טלה
21.3-20.4

אתם, בעלי האמביציה, נצלו זאת ותראו שכר בעמלכם. השבוע הוא הזמן לבטל את מי שאתם ורק כך תוכלו לעזור לאחרים.  אתם נועזים בהקשרים רומנטיים וברצון למסד. אתם משקיעים אנרגיות ניכרות בעבודה, בתחום הבריאות ובעתידכם הפיננסי. תפגשו אובייקט חדש שיציע לכם את כנותו. החד- הוריים ללא זוגיות: זה הזמן לנסות קשרים חדשים או מחודשים. ניצחתם את הקורונה ואת כל מה שקשור לנושאים הכלכליים. כעת הזמן לסמן יעדים חדשים שיוכלו להרים אתכם אל הפסגה. זה כולל גם חיזוק בריאותכם וטיפוח היופי.

שור
21.4-20.5

השבוע במישור הרומנטי: מצד אחד אתם רוצים להעז ולהתרגש ומצד שני אתם נדרשים לגלות איפוק וביקורת סביבתית מגבילה. השתמשו בכספכם לשם סגירת הלוואה ישנה או לחיסכון לטווח הארוך. תשמחו שאתם מבוססים בעצם כלכלית, למרות שלא הכול מושלם. זה לא הזמן לרכוש דירה, גם אם אתם רוצים מאוד להגשים זאת. אתם עצובים ללא סיבה מוצדקת. אתם רוצים לגור במקום מיוער עם נוף ורצים למרחקים, אך האושר לא במרחקים ולא מעבר לים, כי אם בתוך ליבו של האדם פנימה.

תאומים
21.5-21.6

השבוע תפגשו חברים ובני משפחה יקרים. הפנויים יזכו לימים מפתים, קצרצרים ומעוררי רגשות. הנשואים ייהנו מרגעי הקשבה בחברת אהבתם המסורתית. המחשבות על ייעודכם לא נותנות לכם מנוח. זה הזמן להפסקת עישון, התמכרות אחרת, אכילה לא נכונה והשלמת מנת הוויטמינים והמינרלים היומיים. בימים אלה קשה לכם לקבל את השונה. טיפ: כשם שאתם יכולים לסבול שהמראה של אחרים אינו כשלכם, כך תסבלו שדעותיהם אינן דומות לשלכם. אלה שנותרו ללא זיווג והמחפשים את עצמם בכוונים רגשיים, מוזמנים להתקשר לייעוץ אישי מקצועי.

סרטן
22.6-22.7

השבוע זה הזמן להחליט לגבי שינוי והסבה מקצועית. במישור הרומנטי תקבלו סימן חיובי אבל, חוסר הוודאות והצלילות עדיין לא מספקים אתכם בהקשר חשוב זה. המשפחה מעמידה אתכם בניסיון על רקע ירושה או בשל כספים אחרים. בנושאים אלה תרגישו שאתם שוב חווים צער ותסכולים. התקרבו לרוחני, דעו שהמצוות העיקריות הן יישור הלב ודרך ארץ. כל היתר חשובות פחות. יש לכם אופציה לשנות מקום עבודה. רגעים יפים בחברת אלה שחשבתם שעזבו אתכם. בן/בת הזוג משתפת פעולה נוכח הניסיונות שלכם להרגיע את המצב.

אריה
23.7-22.8

ימים יפים יותר מפגישים ביניכם ולבין הזדמנויות חדשות בכמה שטחים חשובים. הודעה משמחת בתא הדואר. תחושת ביטחון זמנית גורמת לכם לצאת ולחפש תעסוקה או הסבה מקצועית. שינוי מגורים ו/או מכירת נכס חשוב ממש בזמן הקרוב. לנשואים: אתם מקבלים מסרים כפולים מכוון בן/בת הזוג והמרירות מתעצמת. ענייני ירושות וכספים עדיין מעסיקים את הסובבים אתכם בשעה שבתנאים מסוימים אתם מוכנים לוותר. זה הזמן לקרוא כמה פרקי תהילים למען אחרים ולמען עצמכם. זכרו: הטעות הכי גדולה היא כאשר האדם שוכח שהוא בן מלך מלכי המלכים.

בתולה
23.8-22.9

אתם מגיעים למקום עבודה חדש ומאתגר. במישור הרגשי: אל תתנו לטיפוסים מתנשאים להוריד לכם את מצב הרוח ובכך לשבור אתכם. ירושות וכספים: אל תוותרו למי שההורים העדיפו על פני יתר האחים. המפתח נמצא כעת בידי ההורים אבל הכול תלוי באימא. במישורי עבודה, מגורים ולימודים: אסור לכם לוותר ולהתייאש, כי ידוע ש"אם דלת אחת נסגרת - דלת אחרת נפתחת". דברים לא ברורים מצד אנשים מסוימים גורמים לכם לרצות להבין. זה הזמן לייעוץ אישי כדי לדעת את הכיוון העתידי.

מאזניים
23.9-23.10

השבוע אתם מרגישים כתקועים בעוצמה גדולה יותר וכדאי לייחס זאת לנסיגה של כוכב התקשורת מרקורי ושזה יעבור במהרה. הסגולות הנעלות והטובות לתת מעצמכם, ממשיכות להכשיל אתכם. אתם לא מסוגלים לקום ולעזוב מערכות יחסים בגלל הילדים. אתם נתקפים בפחד נטישה ובקנאה. זה הזמן לאמץ בעל חיים כמו כלב נאמן. הוא יאמץ את הכאב שלכם ויעלים אותו כלא היה. אתם נבוכים מן החיים באשר לסביבה הקרובה והמאכזבת. אתם מחפשים יד מכוונת. אתם לא מצליחים לחסוך. זה הזמן לחפש ייעוץ אישי בנושאים שחשובים לכם באמת.

עקרב
24.10-21.11

התנהגות בן/בת הזוג עולה לכם על העצבים. השפעת הכוכבים שעדיין שלילית גורמת לכם כמעט לאבד שליטה. אתם מחפשים את הרגע המתאים לקום ולעזוב, אך נאחזים בסיבות ובתירוצים המוכרים. חבר/ה ובני משפחה יעזרו לכם לעבור את המשבר הנפשי המתמשך. זה הזמן לזהות את האנשים שסביבכם על פי הערכים הבאים: הגאווה היא שורש לכל המידות הרעות והענווה היא שורש לכל המידות הטובות. נקודות אור יופיעו באמצע חודש יוני הקרוב. מי שלא מצאו את האנשים שיכולים לעזור להם מבחינה מקצועית, מוזמנים להתקשר לייעוץ מקצועי וממוקד פתרונות.

קשת
22.11-21.12

כוכב מרקורי אמנם בנסיגה שלילית, אבל הפעילו את הראש יותר מאשר את הלב. אתם מתלבטים בין אם להישאר לסייע בבית או בין לצאת ולנסות להיכלל במעגל העבודה. הזדמנות לקבל כספים שמגיעים לכם דרך מלחמה עם מוסדות ומערכת המשפט. המתמודדים קשה עם מעבידים ובקריירה מפרכת אומר רק שבתקופה זו תיפגעו מאנשים שנבראו להם שתי עיניים - האחת כדי שיראו את החסרונות שלהם - מה שהם לא עושים... – והשנייה כדי לראות את המעלות הטובות שלכם. פנו לייעוץ אישי על מנת להתייעץ ביחס לצד הרגשי וגם לגבי הנושא הכלכלי.

גדי
22.12-20.1

אתם יוצאים השבוע עם חברים או משפחה לבילוי. בעקבות זאת ריגוש רומנטי מפתיע. היזהרו מטיפוס חלקלק שיציע לכם את העולם ומלואו. בנקודה זו מומלץ למחוק את הנאיביות מסדר היום. קשרים ישנים יבואו לעזרתכם בנוגע לסוגיה משפטית וכנגד מוסד עקשן כלשהו. השבוע הקרוב הוא הזמן היותר נכון לקחת את עצמכם בידיים ולהתעלות על עצמכם. יש לכם המון מה לתרום ואיכויות רגשיות עמוקות. השתמשו בכך כדי להזדהות עם כאב הזולת. החד הוריים ירגישו את בדידותם באופן מכאיב יותר מאשר כמו בימים רגילים.

דלי
21.1-18.2

זה הזמן לאהבה. גם אם הייתם עסוקים ולאחרונה שכחתם מועדים חשובים, זה הזמן לחפש מתנה לבת/בן הזוג ולפצות אות/ו/ה על דברים שקשורים לענייני הלב. החלום לעצמאות כלכלית קצת מתרחק לאור אי היכולת להגיע למכירות בהספק הרצוי- או מסיבות אחרות. אתם לא מסוגלים לומר את מה שאתם חושבים, בעיקר כלפי הבוסים בעבודה והבוס/ית בבית. השתיקה מכפילה לכם את הכאב והקיפוח, אז במקום להתפלל שיהיה לכם טוב בגן עדן, הפסיקו לעשות לעצמכם גיהינום שמקורו בשתיקה. מומלץ לפנות לייעוץ לדעת את נוסחאות הטעות ואת הדרך הנכונה להצלחות גדולות.

דגים
19.2-20.3

שבוע של אי הבנה. בנקודה זו זכרו:  מי שמגביל את כוחכם, יגביל את השפעתו עליכם. יחד עם זאת ולמרות זאת, התנזרו מגישה הרפתקנית שבאה על חשבון בן/בת הזוג. אתם מחכים לתשובה בנושאי תעסוקה ומשפט. שאלות בנושא זוגיות מציקות. אתם מבקשים תשובות מבן/בת הזוג, אבל לא מקבלים תשובה ברורה. אתם רוצים לעבוד יותר קשה ומוכנים להקריב את זמני האיכות שלכם. כספים יגיעו אליכם ממקורות ידועים ובלתי ידועים. זה הזמן לקבל אומץ ולפנות לייעוץ אישי, גם אם אתם חושבים שאי אפשר לשנות כלום.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay