"כשהגענו למקום מצאנו את הפצוע כשהוא עם חבלות קשות, לאחר שנפגע מרכב חולף. יחד עם חובשים נוספים של איחוד הצלה הענקנו לו סיוע רפואי ראשוני בשטח כשלאחר מכן הוא פונה בניידת טיפול נמרץ להמשך טיפול בבית החולים כשמצבו מוגדר קשה". דוברות איחוד הצלה בית שמש.

דוברות המשטרה ירושלים: משטרת ישראל החלה בחקירת נסיבות תאונת דרכים קשה שארעה לפני זמן קצר בכביש 386 באזור נס הרים בין רכב פרטי לפקח עבודות בכביש שעבד במקום. בעקבות התאונה הפקח נפגע מכלי רכב שלא הבחין בו ונפגע באורח קשה (עפ"י גורמי רפואה), ופונה לבית החולים לקבלת טיפול רפואי. כוחות משטרה מתחנת מטה יהודה נמצאים במקום התאונה, ובוחני תאונות הדרכים של מחוז ירושלים החלו בחקירת נסיבותיה.

דוברות צוות הצלה: כביש 386: פקח תנועה כבן 30 נפגע מרכב חולף - מצבו קשה

כונני מד"א 'צוות הצלה' הוזעקו לכביש 386 סמוך לצומת נס הרים בעקבות דיווח על תאונת דרכים.

מתנדבי צוות הצלה יוסי כהן ואלימלך צענווירט מוספים:"כשהגענו למקום, ראינו פקח תנועה, גבר כבן 30 מוטל על הכביש כשהוא מעורפל הכרה עם חבלות בראש, בחזה ובגפיים תחתונות לאחר שנפגע מרכב חולף. יחד עם חובשים ופראמדיקים נוספים של מד"א וצוות הצלה הענקנו לו סיוע רפואי ראשוני הכולל קיבוע, חבישות ועצירת דימומים, והוא פונה על ידי ניידת טיפול נמרץ של מד"א במצב קשה להמשך טיפול בחדר הטראומה בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים.