טלה
21.3-20.4

השבוע ובשל רטרו כוכב התקשורת מרקורי: היזהרו ממצבי היפר בכבישים ובנגיעות הדורשות שלא למצמץ. הצעירים? דעתכם תופנה לכיבושים חדשים או לחלופין לחיזוק קשרים קיימים במישור הרומנטי. הנשואים יוכלו ליהנות מרוב הבנה ואהבה בנוגע ליצרים הרומנטיים או המיניים המודחקים. יכולת התקשורת האישית שלכם תופנה לעזרה לזולת. מומלץ לא לשכוח את בני הבית הקרובים שאולי שכחתם לטובת כאלה שלא מגיעה להם תשומת לבכם. באמצע יוני יהיה לכם טוב. לא להתייאש. הסבורים כי החיים צריכים להיות מסע עינוגים, שוכחים כי את קולם הראשון נתנו בבכי.

שור
21.4-20.5

נוצרה השפעה שלילית של נסיגת כוכב מרקורי שלא תאפשר לכם כל הזדמנות לשדרוג היחסים הבין אישיים. התותחים האנרגטיים יופנו למגזר העבודה והבריאות. שם תנחלו הצלחה מרשימה, זאת לאחר שדרכתם במקום הרבה זמן. ההבטחה לקידום תפתיע חלק גדול מכם. מי שלא מצא את ייעודו מבחינת הזיווג או שברצונו לחפש בן/בת זוג, מצווה למקסם את האפשרויות המגולמות באמצעי התקשורת הרבים. למרות הקשיים, ממליץ להקריב למען אחרים. טוב לתת כשנשאלים, אך טוב יותר לתת מבלי להישאל מתוך הבנה והתגמול יגיע אליכם במהרה.

תאומים
21.5-21.6

מרקורי שלילי יגרום לכם לתקלות בתקשורת בין הסובבים אתכם ותקלות ממשיות במכשירים אלקטרוניים, מכניים ובכל תחום אחר. תחום העבודה במרכז העניינים. אנשים שלא כיבדו אתכם ישנו את כיוון הרוח לחיובי. בקרוב תזכו ליחס מועדף מצד מעסיקים או מצד חבריכם לעבודה. מומלץ שלא לנסוע למקומות רחוקים ושלא לשגות בפזרנות. זהירות: בימים אלה מנסים לשכנע אתכם במשהו שאתם לא מעוניינים בו. זכרו: המציאות של אדם אחר לא נמצאת במה שהוא חושף בפניכם, אלא במה שהוא אינו מסוגל לחשוף בפניכם. הזקוקים לייעוץ מוזמנים להתקשר אליי.

סרטן
22.6-22.7

נסיגתו השלילית של כוכב התקשורת מרקורי מכניסה אתכם לחרדה זמנית. זה הזמן לצאת ולחפש את שלוות הנפש במקומות השראה. היצרים מופנים לפורקן בתחום ההימורים ובכל דבר שלילי אחר. טיפ: לא ממליץ לכם לעשות זאת. השקיעו בצורה של מאמצים בתחום העבודה. החוג החברתי יפרגן לכם ולא יעמוד מנגד. דחו הצעות לנסיעות וללימודים בעלי אופי פזרני. עדיף להשכין שלום על פני החזקת מטענים ישנים ומזיקים. אל תסתכלו על מה שחברכם כבר השיג, אלא על מה שהוא עוד שואף להשיג.

אריה
23.7-22.8

מצב קוסמי שלילי יפגע בכושר הריכוז, כולל גם לתקלות מכניות, בעיקר במערכות יחסים. כספים והימורים עליכם לדחות לתאריכים טובים יותר. מצב מאתגר זה מומלץ לבני המזל 'לפטר' את מידת השפעת רגישותם לענייני משפחה וחברים. הקדישו זמן גם לרוחניות. מומלץ לנשואים שיפנו את אישיותם התוססת לעבר פיתוח דיאלוג פשרני ביחסים שבינו לבינה. מי שבכל זאת בבעיית תקשורת, זה הזמן לפנות ליועצים מקצועיים. אל דאגה, תקבלו החודש ובחודש הבא אהבה מכיוונים מפתיעים. אחרי הכול, אין לאהבה שאיפה אלא להתגשם וזו דרכה האין סופית.

בתולה
23.8-22.9

מרקורי בנסיגה. היכונו לתקלות מכניות ולקשיים בצל הבית שבו אתם חיים ובמערכת יחסים אחרות. דרישות חדשות יציתו מריבות ישנות. חשיבה נכונה בתחום הבין זוגי תביא את הכאב הנ''ל לידי הפשרה והבנה. בן/בת הזוג יהיו הכתובת לכתף רכה ואוהבת. תחום העבודה קצת מסורבל. תחום הלימודים קצת ידאיג וזה הזמן לשקול הסבה מבחינת מגמה חדשה. דמות חשובה במשפחה קצת תדאיג אתכם. המשיכו להתמיד בשאיפתכם להצליח ולשפר את איכות חייכם, כי בסופו של דבר האתמול הוא רק הזיכרון של היום והמחר הוא החלום של היום.

מאזניים
23.9-23.10

מצב קוסמי שלילי יפגע בכושר הריכוז כולל גם לתקלות מכניות בעיקר במערכות יחסים. ענייני הלב ישתבשו וייקחו אתכם למקומות של כעס. סכנה לפרידה קשה ומכאיבה. החברים יקדמו מפגש קרוב. תנו להם יד חופשית. מבחינה כלכלית אתם דורכים במקום. הימנעו מביקורות כלפי חבריכם לעבודה וגם כלפי בני המשפחה הקרובים ביותר. באמצע השבוע תחול עלייה קטנה במפלס השמחה. יש כאלה שמנסים למשוך אתכם לשנות מחשבה על האינטרס שלהם. לפיכך, אם תקשיבו להם - אל תקשיבו למה שהם אומרים, אלא למה שהם לא אומרים.

עקרב
24.10-21.11

נסיגתו השלילית של כוכב התקשורת מרקורי מכניסה אתכם לחרדה זמנית. זה הזמן לצאת ולחפש את שלוות הנפש במקומות השראה ושלווה. ההתקדמות שלכם נעצרת לשבועיים מעכשיו. הכוכבים מראים על קושי לארגן את ענייני הכספים, הרגשות ואת מאמצי התיווך הכספי והרגשי. מישהו יעלה לכם על העצבים בנוגע לכספים ולחובות ישנים. אתם חוששים מתגובות המשפחה כלפי התוכניות הרגשיות שלכם. הגיע הזמן לפנות לייעוץ אישי ברוב התחומים החשובים לכם באמת. השנה תחזרו לעצמכם. חודש יוני ייתן לכם סימן שכך הוא הדבר מבחינה כלכלית, בריאותית ואישית.

קשת
22.11-21.12

מרקורי שלילי יגרום לכם לתקלות בתקשורת בין הסובבים אתכם ולתקלות ממשיות במכשירים אלקטרוניים, מכניים ובכל תחום אחר. תוקפים אתכם רגשות פתאומיים שקשורים לאנשים שהלכו לעולמם. אתם לא מרוכזים בעצמכם אלא מחפשים לתת אהבה. אתם נותנים יותר מאשר מקבלים. זה הזמן לתכנן את הצעדים הבאים בקפידה ובעמקות מחשבה. אלה שנשארו לבד מרגישים את הבדידות בעוצמות חזקות יותר מבעבר. הצעות חדשות מגיעות אליכם מגורמים שונים. אתם יוצאים מהחשש מפני פרידות כאובות. הילדים יראו סימנים חיוביים בנוגע לשאיפות. פנו לייעוץ אישי ברוב התחומים.

גדי
22.12-20.1

כוכב התקשורת יפריע בנושאים עסקיים, אם כי היה לכם די טוב בנושאים הכספיים בזמן האחרון. עצירה למשך 12 יום נוספים ואחר כך שוב ובהדרגה תעלו על דרך המלך. זה הזמן להפגין אומץ ולסלוח לאלה שחשבתם כי הם אויבים. זכרו שהמשפחה חשובה ושאתם לא יכולים לשאת את הכאב לבד. התרכזו בתוכניות לעזור לאחרים ורק אז תוכלו למצוא את עצמכם מחדש. בסוף השבוע הקרוב תכעסו על כל העולם, אך באמצע השבוע תחזור השמחה לשכון במעונכם. הרצינות, שמאפיינת אתכם בדרך כלל, תסייע לכם בפריצת הדרך.

דלי
21.1-18.2

כוכב התקשורת מרקורי יעצור בכם מלסיים דברים. ייתכנו הצלחות אבל בסך הכול ידיכם כאילו יהיו כבולות. השבוע אתם מרגישים את הפחד מפני הצד הכלכלי בעוצמה יתרה. המריבות הקטנות לא פוסחות עליכם. ההתרגשות לקראת מפגש חברתי או אישי ממלאת אתכם בתקווה מחודשת. האכזבות של החיים עולים בכם בעוצמות. זה הזמן לבקש עצה מאנשים חכמים שיכולים להשכין שלום בית או להחזירכם לזמנים הטובים. אל דאגה, בעוד שבועיים מקסימום ייפתחו בפניכם כל הדרכים וזה כולל גם את התחום הכלכלי, הרגשי, בריאות והזדמנויות חדשות וטובות.

דגים
19.2-20.3

כל המזלות ברובם ייתקעו, אבל אתם תיהנו מהקלה משמעותית מהשפעות נסיגת מרקורי. זה אומר שעסקים יזוזו לכיוון החיובי וקשרים יתהדקו, אך רק הבלבול בין להחליט לאן לפנות קצת ישפיע על מצב העניינים. זה הזמן לצאת לטבע ולהתמקד במחשבות על העתיד לבוא. חברים מנסים לעזור לכם לשקם את התחום הרגשי. הבלבול ביחס לבן/בת הזוג ממשיך להכות בכם ללא רחם. כולם יחגגו סביבכם אבל הבדידות בליבכם תעיק בעוצמות אדירות. חפשו דרך לארגן את החיים אחרת. ביטחו באלה שרוצים בטובתכם. זה בדיוק הזמן לייעוץ טלפוני.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay