טלה
21.3-20.4

סוכר הזיכרונות עדיין זורם בעורקים. אתם נזכרים באהבת החיים שלכם או שרוצים לקבל תשומת לב מחודשת מבן/בת הזוג. החרדות מפני המחר נעלמות מדרככם בימים הקרובים. היכונו להפתעות משמחות מצד החוג המשפחתי בכל הנוגע לשמחות ולאירועים בצוותא. השבוע אתם חשים געגוע לימים שבהם הייתם מבלים יותר זמן בחוץ מאשר בבית. במסגרת הנישואין אתם חשים שאין לכם שותף/ה לרעיונות ההתייעלות שאותם אתם מציעים. אתם מבולבלים ביחס לקשר הרומנטי המתחדש. זה הזמן לייעוץ שיכוון אתכם נכון בנוגע לתחומים הכלכליים, הבריאותיים, ילדים ומול בן/בת הזוג.

שור
21.4-20.5

שבוע טוב למנוחה. זהירות, האופטימיות שנסכו בכם עלולה לסחוף אתכם במידה לבצע מהלכים הרפתקניים מדיי. השבוע תפגשו חברים ובני משפחה. שלחו קורות חיים, זה הזמן ליוזמה אישית. לפנויים: אתם מפנטזים הרבה זמן סביב הנושא הרומנטי ומסרבים להאמין שמרמים אתכם. לנשואים: אתם סובלים בשקט ומקווים לטוב אל תשלימו עם העובדה שבן/בת הזוג שולט/ת. זכרו שאתם הבוס/ית. זה ה זמן לחשוב על המחר ולעשות דברים נכון בתחום הזוגיות. היזהרו מטיפוס מחייכים רק כדי להגיע למטרתם האפלה. פנו לייעוץ בנושאים הרגישים ביותר ולדעת לגבי עתידכם.

תאומים
21.5-21.6

השבוע אתם מתעוררים לחפש לצאת מהעצירה במקום במישורים עסקיים וכלכליים. למדו מבית הספר של החיים שלא להירתע, כי כאב הבטן וכאב הראש הם החברים הטובים ביותר של התלמיד. זה הזמן להיות מעשיים ופעילים בנוגע לייעוד ולהצבת מטרות. השבוע הוא הזמן המושלם לקיים דו שיח עם אלה שיכולים לשנות את חייכם לטובה. ניסיתם בעבר לקום מן ההריסות אך לא יכולתם לעשות זאת בעצמכם. שבוע טוב לאהבה. זה הזמן לתכנן את הכיבוש הבא. סימני התקרבות ראשוניים מכיוון בן/בת הזוג. בריאות בן/בת משפחה שזקוק לעזרה תדאיג אתכם.

סרטן
22.6-22.7

מחכה לכם שבוע מלא ציפיות בענייני עבודה וקריירה. שחררו את שעל ליבכם בפני אלה שיכולים לעזור לכם. הפגינו ביטחון בעצמכם ואף אחד לא ירגיש שאתם פגועים רגשית וערכית. טרדות היום והשעה ייעלמו כלא היו. קשריכם יתהדקו בעבודה הנוכחית ובריאותכם במיטבה בימים אלה. אל תפרשו רמזים רומנטיים כדבר שיימשך לתמיד. תעמדו על שלכם, כי תשוקות של הסביבה הקרובה עלולות להפוך מעזרה לכוונות מרושעות. אתם לא מרוצים פתאום מהתוצאות הכספיות הדלות בתחומים שדרשו מכם השקעה ויוזמה אישית. פנו לייעוץ אישי ממוקד פתרונות.

אריה
23.7-22.8

אתם משועממים ואינכם יודעים איך לשנות זאת לשמחה כפי שתמיד ידעתם לעשות. התסכול הוא הקשר הרומנטי שאותו אתם סוחבים. אתם מחפשים ריגושים חדשים אך עדיין לא מספיק בשלים לחפש לאחר הטלטלה הרומנטית הכואבת ההיא. בגזרה התעסוקתית עליכם להתמודד עם שינויי מגמה, טעם אחר, אנשים חדשים ולמצב של פשרה. קשה לכם לחתוך קשרים רגשיים. בנוסף, אתם ממשיכים לתת יותר מאשר לקבל. החופשה תצא אל הפועל. אתם רגועים יותר ביחס לכיוון הכללי כי התרחקתם ממקורות שלחצו אתכם. כעת אתם מתגעגעים לקשר חם ואוהב.

בתולה
23.8-22.9

משהו שקשור למשפחה מתנגד גם השבוע לדרך חייכם. אתם מנסים להסביר את עמדתכם, אך יש לכם הרגשה שאתם נלחמים בטחנות רוח. התרכזו בקשרים שיכולים לסייע לכם מול בנקים ומוסדות. הצד הרגשי יציב, אבל התחושה היא שהוא כאילו לא מתקדם לשום כיוון. אתם מתגעגעים לימים שבהם הייתם נהנים חברתית. הצניעות שלכם בסוף תשתלם. זכרו שגם טווס אמתי מסתיר מעין כל את הדר זנבו. אין לכם שותף/ה לרעיונות ההתייעלות שאותם אתם מציעים לבן/בת הזוג או לחברים.

מאזניים
23.9-23.10

השבוע אתם מצליחים להבין דברים אודות בן/בת הזוג שעדיין לא הבנתם. הציפיות מן הצד הרומנטי עדיין תקועים ללא הגשמה. אתם מוצפים בגעגועים למשפחה אבל תמצאו שוב קרן אור מבעד לאפילה. עובדה שאתם עדיין לא מצליחים להתגבר עליה היא שהגורל נותן והגורל לוקח. זה הזמן לבקש עזרה מכל גורם אשר יוכל לעזור לכם לגלות את סדר העדיפויות הנכון בנוגע למישורי החיים. אתם אמנם חכמים ויודעים דברים, אבל מסתבר שהזמן חולף ואתם מגלים שאתם תקועים באותו מקום ואף גרוע מכך. לא לחשוש מאתגרים חדשים.

עקרב
24.10-21.11

השבוע הוא הזמן המושלם לקיים דו שיח עם כל גורם שיכול לעזור לכם לשנות את חייכם לטובה. הגדירו  את גבולות האהבה כלפי בן/בת הזוג והשתדלו שלא לחצות אותם שוב ושוב. לא לתת מעצמכם יתר על המידה. זכרו ששורש הרע טמון בנתינת היתר שלכם. אתם גם מתעקשים לחכות לאהבת החיים שלכם. ניסיתם בעבר לקום מן ההריסות הרגשיים והכלכליים, אך לא יכולתם לעשות זאת בעצמכם. למתאמצים לחפש באינטרנט ובעיתונים: הפתעה חיובית במישורי הלימוד והתעסוקה. כוח חוסר הברירה דוחף אתכם להשתדל על מנת למצוא פרנסה.

קשת
22.11-21.12

סימנים ראשונים לחיזור הדדי מכיוון בן/בת הזוג כלפיכם. קחו את החיזורים בפרופורציה, הניחו את החששות מפני אכזבה ומובטח לכם שתצליחו בשטח הרומנטי. זכרו את לקחי העבר ושהפזיזות גורמת לבן/בת הזוג להתרחק. מצב רוח רענן מכיוון השטח התעסוקתי ימלא אתכם באופטימיות זהירה. מחכה לכם שבוע מלא ציפיות בענייני עבודה וקריירה. בריאותכם איתנה מתמיד ואתם גם עוזרים לבן/בת משפחה בבעיות הרפואיות. אתם ביחד וקשורים זה לזו, אבל ניתן לומר שקיימת שגרה בלתי נסבלת בזוגיות שלכם ושהיא מסכנת כל רגש שנותר. שחררו את שעל לבכם בתפילה.

גדי
22.12-20.1

שבוע ספונטאני וחיובי מצפה לכם כמו שאלוקים עצר ברוחו להאזין לשתיקתכם. אתם מוצפים באנרגיות אדירות וחיוביות. האינטואיציה שלכם חוזרת למיטבה. אתם מגלים מי החברים והאוהבים אתכם באמת. למרות זאת, אני מציע שלא להחזיק ברוגז ולפעול על פי אינטרסים ולא על פי נטיית ליבכם ורגישותכם. אתם נמצאים בחברת אנשי מקצוע ופועלים כצוות. רעיונות מקוריים יסללו בפניכם את הדרך למצוא פרי בעמלכם. העיניים יהיו נשואות למוצא פיכם שיהיה חכם במיוחד. מי שנותר/ה בתחושה של בדידות ובקשיי תקשורת עם בן/ת הזוג, צריך/ה לפנות לייעוץ אישי.

דלי
21.1-18.2

אתם צפויים בימים אלה לקידום נוסף על זה שכבר הושג. אל נא תהלל את היום לפני שקיעת החמה, מפני שגורם חתרני ינסה לערער את אמינותכם. השתדלו לרסן את הדחף להחזיר מהר ובאותו המטבע. הפתעה מכיוון האינטרנט והמחשב. הרגשות יתפסו את השורה הראשונה וגם את האחרונה. מהר תגלו שאתם יותר חשובים רגשית לאנשים שלא חשבתם שהם קשובים אליכם. התנהגות חבריכם בעבודה תרגיז אתכם במיוחד. כספים יוצאו למטרות הקשורות לבית. הירשמו לפעילויות שונות כמו ריקוד, פילאטיס או כל דבר שבונה את הגוף ואת הבריאות.

דגים
19.2-20.3

אתם מתוסכלים השבוע בגלל הזוגיות החסרה. החליטו שאתם קמים ועושים משהו למען עצמכם. זכרו שהזמן יקר ושהוא חולף לו בלי הרף, המשיכו ללמוד מהחיים כי הלימוד הוא המפתח לעוצמה ולהצלחה. היכנסו לאינטרנט וחפשו את כל מה שאתם רוצים - שם נמצאת התשובה. משהו ימשוך אתכם להסתכן. אל תתנו לזה לקרות. התנזרו מכל גישה הרפתקנית שבאה על חשבון בן/בת הזוג שבבית. בתחום היצירה והעבודה תגלו שאתם יוצרים משהו יוצא דופן ביחס לכלל הדברים שעשיתם השנה. יוזמה של אחרים תוביל אתכם למחשבה אודות עתידכם הכלכלי.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay