טלה
21.3-20.4

השבוע אתם בעלי אמביציה מאוד גדולה. שימו לב לכאלה המשכנעים אתכם לבצע משהו שלא מתאים לאישיותכם. זכרו: "מדבר שקר תרחק"'. באופן כללי: בין לילה אתם הופכים למעשיים מאוד וליעילים, עד כדי שאתם מצליחים ליצור רושם מדהים נוכח הסביבה הקרובה. אתם משקיעים אנרגיות ניכרות בעבודה, בתחום הבריאות ובדאגה לעתידכם הפיננסי. במידה ותעשו הכול כדי להוריד את החרדות מקשרים רגשיים, תופיע הזדמנותם למצוא את הזיווג המתאים. אתם שוכחים את הדרך ליהנות מדברים כי אתם מרוכזים בילדים או במשהו תובעני אחר.

שור
21.4-20.5

השבוע טוב למנוחה. אל תתנו לטיפוסים חלקלקים למשוך אתכם להשקעות מפוקפקות, כי הם לא חפצים להגיע אתכם לתמימות הדעת אלא לכיבוש הדעת. זהירות, האופטימיות שנסכו בכם עלולה לסחוף אתכם במידה לבצע מהלכים הרפתקניים מדיי. לעומת זאת, השתמשו בכספכם לשם סגירת הלוואה ישנה. לנשואים: מומלץ שלא להיכנע לרודנות ושלא לקבל יחס שלא מגיע לכם לקבלו. הצעה לטוס או לצאת לטיול כלשהו נשקלת על ידכם ברצינות. שמחה קרובה במשפחה הרחבה. שכחתם כספים שמחכים לכם מעבר לפינה? אסור להתייאש, המשיכו להתקדם בתחום הקריירה.

תאומים
21.5-21.6

השבוע תפגשו חברים ובני משפחה. הפנויים יזכו לימים מפתים, קצרצרים ומעוררי רגשות. הנשואים ייהנו במיוחד בחברת אהבתם המסורתית. תרוו נחת מהילדים ומהאחיינים. המחשבות על ייעודכם בחיים לא נותנות לכם מנוח. הרגיעו עצמכם, כי הסימנים הגלויים הטבועים בגוף הם התגלמותה של טביעת הכאב הנסתרת. זה הזמן לחפש תחום אשר דרכו תוכלו להתקדם מקצועית. הכינו מתנה לקראת אירוע קרוב. בקשה של חברים לא נראית לכם מתאימה או הוגנת. סרבו לקבל אנשים שאותם תכניסו לחייכם כי כך המקורבים רוצים. ימים טובים במיוחד מעבר לשבוע זה.

סרטן
22.6-22.7

אתם נכנסים לפרויקט חדש. בקרוב לא יהיה לכם זמן לעצמכם. גורמי תעסוקה יאירו פניהם אליכם. כמובן מדובר באלה שמועסקים. היתר מתקדמים עקב לצד אגודל לעבר מציאת עבודה. העצמאים ירגישו מתוסכלים לגבי עסקאות התקועות כאבן שאין לה הופכין. קחו את החיים בכיף, כי קודם כל תקופה טובה יותר מתחילה מעבר לחודש הנוכחי; ושנית, תצחקו עד דמעות ותבכו עד לכדי צחוק כי פעם תצחקו על רצינותכם העכשווית. כספים יגיעו אליכם ויצילו את החודש. מילים שנאמרו בכתב אודותיכם מסבים לכם נחת פתאומי.

אריה
23.7-22.8

הרטרו כבר מאחוריכם. אתם חוזרים בפול גז למציאות ועושים הפעם גם למען עצמכם. השבוע ירעיף עליכם המון אנרגיה. תחושת הביטחון העצמי תסחף אתכם לכיבושים רומנטיים חדשים ומהר יתברר לכם כי הצלחתם להגיע אל מעבר למשוער. הנהייה המז'ורית לכיוון השורשים המשפחתיים תנצח על נימי הנפש המתגעגעת. געגועים לעבר יוצרים בכם רגשות אשמה מחודשים שחשבתם כי נעלמו. השתחררו מהם, כי אתם לא אשמים, פשוט אלה החיים. יש אנשים המסתתרים מאחורי מסכות וחושבים שאתם מאמינים להם, אבל אתם מעמידים פנים כי הם 'בעלי המאה והדעה'.

בתולה
23.8-22.9

הרטרו של כוכבכם האישי מרקורי מאחור. אתם כמו נולדים מחדש. תקופה טובה מתחילה כעת ותמשיך ותשתפר עוד יותר בחודש הקרוב. השיפור הכוכבי מביא אתכם להתעניינות לגבי מקום עבודה חדש או לנסות ולבצע צעד עסקי חכם. במישור הרגשי: אל תתנו לטיפוסים מתנשאים להוריד לכם את מצב הרוח, אלה סתם אנשים עם דעות מעופשות שגורמים לסביבתם לסבול מאוויר מעופש. תיהנו מיכולת צבירת ההצלחה והכסף שנפלה בחלקכם. אלה שלא מוצאים את עצמם מבחינת קריירה ובהקשר אהבה, מוזמנים להתקשר על מנת לברר זאת על פי הכוכבים.

מאזניים
23.9-23.10

השבוע אתם חושבים לעשות דברים שלא עשיתם מעולם בכדי לפגוש את ההצלחה ולמען בן/בת הזוג והילדים. יש בכם רצון לשינויים בתחומים שונים. מרבית הזמן יוקדש לחיפושים אחר קידום ואולי גם עבודה חדשה. למדו כי שלושה תנאים עשויים לשנות את גורל בני האדם: ספרים שתקראו, קבוצה מלוכדת שתמצאו ועשו לכם רב שיכוון אתכם בדרככם להצלחה. התארגנו לקראת אירוע חשוב שמתקרב והולך. פנויים יחפשו להעמיק קשרים והנשואים ייהנו מפתיחות מכיוון בן/בת הזוג. אתם מחכים לתשובה חשובה שתקבע לכם הרבה דברים חשובים בחיים. 

עקרב
24.10-21.11

השבוע תגיעו למסקנה שלא בפנינים לומדים מהחיים אלא רק במצבים קשים. התמקדו בתוכניות לפרוץ קדימה במישורי תעסוקה ועשייה אחרת. מי שתכננן ללמוד, יגלה שמידת הריכוז שלו מקרטעת. משהו בתוככם השבוע מתלונן על קיפוח גורל שאותו הוא חווה. אזכיר לכם שהתחום הרומנטי יפתיע במידה ותתחברו לנושא זה בימים ראשון עד שלישי. לפניכם חמישה שבועות טובים לכל דבר שהפריד ביניכם ובין ההצלחה. קיבלתם הזמנה לאירוע חשוב בתוך המשפחה. תחום המכירות ישתפר לכם ללא הכר כולל תחום הכספים. רגעים חשובים בחברת הילד/ים או האחיינים.

קשת
22.11-21.12

תכירו השבוע מישהו בעל מידות טובות, כזה שכשהוא כועס אין כעסו מוציא אותו מן האמת וכשהוא יכול אינו שולח יד במה שאינו שייך לו. לא מומלץ לצאת לנסיעה או לביקור הרחק מן הבית. מידת הריכוז שלכם בנוגע לנסיעות ולנהיגה תהיה לקויה. הזדמנות להכיר אנשים בעלי אופקים רחבים. רגשות מוקצנים תוקפים אתכם לגבי דמות שאותה אתם אהובים. אתם לא יודעים היכן להתחיל נוכח כמות המטלות האדירה. ידברו עליכם שמגיעים לכם יותר כספים מגורם כלשהו כולל גם מתחום הקריירה.

גדי
22.12-20.1

לפנויים: אתם יוצאים עם חברים לבילוי מהנה במיוחד. בעקבות זאת תחוו את עובדות החיים החדשות. היזהרו מטיפוס חלקלק שיציע לכם את העולם ומלואו. בנקודה זאת למדו: אדם טוב אינו זה אשר נותן מהעודפים שלו ומהשפע שלו, אלא זה שמחלק את המעט שיש לו. קשריכם יתהדקו בעבודה הנוכחית. מחפשי התעסוקה ימצאו הזדמנות למצוא עבודה. זה הזמן למחוק את כאב העבר על מנת לעשות משהו בשביל עצמכם. תשובה חשובה עומדת להגיע והיא חיובית.

דלי
21.1-18.2

שבוע טוב לאהבה. הייתם עסוקים מדיי? זה הזמן לחפש מתנה לבן/בת הזוג או למישהו יקר/ה במשפחה ולפצות על דברים שקשורים לענייני הלב. למדו שנתינה אמתית ביותר היא שכשאתם נותנים לאחרים מה שאתם באמת צריכים לעצמכם. טרדות היום והשעה ייעלמו כלוא היו בחברת המשפחה הקרובה. זה הזמן לתכנן נסיעה מהנה בימי הקיץ הקרובים. חפשו במרץ חברים ישנים ששכחתם אולי מאחור. מכירה או קניה של משהו חשוב עומדת להתממש. קידום כלכלי או מעמדי עומד להגיע. זכויות כמו תנאים כלשהם, הסכם כלשהו צריכים להיבדק היטב טרם חתימתכם.

דגים
19.2-20.3

למחויבים רגשית: אל תתנו למשהו פתאומי שעלול להוציא אתכם מהשגרה. התנזרו מכל גישה הרפתקנית שבאה על חשבון בן/בת הזוג שבבית. זכרו שכבני אדם אנחנו צריכים לנהוג בתיאבון שלנו באיפוק כדרך שאדם נוהג בקיבתו וברעבון נפשו  הרוצה תמיד יותר ויותר. בתחום היצירה והעבודה תגלו שאתם יוצרים משהו היוצא דופן ביחס לכלל הדברים שעשיתם השנה. אומרים שיש לכם את היכולת לפרוץ כעצמאים. הגיע הזמן להוכיח שאתם יכולים לא רק להתחיל, אלא גם לבצע זאת בפועל. זה הזמן לחפש ייעוץ בתחומים הקשורים למקצוע, הסבה ולתחום הזוגיות.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay