אבינדב עוסק בתחום מעל לחמש שנים ומקבל פונים בקליניקה ברח' רמב"ם בותיקה.

אבינדב: "כבר בגיל צעיר,  והתעניינתי ואהבתי את תורת הפסיכולוגיה. אהבתי ללמוד ולחקור את נפש האדם, דרכי החשיבה ואת  הסיבות להתנהגות כזו או אחרת, וזאת במטרה לעזור ולסייע לבני האדם".

מה מאפיין את הטיפול שאתה מעניק ללקוחות? 

"אני מתמקד בגילוי שורש הבעיה שאיתה מתמודד הפונה, מה שמאפיין במיוחד את הטיפול הוא  שתהליך הטיפול והשינוי שחווה הפונה הוא מהיר ואינו ארוך ומסורבל. אני מתמקד בשחרור חסמים דרך התת מודע, זה מרגש ומספק מאוד ללוות אנשים בדרך לפתרון ומענה לבעיה שלשמה פנו". 

ספר על מקרה שריגש אותך במיוחד באופן אישי ושהגעת עם הפונה לתוצאה 

"למען האמת כל מקרה הוא מרגש ומספק בפני עצמו מחדש. אנשים מגיעים אליי עם בעיה שלרוב ניסו לפתור אותה ללא הצלחה, ולאחר גילוי שורש הבעיה, ומספר טיפולים, הם מקבלים תחושה של עוצמות והקלה להתמודדות עם המשבר".

מה השאיפות שלך בקשר למקצוע?

"לעזור ולסייע לכמה שיותר אנשים, להגיע איתם לאיכות חיים, ולמקום טוב יותר בו הם רוצים להיות, למה שנכון עבורם, לתחושה שהם בריאים ומאושרים  ובהמשך בע"ה גם ללמד ולהעביר את הידע שלי הלאה".

יוסי  לקוח של אבינדב מספר: "אני בן 31, ומרגיש שנולדתי מחדש. במשך מספר שנים סבלתי מכאבי בטן, הקאות ושלשולים וכמעט כל דבר מאכל, היה מגביר לי את המחלה שהובילה בין היתר לירידה במשקל, עצב מתמשך והתקפי חרדה קשים. לאחר התיעצויות עם מספר רופאים ומומחים, נאלצתי במשך תקופה להמנע מאכילת מאכלים מסויימים, ולקחת ויטמינים, אך שום דבר לא עזר. הגעתי למצב שאחד מהרופאים אמר שלדעתו זה כרוני וכנראה אצטרך להתמודד עם המחלה ולדעת לחיות איתה. 

המשפחה והחברים המליצו לי ללכת לטיפולים רגשיים שלצערי לא צלחו.

לאבינדב הגעתי אחרי המלצה של חבר. הייתי מיואש ולא האמנתי שזה יעזור לי, אבל אמרתי לעצמי שזה בטח לא יזיק.

כבר בטיפול השני, הרגשתי שמשהו בי מתקלף, לאט, לאט אבינדב הגיע לשורש הבעיה, שהכילה מספר סיטואציות לא נעימות שהיו בעברי בתקופת היותי בפנימייה, תלמידים בחדר האוכל פגעו בי, וצחקי עלי בפני כולם, במקרה אחר נערים בריונים היכו אותי קשות וזה גרם לי לטראומה שלא ידעתי שהיא מלווה אותי בתת מודע, ובנוסף חוויתי אהבה נכזבת ששברה את ליבי. 

מסתבר שמקרים אלו לא רק הכאיבו לי פיזית אלא פגעו בי נפשית בעצם גרמו למחלה. עצם גילוי הבעיה היה עבורי חדש ומעניין, אך מה שהיה מרגש עד דמעות שאחרי מספר פגישות המחלה נעלמה כלא היתה! אני מרגיש שנולדתי מחדש, ואין לי מילים להודות ולתאר את ההרגשה שלי כלפי הטיפול המסור והמקצועי שקיבלתי מאבינדב".

 

טל' ליצירת קשר עם אבינדב מורי: 0548400675