טלה
21.3-20.4

ענייני מגורים ממשיכים להדאיג. למחפשי עבודה או הסבה: חפשו מידע שימושי באינטרנט. לא לשכוח את נושא הפוריות וחינוך הילדים או הנכדים. הקפידו לעשות למען עצמכם ותצליחו מעל למשוער. שישי, שבת וראשון: רגעים מרגשים בקרב המשפחה. ההתחלות בתחום הרומנטי נעצרות. לפנויים: חפשו באמצעי התקשורת והאינטרנט אחר אלטרנטיבה. לנשואים: סוף השבוע יאכזב מבחינת הזוגיות, בן/בת הזוג מנסה להתקרב, אבל אתם לא רואים בזה טעם לאחר שנפגעתם קשות. הפתעות קטנות וחיוביות מכיוונים בלתי צפויים.

שור
21.4-20.5

הרגשות תקועים בבן/בת זוג בגלל בעיות אגו. אתם מתלבטים בין שתי ברירות: אם לקבל החלטות בנוגע לתחום הרומנטי גם אם זה במחיר גבוה מדיי, או אם כדאי לשבת ולשתוק. יש לכם שאלות רגשיות בתחום העבודה והזוגיות. אנשים מדברים איתכם על פערים הנוגדים את תפיסת עולמכם, אך אתם מתעקשים שבן/בת הזוג ייזום/תיזום את הקרבה המחודשת. הרווקים ירגישו כתקועים באותו מקום בדרך לשביל הזהב אל לב האהוב/ה. זה הזמן לתכנן מהלכים כלכליים. לרסן את הכעסים הישנים ולגשר על פערים רומנטיים.

תאומים
21.5-21.6

נושא התעסוקה השבוע סביר ועולה בסולם החיובי באופן הדרגתי לעומת התחום הרומנטי העולה ויורד. הבדידות מטרידה אתכם אך כבר החלטתם בינתיים להמשיך בדרככם ולסמן דרכים שיובילו אתכם לאהבה. טיפ: התרכזו ביכולותיכם הדיפלומטיות להניע את בן/בת הזוג לשתף פעולה מזווית רגשית אחרת. במרכז התעניינותכם: אהבה, עבודה, כספים ויחסים אישיים. ההתנגדות הסביבתית לדעתכם תצטמצם לכדי מינימום. הבודדים יחפשו להתרגש ואת מקומם במסגרות חוץ משפחתיות, זאת בגלל הקצרים האחרונים עם בני המשפחה הקרובה.  תחום המגורים יעלה שוב על הפרק. זה הזמן לסגור ייעוץ טלפוני.

סרטן
22.6-22.7

אתם ממשיכים לקבל אהבה ממי שממנו אתם מתרחקים לעומת זאת בן/בת הזוג הרצוי/ה מתרחק/ת מכם ללא הסבר שקוף וצלול. במישור התעסוקתי אתם חולמים על קידום נוסף, אך גורמים רעי לב יצננו מיד את הציפיות שלכם. גורם חתרני ינסה לערער את ביטחונכם. רגשות לכיוון העבר ממשיכים להעסיק אתכם כעת באביב וגם בקיץ הקרוב. אתם לא מסוגלים לשכוח תמונות רומנטיות שאבדו לכם מזמן. לפנויים: אתם מתמודדים עם עיקשות בן/בת הזוג ביחס להתחייבות. הפגינו ביטחון בקסמכם האישי ומובטח לכם שלא תצטערו על כך.

אריה
23.7-22.8

הפסיקו להשלות את עצמכם שאתם יכולים לקום ולעזוב, מפני שעמוק בפנים אתם יודעים שבלעדי האדם אותו אתם אוהבים לא תצליחו לתפקד כראוי. אתם צריכים להקשיב לעצות חכמות מאנשים מקצועיים. אל תתפלאו לגלות ולהיווכח שבן/בת הזוג עדיין לא חזר/ה לתלם. משהו הקשור לעבר הרגשי עדיין ממלא אצלכם חלק גדול וחשוב. אין לכם כוח להתמודד עם משפחה ועם ביקורת. יחד עם זאת, אינכם מעיזים להטיח את שיש לכם בלב פנימה. אתם ממשיכים לדאוג לבדכם לבני המשפחה הקרובים - נפשית ואולי גם פיזית.

בתולה
23.8-22.9

בעבודה ינסו לגלות קצת יותר הבנה. זה הזמן לנקוט גישה החלטית ואסרטיבית על מנת לגרום לעשיית צדק עמכם. לנשואים: ניסיון מוצלח יותר לגישור על פערי עמדות רגשיים. הבמה תינתן לילדים שימלאו אתכם בשמחה, אך הדגש יהיה לדאגה להצלחתם. התקדמות איטית הדרגתית ברומן חדש תצית תקווה חדשה בקרב הפנויים. מפני בעבודה אתם עלולים להפגין כעסים מעל המידה וכלפי האנשים הלא נכונים, דבר שעלול להזיק לכם לטווח הארוך יותר. שמחה הקשורה למישהו קרוב תמלא אתכם באופטימיות ובגאווה. זה הזמן לשפר את הכושר הגופני.

מאזניים
23.9-23.10

המצב הכוכבי שוב ממזל אתכם ואתם עוברים מפסימיות לאופטימיות. גורמים תעסוקתיים מחכים מכם לתגובה וזה הזמן להוריד היסוסים ולהחליט 'ללכת על זה'. הבית שוקל לעמוד מאחורי עמדתכם הרגשית בתחום הזוגיות ובתוכניות הכלכליות. געגועים למה שהייתם בעבר תוקפים אתכם ללא רחם, אך לאחר יום העצמאות קצת פחות. זה הזמן לחפש דרכי התייעלות בנוגע לעבודה או עסק או בלבחור מגמת לימוד והתמקצעות חדשה. אתם מאוד מבולבלים בנוגע למיקומכם בתחום הבין זוגי. ענייני סחבת: משפט, זכויות תביעות או ציפייה לתשובה חשובה וגורלית עומדים על הפרק.

עקרב
24.10-21.11

הזדמנויות חדשות בתחומי הרגש, התעסוקה, הלימודים, המגורים והמכירות. חלק מכם יבקש לגשר בין פערים חברתיים ואישיים וחלק אחר יבקש לרענן קשרים משפחתיים. בריאותכם הפיזית חוזרת למיטבה. החשדות כלפי האהוב/ה צפים מחדש ומחבלים בבריאותכם הנפשית. שימו לב בימים אלה לדמות שמחלקת ושחילקה אתכם את החיים בנאמנות. זה הזמן לתקן את המעוות. האהבה מתחמקת לכם בין הידיים, הגעגוע לעבר הקרוב/רחוק מרתיעים. המצפים לפתרונות בתחום הרגשי יתאכזבו השבוע וכרגיל הילדים יישארו הנחמה היחידה. פנו ליועצים שיכולים לייעץ לכם להחליט במישורים כלכליים ורומנטיים. השקיעו בספורט.

קשת
22.11-21.12

בקרוב תופתעו לקבל משוב, חיוכים ועזרה מכיווני עבודה, זכויות, רומנטיקה ומידידים ישנים וחדשים כאחד. זמן לצאת שוב וליהנות ממקומות הקרובים לים ולטבע. ענייני ירושות או כספים שמגיעים לכם מעיבים על תחושת האחדות. שימו לב לאדם שאולי קצת שכחתם מאחור. כדאי לכם לחפש את הגורמים או את כפתורי העזרה החיצונית שיכוונו ויעזרו לכם להגיע אל השמחה ואל האושר. האהבה מתחמקת לכם בין הידיים. הגעגוע לעבר הקרוב/רחוק מרתיע ואתם בתחושה של כאילו מסרבים להגיע אל סף הכרעה.

גדי
22.12-20.1

השבוע שלכם מוקדש לאהבת אחד ההורים וגם הילד/ה. הצד הרגשי עדיין פגוע. אתם מאוד כואבים את איבוד הדמות שאליה נקשרתם במשך שנים. הפנויים יחפשו את שביל הזהב בנוגע לחיי זוגיות אך יאבדו את דרכם בסבך הבלבול והרגשות. מישהו ממתין לתשומת הלב הראויה. לפנויים: דברו בנועם וצמצמו חיכוכים בתחום הרומנטי. התמידו לחשוב חיובי כלפי הסיכוי לתקן את דרככם בבית וכלפי בן/בת, שם כדאי לפתוח את הפה ולהעז. הרגשות צפים ועולים בנוגע לעוולות העבר. אתם מחכים לתשובה ביחס לעתידכם המקצועי. זה הזמן להשקיע בספורט.

דלי
21.1-18.2

אתם מחפשים את דרך האהבה. הלחצים מכיווני תעסוקה מוציאים אתכם מדעתם. מסר חיובי מבן/בת הזוג ברביעי. בבית ובזוגיות: אתם עדיין נותנים יותר מאשר אתם מקבלים מאחרים. חשבונות נפש ומרירות מצטברת גורמים לכם להרגיש כבודדים במערכה. שאלות לגבי המצב הכלכלי עולות בעוצמות גבוהות ומכאיבות. נושא המגורים עדיין מעסיק אתכם עד מעל הראש. בחמישי: הצד הרומנטי יעלה יפה אבל בהמשך שוב יעלו סימני שאלה גדולים. אל תסמכו רק על הנס שיועיל להגיע, זה הזמן לייעוץ בתחומי לימודים, מגורים וזוגיות.

דגים
19.2-20.3

שוב אתם היחידים שעוזרים להורים. בעבודה תרגישו שוב כמנוצלים וכשוקלים לעזוב. הזמן לראות את הטוב בבן/בת הזוג גם אם אתם כועסים וכואבים. זה הזמן לחפש עבודה חדשה וללחוץ על קידום. ברמת העיקרון אסור לכם לוותר על כבודכם במקומות עבודה. הורידו את מעטה הקשיחות כלפי בן/בת הזוג ושחררו את יונת השלום שבכם - השבוע זה עשוי לעזור. מוסדות יקשו עליכם את החיים וענייני זכויות או ירושות יכניסו אתכם לבלבול. לעצמאיים: נושאי מכירות ייתקעו שוב, אלא אם תצאו ביוזמות ובמסע פרסום נרחב. השקיעו בספורט.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay