טלה
21.3-20.4

משיכה לכיוון הרוחני מקנה לכם עוצמה יתרה. אל תרפו ממקום העבודה הנוכחי. גורמי תעסוקה יאירו פניהם אליכם. כמובן מדובר באלה שמועסקים, יתר בני המזל מתקדמים עקב לצד אגודל לעבר מציאת עבודה. בכל מקרה, טובה ציפור ביד מאשר שניים על העץ. ממליץ שלא לוותר על אף יעד שדורש קורות חיים. אתם רוצים ללמוד וקשה לכם להחליט אם זה עכשיו. זה הזמן לאסוף מידע לגבי זה. אתם מחפשים לעשות כסף ודי מצליחים לצבור אותו לאחרונה. אתם מחכים לתשובה ביחס לנושא חשוב.

שור
21.4-20.5

מחוסרי מעש השבוע? בקרוב תקבלו את מה שאתם רוצים. תרחקו ממריבות מיותרות, טיפ: לא כל מה שמותר מקובל. לנשואים או למחויבים רגשית: עייפות נפשית מביאה אתכם למריבות יתר. לא לתת מעצמכם יתר על המידה וגם לא להחסיר. זכרו ששורש הרע טמון בנתינת היתר שלכם ומאי היכולת לשמור על מידה נכונה. אתם מחכים לתשובה שחשובה לכם כדי לדעת מה אתם עושים הלאה. אתם מוצאים דרך לעשיית כסף ומקדישים אותו לילד/ה. זה הזמן לפנות לייעוץ אישי ברוב מישורי החיים.

תאומים
21.5-21.6

אתם מרירים ביחס לכספים שקשורים לירושה או למשפט ונקלעים לסחבת בעניין תשובה שבלעדיה אתם מתקשים להמשיך הלאה. ייתכנו חדשות בנוגע לבני משפחה שחותרים תחתכם. פנו לרשויות על מנת לקבל זכויות שמגיעות לכם. השבוע אתם בעלי אמביציה מאוד גדולה. בין לילה אתם הופכים למעשיים ולמאוד יעילים עד כדי כך שאתם מצליחים לשבור דעה שלילית בהקשרכם. אתם משקיעים אנרגיות ניכרות בעבודה, בתחום הבריאות ובדאגה לעתידכם הפיננסי - דבר שנכון לכם לעשות כי רק המרחיקים לחתור, מגיעים לבסוף לאופקים רחבים. התקועים רגשית או כלכלית מוזמנים לפנות לייעוץ.

סרטן
22.6-22.7

אתם מבולבלים השבוע ומתוסכלים ביחס למערכת הזוגית הישנה. קשה לכם להמשיך הלאה מבלי לברר כמה דברים יסודיים לגבי בן/בת הזוג. אל תשלימו עם הבעיות הקשות, חפשו ביחס אליהן פתרונות יצירתיים, אל תחפשו אותן בין ארבע קירות הבית. טיפ: מי שאינו עוזר, מוטב שיפנה את הדרך. הפנויים מסתבכים ברגשנות יתר ולא יודעים לתרגם הזדמנויות רומנטיות לזיקוקים גופניים ורגשיים פוריים ומשמעותיים. שמחה שהולכת וקרבה תעסיק אתכם עד מעל הראש וזה כולל היריון, דירה או הפתעה אחרת בתוך המשפחה אשר ירגשו אתכם מאוד

אריה
23.7-22.8

השתדלו השבוע שלא להישאר לבד. מועקות העבר יחזרו להעיק. חפשו חברים או בני משפחה על מנת לספר להם את שעל ליבכם. אתם מתגעגעים ליחסים שהיו לכם בעבר. השתדלו לסיים חובות ואל תרבו בהוצאות מיותרות. דברים סביב הקשר הזוגי מתחילים להתבהר. עליכם ללמוד שאהבה ללא קנאה כמוה כפולני או כטורקי ללא שפם. אתם מקבלים כוח ואומץ לקום מההריסות. החומה שבניתם סביב הלב עומדת לקרוס. הלבטים והמחסומים האחרונים קשורים בעיקר לילדים, לביטחונם ולעתידם. הרווקים יצליחו לשבור את מעגלי בדידותם. השקיעו בעבודה קשה שתניב לכם פירות.

בתולה
23.8-22.9

לפנויים ולרווקים: השבוע יותר מתמיד, אתם רוצים בקשר חדש ויציב, שלא כדוגמת קשרים מתנדנדים שחוויתם בעבר הקרוב ו/או הרחוק. הקדישו לגיל הרך את מה שאתם יודעים לעשות טוב מאוד. צלצלו וקחו את אלה שאתם אוהבים באמת לבילוי משותף. הניחו את הכעסים בנוגע לעבודה, בקרוב הכול יסתדר ויתאזן. הפתעה שקשורה לעבודה ולקריירה תחכה לכם בתחילת השבוע. לא לחשוש מאתגרים חדשים והקידום בדרך אליכם. אתם עשויים למשוך את המין היפה בקסמכם. שלחו הודעה והושיטו עזרה לאדם קרוב. הימנעו מפליטות פה כלפי הבוסים, כמו שחזיר חי עשוי לברוח בשוגג.

מאזניים
23.9-23.10

שביב תקווה בנוגע לקשר ישן/חדש, שוב ימריץ את האדרנלין הנשכח. חפשו דרכים על מנת להגביר את הביטחון האישי ולצמצם את פחד הנטישה ביחס לבן/בת הזוג שאתם אוהבים. עליכם ללמוד להחסיר יותר מאשר אתם נותנים בדרך כלל ופתאום תזכו ליחס שמזמן לא קיבלתם. הגיע הזמן שתחזרו לספורט באופן קבוע ושלא תדחו זאת לאירועים מזדמנים וזמניים. אל תמרחו את הזמן על מנת לשנות את המצב הכלכלי וגם את הדברים הנכונים במישור הרגשי. הימנעו מיועצים לא מקצועיים, כי במקום שבו ישנם שישה טבחים אין מה לאכול.

עקרב
24.10-21.11

לפנויים: ייתכנו הצעות רומנטיות רציניות וכמה כאלה מוזרות שכדאי להתרחק מהן כמו מאש. מצד שני, עליכם להבחין בין טוב לרע. לנשואים: אל תפגינו חוסר רגישות כלפי אלה שמנסים לרכוש את ליבכם מחדש. חפשו באינטרנט אחר קידום כלשהו. זה הזמן לחשוב גם על אלה שהותרתם נשכחים מאחור. לפנויים ולמחפשי הקשרים המחייבים: הזדמנויות חדשות בהקשרים חברתיים ואישיים עומדות לנחות לכם באמצע החיים. הפגינו ביטחון מחדש. כלב אוכל אינו נובח וכשהוא נובח הוא לא נושך. התקועים מוזמנים לייעוץ כדי לחזק את עוצמת הביטחון.

קשת
22.11-21.12

השבוע ירעיף עליכם המון אנרגיה ועוצמה. צלצלו לחברים או לבני משפחה וספרו להם על הריגושים כמו גם על הקשיים שלכם במישורי הנישואין, הרווקות, הלימודים, העבודה והכספים - ישתלם לכם. השבוע טוב לאהבה. היכרויות במישור הרומנטי יולידו אפשרויות של תכניות לשיפור קשר קיים, אירוסין או הצהרות אהבה מצדכם - בתשובה לאיתותים מבן/בת הזוג. תגלו משמעות במרקם היחסים שבמקום העבודה הקיים. הנשואים ירגישו שהם לא מובנים למשפחת בן/בת הזוג. התמידו בספורט, אל תוותרו על שיפור התחום הבריאותי בשום מחיר. אלוהים נענה למי שמתעורר מוקדם.

גדי
22.12-20.1

אתם שומרים בעיקר על הפרטיות. אתם סביב המשפחה, הילדים, האחיינים ומבלים בעיקר בין כתלי הבית. הגיע הזמן שתצאו לחפש את עתידכם בכל המישורים החסרים. הקפידו להחמיא לאלה שמסוגלים לשפר את עתידכם. העזו להראות ביטחון והומור. אתם בעלי מצב רוח טוב במיוחד. השיפור הכוכבי מביא אתכם להתעניינות לגבי מקום עבודה חדש או בלנסות ולבצע צעד עסקי חכם. אל תתנו לטיפוסים מתנשאים להוריד לכם את מצב הרוח. זה הזמן לחפש את הקביעות בקשרים חדשים רומנטיים. תנו מעצמכם לבן/בת הזוג והשבוע תראו סימני אהבה ופיוס.

דלי
21.1-18.2

פעילות חברתית כלשהי תמשוך אתכם למקום המזל בנוגע לאהבה ולנקודת ההתחלה הנוסטלגית. קריירה: ייתכנו מהלכי קידום ביחס אליכם. היפרדו מקשרים רופפים שלא נותנים לכם מאומה. התקיעות במישור הרגשי יוצרת בכם את הרצון לקום ולעזוב. אלה שבמערכת זוגית חשים שאינם מקבלים די צרכם: אהבה, אכפתיות ותשומת לב. הסיבה העיקרית שעוצרת אתכם היא הדאגה לילד/ים. היכנסו לאינטרנט וחפשו את כל מה שאתם רוצים - שם נמצאת התשובה. קראו תהילים מידי פעם, אך זכרו כי אלוהים משלם, אך לא שכר עבודה שבועי. זה הזמן לייעוץ אישי בכל מישורי החיים.

דגים
19.2-20.3

זה הזמן הנכון למאמצים על מנת למזער את המצוקה בתוך הזוגיות העכשווית. אתם קצת מנוצלים עד שיישבר לכם, כי הדלי משמש למים עד שידיתו נשברת. מי שאין לו קשר זוגי יחפש אותו דרך שידוך, חברים או האינטרנט. אתם רוצים לסגור על לימודים ומהססים. החושים ינחו אתכם בבטחה בכל מה שקשור לתקשורת בין מערכות יחסים קרובות. יחסים מתנדנדים ורעועים יעיבו על תפקודכם היומי. טיפ: בחרו את האמת כמטרה ובכך תחלקו את הבעיות לשניים. התרכזו בתכנונים לפריצת דרך כלכלית.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay