טלה
21.3-20.4

השבוע בסימן של השתחררות מכבלים ומחששות מפני הלא נודע. כדאי לכם לחכות לתחילת השבוע בנוגע להחלטה הנוגעת למכירה, השכרה או רכישת משהו יקר. התרכזו בקשרים שיכולים לסייע לכם לקחת הלוואה ולגשר על בעיות מול בנקים ומוסדות. הצד הרגשי יציב, אבל כאילו לא מתקדם לכיוון כלשהו. בקרוב מאוד: הלחצים הנפשיים יירדו מכם תודות למצב כוכבי משופר. יד מכוונת תעזור לכם בנושא התעסוקה. טיפ השבוע: הניצחון האמתי הוא קודם כל הניצחון על עצמך. אתם מתגעגעים לימים שבהם הייתם מבלים ונהנים מבחינה חברתית ותרבותית.

שור
21.4-20.5

לצעירים בנפשם: תחושת הביטחון העצמי תסחף אתכם לעבר כיבושים רומנטיים חדשים. מהר יתברר לכם כי הצלחתם להגיע אל מעבר למשוער. כל זה יקרה בתנאי שתלמדו לתת כמו שאתם לוקחים ושתדעו להקשיב לפני שתתווכחו. המקבלים מסרים רומנטיים מבלבלים, חייבים לדעת היכן הם עומדים בקשר. אתם עצובים ביחס למישהו והגעגועים תוקפים בכוח רב. רגעים בחיק המשפחה יוצרים קירבה יתרה. התרכזו בעבודה ובכל הקשור לקידומכם המובטח. אתם קצת חלשים מבחינה גופנית. מומלץ לחפש ולגלות מה אפשרי עוד לשפר על מנת למקסם את העזרה הבריאותית האנרגטית.

תאומים
21.5-21.6

השבוע אתם חשים כי אתם יכולים לסמוך על המשפחה יותר מתמיד. משהו אומר לכם לקנות דירה או לעזור לילד/ה אבל אתם חסרי אונים בנוגע לכך. מי שלא מצא עבודה – זה הזמן לשלוח קורות חיים. טיפ: אל תהיו כוחניים ומהירים מדיי לשפוט. הגיע הזמן למחוק את השיטה שכבר מיושנת ושלא עוזרת לכם בכלום. מוטב אם תשקלו שנית בטרם תתרתחו על סתם. המקצוע שלכם מתחיל להימאס ואתם מגששים לכיוון של שינוי. חפשו דרך המחשב נושאים שיכולים למלא את חייכם באור חדש ואופטימי.

סרטן
22.6-22.7

השבוע אני ממליץ שלא לעשות צעדים שיכניסו אתכם למחויבות. צאו לבילוי קצר מידי יום סביב מקום המגורים, דבר שישנה לכם את מצב הרוח לטובה ולבלי הכר. רגעים טובים ומרגשים הקשורים לנוסטלגיה מחכים לכם בין קפלי ימי השבוע. מבחן הקשור לנאמנותכם יביך אתכם מאוד. מישהי תרגיז אתכם סמוך ליום שלישי הקרוב. הימנעו מעימותים ישנים ומיותרים. אם לעיתים תוותרו, תהיו אלה שסולחים ותשתדלו מעט לשמח אחרים - תוכלו להרוויח בתקופה זו המון. הפנויים שבכם ינסו למצוא מוצא ביחס לבדידותם וגם הפעם עשויים להיכשל.

אריה
23.7-22.8

הדמות שנכנסה לחיים שלכם לא מפסיקה לנדנד. אתם רוצים להמשיך את הקשר שלרוב מסב לכם כאב, אך נתקלים בהתנגדות השכל שמנסה לנצח את קריאת הלב. עליכם להחליט אם אתם מתגרשים או ממשיכים על בסיס תנאים המתאימים לכם. טיפ:  אם תזכרו שהסבלנות עוזרת לנצח, יידעו כולם שגדלתם ובגרתם באמת. חלון הזדמנויות ייפתח דרך האינטרנט אם תחפשו בעקשנות, באופן יום יומי ואינטנסיבי. הנשואים ייהנו במיוחד בחברת אהבתם הטובה והישנה. מצב הרוח טוב והאופטימיות באוויר, שכן תקבלו בשורה משמחת מכיוון היקרים לכם.

בתולה
23.8-22.9

טיול מתוכנן יטורפד על ידי בני משפחה מסיבות של דאגה לשלומכם. התרכזו בשיפור חיי החברה, גם על חשבון בן/בת הזוג. המחפשים תעסוקה ימצאו את מבוקשם בימים אלה. מהלכי קידום ביחס אליכם בעבודה יבשילו לכדי אהדה ותמיכה במועמדותכם. התעלמו מטיפשים, שכידוע אותם לא שותלים והם צומחים לבד. גורם שתפנו אליו יעזור לכם להגיע למודעות עצמית. לפנויים: אתם מפנטזים הרבה זמן סביב הנושא הרומנטי ומסרבים להאמין שמרמים אתכם. המחשבות על ייעודכם בחיים לא נותנות לכם מנוח. יוזמה מצדכם תעזור לכם לצאת מזה.

מאזניים
23.9-23.10

אתם מרגישים שהגעתם למצב שבו עשיתם הכול כדי להחזיר את עטרת האהבה ליושנה, עצובים ומחפשים להתבודד. אנשים מפנים לכם עורף למרות שאתם משתדלים מאוד. טיפ השבוע: חברים ויועצים טובים מעוררים את השכל שלכם ולא את תאוותכם. הכעסים כלפי אויבים בעבודה עולים וצפים מחדש. הנשואים מרגישים ככלואים. אלה שלא מצאו אהבה חדשה, ירגישו את בדידותם ביתר שאת. בן/בת הזוג לא מראה סימנים של פשרות כלשהן וחלק מהסיבות להתרחקות הן כמה מילים שפגעו ישירות בלב. כספים שנתקעו בדרך מעסיקים אתכם מאוד. פנו לייעוץ.

עקרב
24.10-21.11

קחו את הכול בקלות, למרות שהצד הכלכלי לא מאיר פנים במיוחד. בתחום הרומנטי והחברתי אתם מאוכזבים ולא מוצאים את האהבה בלב אחרים. אתם מנסים לשתף פעולה עם אנשים שמנסים להנחות אתכם אל עבר ההצלחה ומנסים לחשוב מחוץ לקופסה. טיפ השבוע: מה שאתם מחפשים קיים באינטרנט מבחינה רגשית ורומנטית ומבחינת עבודה וחברה. ארגנו מחדש את נושא הכספים. אל תעשו שטויות שאחר כך תצערו עליהם. טיפ: או שאתם שליחים של בורא עולם או שאתם שליחים של היצר הרע  - תבחרו.

קשת
22.11-21.12

הרמזים הברורים שקיבלתם מפעילים אתכם סוף סוף לחפש ברצינות מוצא לכאב התמידי בנוגע לבן/בת הזוג המרוחק/ת. אתם מגיעים להישגים חברתיים וכלכליים על ידי הפעלת הדמיון ובקרוב ידברו איתכם על משהו הגדול עליכם במידה אחת ואולי גם בשתי מידות. אתם מחפשים לשבור את מעגל בדידותכם. אתם נוטים להרעיף רגשות בצורה לא מבוקרת. צפויה לכם הפתעה בתחום הרומנטי. טיפ: איבוד הצניעות גורמת להסתלקות השכינה והאור העליון. אלה שלא מצאו עבודה ולא קידום, יופתעו לטובה. המשיכו להיות חזקים ותראו שבאמצע השבוע הבא תהיה תפנית.

גדי
22.12-20.1

התקיעות במישור הרגשי יוצרות בכם את הרצון לגור לבד, לעשות את הכול בעצמכם וללא עזרה חיצונית. אתם מחפשים קשר שיכול להרים אתכם מחדש. תחום הקריירה מושך אתכם להתעניין בתחומים נוספים. זה הזמן למצוא את הדרך לגבות את הזכויות שלכם דרך דין ומשפט. אני ממליץ שלא לשאוף לשנות את מקום העבודה לטובת מקום או מקצוע אחר. זמנים טובים לחשבון נפש ביחס לתחום הזוגי שתקוע ועל תשומת הלב שלה אתם צמאים וראויים. טיפ: הממהרים לתת נותנים פעמיים ומפסידים ארבע פעמים.

דלי
21.1-18.2

מצב טוב מבחינה כוכבית. אתם יוצאים לחפש את הכיוון המקצועי או הערכי הכמעט התנדבותי ביחס ליכולתכם. נושא הכספים עדיין מדאיג, אך אתם נהנים מעזרה מבחוץ. הבעיות המשפחתיות לוחצות אתכם להטות שכם ולעזור. שמחה שקשורה לכספים ולמשפחה תמלא אתכם באופטימיות מחודשת, עם זאת, הימנעו מלקחת סיכונים מיותרים בתחום הכספים ובמיוחד בתחום ההימורים. הגיע הזמן שתחזרו לספורט עקבי ושלא תדחו זאת להזדמנויות חד פעמיות. אתם דואגים שלא להישאר לבד ללא תמיכה של בן/בת הזוג. לכם מוקדש הטיפ: אם תעזבו את הדאגה - היא תשכח אתכם.

דגים
19.2-20.3

אתם נעזרים במחשב ובאינטרנט ומעמיקים קשרים רומנטיים וחברתיים. מישהו שקשור לבני משפחת האהוב/ה, מתנגד לקשר ונדמה לכם שאתם נלחמים בטחנות רוח. ענייני כספים מעסיקים אתכם. אתם דואגים יותר מדיי. זכרו: לא כובד המשא מכריע אותנו, אלא איך שאנו נושאים אותו. נסיעה שבוטלה עדיין מעיקה על ליבכם. חסכו לימים קשים תוך שאתם מתייחסים לכסף בכבוד ובדרך של שינוי חשיבה וגישה. חפשו באמצעי התקשורת אחר עבודה וחברה. מי שעובד זמן רב וצבר שנות קבע, אזי מחכה לו קידום מעמדי או כספי.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay