מקהלת 'צעירי מורן' מארחת את המלחינה וכלת פרס ישראל, נורית הירש, לקונצרט מרגש מתוך שיריה הנבחרים והאהובים.

הירש הלחינה מאות שירים בזמר העברי, בהם כאלה שהפכו נכסי צאן ברזל וקלאסיקות שכולנו שרים. די אם נזכיר את "אי שם" ששרה הזמרת אילנית, "רק בישראל" של להקת חיל הים, "עץ הכוכבים" ששרה חווה אלברשטיין וכמובן השיר "מקהלה עליזה" שזהו גם שמו של המופע.

רשימה חלקית זו היא רק חלק קטן מהשירים שתבצע הירש יחד עם מקהלת 'צעירי מורן' בניהולה של נעמי פארן ושל המנצחת אלה מדינה.

נעמי פארן: "לאורך השנים, קיימה המקהלה שיתופי פעולה עם יוצרים בולטים בזמר העברי וזה כבוד גדול בשבילנו לשתף פעולה עם כלת פרס ישראל ואחת מהמלחינות הגדולות שקמו לזמר העברי. לא היה פשוט לבחור את רשימת השירים שתבצע המקהלה יחד עם נורית הירש על הבמה. אני מאמינה שעשינו בחירה נכונה ולקהל צפויה חוויה מיוחדת עם שירים שהפכו לחלק מההווי ומהתרבות הישראלית לאורך השנים".

מקהלת 'מורן' הוקמה ב-1986 על ידי נעמי פארן וזכתה להישגים מוזיקליים וחינוכיים יוצאי דופן. טובי המלחינים יצרו עבור מקהלת 'מורן' יצירות מקוריות ואופרות. המקהלה מופיעה על הבמות החשובות בישראל: האופרה הישראלית, התיאטרון הקאמרי, פסטיבל אבו גוש, מוזיאון תל אביב ומשתפת פעולה עם התזמורת הפילהרמונית הישראלית, התזמורת הסימפונית ירושלים, התזמורת הסימפונית ראשון לציון, התזמורת הקאמרית הישראלית והתזמורת הקאמרית הקיבוצית, וכן השתתפה בטקסים לאומיים ובאירועים מיוחדים. בנוסף, משלבת מקהלת 'מורן' מצוינות בשירה ובפעילות מגוונת למען הקהילה יחד עם ילדים ובני נוער בעלי צרכים מיוחדים וילדים חולי סרטן בבית החולים 'שניידר'.

במסגרת בית מקהלות 'מורן' פעילות המקהלות: 'קטנטני מורן', 'צעירי מורן', מקהלת 'מורן', מקהלת הורי ובוגרי 'מורן', אנסמבל 'ססיליה' ואנסמבל זמרי 'מורן'.

מועדי המופעים:

רביעי, 25.5, 18:00, תיאטרון גבעתיים.

חמישי, 9.6, 18:00, אולם הבית של המקהלה במושב בית יצחק.

למידע נוסף ולרכישת כרטיסים: www.moran-choir.co.il/tickets?code=259.