טלה
21.3-20.4

יש אנשים שרוצים בטובתכם. הקשיבו לעצות של אלה שאמרו לכם לשנות את דרככם בכל תחום, למרות שהם לא מבינים שכול אדם מתפתה לעשות טעויות ואת הרע לעצמו. קריירה: במידה ואתם לא מוצאים את הדרך, החליטו זמנית לרדת מהעץ בנוגע למשרה גבוהה ואיכותית כפי שרציתם ולבנות גשר שיהווה לכם כפשרה עם החלומות המקוריים. אם כן, זה הזמן לחפש עבודה מאומצת ולעשות כסף שיאפשר לכם ללמוד או לפתוח את רעיון העסק עליו חלמתם תמיד. מישהו שלא חשבתם שיצור קשר, פתאום יעשה צעד ויאותת.

שור
21.4-20.5

השקיעו השבוע מאמצים ואנרגיות בתחומי העבודה, הלמידה, הרומנטיקה והנישואים. חפשו באינטרנט הזדמנויות שקשורות לפיננסים וליחסי חברה. הקדישו זמן גם לרוחניות והשקיעו בילדים ובאחיינים. הנשואים והמחויבים ייהנו מהקשבה נדירה ביניהם. נראה כי אתם מתוסכלים מאדם קרוב שאינו מגלה אהבה. במקום להגיב בכעס, מומלץ לספור עד עשר ולחשוב כי הכוח לא יעזור במקרה זה. טיפ: המצפון הוא קולה של הנשמה - הקשיבו לה. כדאי לתכנן מראש  צעדים נכונים לפתרון הבעיה הרומנטית. גמישות תביא לתוצאות מצוינות. הפתעה חיובית בתחום החברתי בזכות כישרון ההבעה שלכם.

תאומים
21.5-21.6

טיפ: אל ייאוש, הכישלון הוא המפתח להצלחה. זה הזמן המתאים ביותר לעסוק בנושאים רוחניים על מנת להגיע לרגיעה שכלית ולמודעות עצמית לבעיות המטרידות אתכם ומשם ליצירתיות מקורית וברוכה. מי שלא מצא אהבה ויחסי רעות בתחום העבודה, ימצא את מבוקשו, רק השתדלו לרסן את הדחף להחזיר לאחרים באותו המטבע. בסוף השבוע: החלטה לגבי הזוגיות - לשם או לכאן. סימנים ראשונים לגמישות כלפיכם מכיוון בני המין השני. שיחה אקראית תוביל לחברות איתנה ומועילה.

סרטן
22.6-22.7

ליזמים: המצב הכוכבי טוב לפריצת דרך כלכלית. כדאי ליזום מהלכים רציניים כלפי בן/בת הזוג. הקפידו להפגין ביטחון וזקיפות גו. הפסיקו לבנות אושרכם על החומר אלא רק על הרוח. הניחו את הכעסים הישנים ותנו אמון בדמות שחולקת איתכם את החיים. קחו החלטה לכאן או לכאן בנוגע לזוגיות ולעבודה. הגדירו את גבולות האהבה כלפי בן/בת הזוג והשתדלו שלא לחצות אותם שוב לכיוונים קיצוניים - לטובה או לרעה. טיפ: הודאה בשגיאה היא חציו של תיקון המעוות.

אריה
23.7-22.8

משהו בכוכבים ממזל אתכם בכל מה שאתם מבקשים. זה הזמן לסגור את תריס האשליות של ההתעשרות המהירה. זכרו שבסופו של דבר ההצלחה פירושה: לאט זה במהירות האור. בנוסף, כדאי ליזום מהלכים רציניים כלפי בן/בת הזוג ומובטחת לכם ההצלחה. הקפידו להפגין ביטחון וזקיפות גו. אסור לכם להיכנע לנטייה לפזרנות. שמרו את הכספים לימים אפורים וגשומים. מומלץ לדעת יותר על אנשים לפני שאתם נותנים בהם אמון. לאריות מוח חריף: הם מבחינים במשך שעה אחת מה שאחרים מבחינים בבני אדם במשך שנה שלמה.

בתולה
23.8-22.9

שימו לב השבוע לדמות שמחלקת איתכם את החיים. הקשרים החברתיים שלכם תקועים. מומלץ לכם לפתח מודעות עצמית לחסרונות ולחפש פתרונות לנושאים אלה. הפגינו ביטחון בעצמכם ואף אחד לא ירגיש שאתם פגועים רגשית וערכית. כספים שמגיעים לכם יגיעו ויאזנו את מצב חשבון הבנק. אתם משועממים ואינכם יודעים לשנות זאת. הכינו עצמכם לחופשה שלה חיכיתם זמן רב. הכניסו תוכן רומנטי לחייכם. קחו ריזיקה לגבי בן/בת הזוג בנוגע לאהבה ולנתינה. טיפ:  מי שאינו רוצה דבר - עשיר דיו.

מאזניים
23.9-23.10

ההזדמנות למצוא את העבודה המתאימה עומדת בפתח והיא מחכה שתחפשו אחריה דרך אתרי החיפוש באינטרנט. רגעים מרגשים בעת בילוי חברתי יחשפו בפניכם את חולשותיכם. השבוע אתם יכולים למצוא את השביל לקשר שאבד לכם בעבר. מדובר באהבה שלא פקדתם אותה מזה זמן רב או ביחסים עכשוויים שאותם תשפרו בקרוב. חפשו רגש במקום אינטרס כלכלי. התקיעות ביחס לזיווג מדאיגה אתכם במיוחד. טיפ ותובנת השבוע: נשרים עפים למעלה כעצמאיים, כבשים מצטופפות יחדיו בחרדה. מומלץ לפנות לייעוץ אישי להיחלץ מתקיעות שהחלה לפני לא מעט שנים.

עקרב
24.10-21.11

השבוע ישטפו אתכם בביקורת במקומות עבודה, תנסו להתעלם ממנה. משמעות האהבה תכה בכם בכל כוחה כתוצאה מגעגועים לבן/בת הזוג. אל תתרגשו מרכילות זולה ולא לקחת דוגמה מרכלנים. זכרו: צלחת מקושטת ומנקרת עיניים איננה משמשת לאוכל. התסכול הגדול נובע מהקשר הרומנטי שאותו אתם סוחבים בלב מזה זמן רב מדיי. קשה לכם לחתוך קשרים רגשיים. בנוסף, אתם ממשיכים לתת יותר מאשר אתם מקבלים. לא לחשוש מהמינוס החוגג. הכינו עצמכם ללחץ מכיוון המשפחה בנוגע לבן/בת הזוג. זה הזמן לפנות לייעוץ אישי כדי להבין איך יוצאים מתקיעות השנים.

קשת
22.11-21.12

מרבית ימי השבוע תעסקו בעבר ובכל הקשור לאהבה ולפרנסה. המשפחה מנסה לעזור, אך אתם לא כל כך מקשיבים. אל תתייאשו מרכילות שקשורה אליכם בקשר קלוש. תעמדו על דעתם באומץ, כי מי שנמלט נחשב לאשם. חלון הזדמנויות נפתח בפניכם בנוגע לעבודה, להכשרה ולעסקים. מחפשי התעסוקה ימצאו את ההזדמנות שלה חיכו. שימו לב לדברים שעדיין לא סידרתם ושקשורים לבית ולמשפחה הקרובה. הפנויים מסתבכים ברגשנות יתר ולא יודעים לתרגם הזדמנות רומנטיות לזיקוקים פוריים ומשמעותיים. הגיע הזמן לעסוק בספורט קבוע ושלא תדחו זאת לאירועים מזדמנים וזמניים.

גדי
22.12-20.1

אתם מפספסים הזדמנות לעשות כסף. טיפ: המזל זורק כסף אך לא כל אחד תופס אלא רק הערניים בלבד. משמעות האהבה תכה בכל כוחה כתוצאה מגעגועים לבן/בת הזוג. אתם אוגרים כוחות ופתאום בא לכם לעבוד וליצור במרץ שהיה רדום די הרבה זמן. הגעגועים לקשר איכותי ומפרגן מציפים אתכם. ההזדמנות למצוא את העבודה המתאימה עומדת בפתח. רגעים מרגשים בעת בילוי חברתי יחשפו בפניכם את חולשותיכם. פנו לייעוץ על מנת לפתור את בעיות חוסר האנרגיות שמשפיעות בתחום המקצועי וגם בתחום האהבה.

דלי
21.1-18.2

אל תתנו לעצמכם להיסחף אחר אשליות שווא בנוגע לאהבה. השגיחו על צעדיכם בנוגע לאופן החיזור של בני המין השני. שמרו על צניעותכם, אל תאמרו "הגענו למעלה" לפני שבכלל קפצתם. האופטימיות ממלאת את לבכם באנרגיות של עשייה. אומנם לא הכול טוב, אבל משהו בכוכבים מאפשר את כל מה שאתם מבקשים. מומלץ לדעת יותר על אנשים לפני שאתם בוטחים בהם. שמחה קרבה והולכת והיא קשורה אליכם במישרין או בעקיפין. לפנויים: אתם חשים את הבדידות ואת הצורך לחברה ביתר עוצמה.

דגים
19.2-20.3

השבוע קשה לכם לקבל ביקורת. השתדלו להקשיב כי היא עשויה לבנות אתכם בהמשך הדרך. שימו לב לדמות שמחלקת אתכם את החיים, ייתכן ואתם שוגים? תובנת השבוע: הטוב שבנכסים הוא מצפון נקי. הקשרים החברתיים המשותפים תקועים. פתחו מודעות לחסרונות בכל התחומים ותרוויחו מזה המון. אחת ולתמיד, פנו לייעוץ אישי ביחס לנושאים המעיקים. שמחה שקשורה לכספים ולמשפחה תמלא אתכם באופטימיות מחודשת, עם זאת, הימנעו מלקחת סיכונים מיותרים בתחום הכספים ובמיוחד בתחום ההימורים. חסכו לימים קשים. חפשו באינטרנט אחר עבודה וחברה.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay