המגמות הבולטות הן הרבה חדשניות וטרנדים המושפעים ממה שקורה ברשתות החברתיות, לצד  עידן אינדיבידואלי, מקורי, יצירתי, המאפשרת לכל אחת לבטא את עצמה.

אז מהן ארבעת הטרנדים שמומלץ לאמץ:   

  1. צבע אדום! לא מדובר באזהרה, אלא במגה- טרנד שמתחזק העונה, והיה צפוי שיחזור מתישהו: צבעי שיער נחושתיים, חמים, ג'ינג'יים- אדומים הארד קור. קנדל ג'נר התחילה עם זה, כשהופיעה בציבור עם שיער ג'ינג'י לחלוטין, ומאז – היסטריה. מעצבי השיער המקצועיים אוהבים להשתמש בסדרת הצבע היוקרתית INOA על מנת להשיג את פלטת הגוונים הלוהטים הזו, תוך שמירה מקסימלית על סיבי השיער בעזרת צבע מבוסס שמנים מטפחים, וללא אמוניה.
  2. בליאז' צרפתי עם הצללות. גוונים מדורגים, לוקים שמושפעים מציורי עומק עם הצללות בשורשים- ואור על האורכים והקצוות. ביצוע איכותי של הטרנד היוקרתי הזה ניתן להשיג בסלונים מקצועיים בלבד, שכן מעבר הצבע ההדרגתי והנחשק לא ניתן לביצוע עצמאי בבית.  זכרו: הבהרה מלאה של כל השיער מהשורש- OUT. "פסים" נראים לעין- אאוט. גוונים הדרגתיים שנראים כמו משחק אור וצל או שכבות- IN!
  3. תספורות- השנה, לראשונה מזה שנים רבות, אנחנו רואים מגמה מעניינת של תספורות פחות שגרתיות. הטרנדיות מבינינו כבר אימצו את סגנון ה-WOLF CUT שאנחנו לא מפסיקים לראות בטיק טוק. באופן כללי, אורך השיער ב-2023 מתקצר באופן דרמטי, וכתוצאה מכך- גם תספורות קצרות ובועטות חוזרות לפרונט, והן חדות ומסקרנות מאי פעם.
  4. טיפוח, אבל כזה שהוא "בול בפוני". אנחנו בעצם מתכוונים ללקיחת שגרת טיפוח השיער שלך-שלב אחד קדימה, איפה שנמצא טיפוח הפנים שלך. זה מתחיל במודעות. מה השיער שלך צריך? מה המצב הנוכחי שלו, ולאיזו תוצאה את רוצה להגיע? מה הכי מפריע לך בו? האם זה צבע השיער שדוהה מהר? האם שיערך נשבר כל הזמן ולא מצליח להתארך? האם צבע הבלונד שלך "נתקע" על גוון נחושתי ומעצבן, ואת לא יודעת איך להיפטר מזה? חשוב להגדיר את הצורך.

לאחר מכן, יש לעבור אבחון והתאמה אצל איש מקצוע, דוגמת מעצבי השיער של לוריאל פרופסיונל, שיוכלו לאבחן אילו רכיבים יביאו אותך לתוצאה הרצויה. חלק ממודעות- היא שאילת שאלות, והבנה של איזה חומרים שמים לך על הראש. לאחר מכן, התמדה: השיער דורש רוטינה קבועה כדי להראות לך את התוצאות הרצויות. אחרי כשלושה שבועות של טיפוח נכון, תתפלאי לראות איזה כתר יש לך על הראש! טרנד המודעות לטיפוח גדל בקצב מסחרר; הצטרפי אליו.

את מוצרי לוריאל פרופסיונל ניתן  להשיג במספרות מורשות, ובאתרים הנבחרים.

טלפון לשירות לקוחות לוריאל פרופסיונל: 1-800-301-666