יעיש התגורר ברחוב החלוצים ובשנים האחרונות ברחוב הנשיא. הוא הלך לעולמו בגיל 80, לאחר שחווה התקף לב. בימי חייו עבד ועמל במספר מקומות: בתעשיה האווירית על פרוייקט הלביא, בחב' מקורות, ברהיטי צרעה ,ובאבטחה במוסדות חינוך. הותיר אחריו רעיה - עליזה ושבעה ילדים.

מה אפיין את אישיותו? איזה אדם הוא היה? 

"אדם שכולו חיוך מהלך. אהב את כולם ואהבו אותו, חייך וברך את כולם לשלום ובריאות, את כל מי שנקרא בדרכו, פשוט אהב את הבריות אהבת חינם".

אחד מהרגעים המרגשים עם אבא ז"ל: 

"לפני כשלוש שנים, לאחר שחרורו מבית החולים בו היה מאושפז עקב ארוע מוחי, הוא ביקש שנקח אותו לבית הספר שבו עבד בשמירה, זה היה בחג החנוכה. תיאמנו מול בית הספר ולקחנו אותו. כל האחים ואמא הצטרפו אליו בביקור. היינו בשוק ובהתרגשות עצומה מקבלת הפנים שהילדים הכינו לו .אז גם הבנו וחווינו את האהבה של האנשים אליו ואת האהבה שהוא היה מעריף על כל הסובבים אותו. ברמקולים התנגן השיר "אתה אלוף העולם" כאשר כל הילדים עמדו מסביבו ושרו לכבודו".

מה תזכרו מימנו במיוחד?

"את האהבה העצומה שלו, את החיוך  את חוש ההומור המיוחד.
את השבתות המרגשות של הביחד 
אנו נזכור אותו כמו שהוא היה". 

האם יש משהו שהייתם רוצים לומר לו ולא הספקתם? 

"אנו רוצים לומר לו תודה. תודה על האהבה העצומה. תודה על שחוינו את ההערכה, ההערצה ואהבה הרבה שהייתה בינך לבין אמא. כולם קראו לכם זוג יונים. סליחה שלא תמיד הקשבנו . וסליחה אם פגענו וציערנו. אוהבים אותך מאוד. 

אמא - עליזה, אלי, פיני, סיגל, שיקו, אוסנת, רויטל, אורן,וכל הכלות והחתנים, הנכדים, הנינים".

יהי זכרו ברוך.