפחה. התרכזו בעבודה ובקשור לקידומכם. מומלץ לבצע בדיקות שגרתיות ביחס לבריאותכם. אתם המדוכאים והפסימיים אל תוותרו, שילחו קורות חיים דרך אמצעי התקשורת. צרו קשר עם אנשים שעשויים לעזור לכם, הגיע הזמן להתעלות על עצמכם ושלא להתבייש לרדת קצת ברמה, מפני שכל יום ללא פריצת דרך כלכלית או של אי רצון להתבזות בעבודה זמנית הוא הפסד עצום - כלכלית ונפשית.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay