טלה
21.3-20.4

רצונכם לשינוי ולהסבה בתחום הקריירה ייתקל בקשיים. זה הזמן זמן לשנות את סדר העדיפויות לגבי תשומת הלב שמגיעה לאחרים מכוונכם. דחו הזדמנויות בהקשרים חברתיים שעומדות לנחות עליכם. בעקרון, השקיעו במשפחה יותיר מאשר בחברים ובידידים. הרחיקו מדרככם מסיתים שליליים המתחזים לדורשי טובתכם בכל התחומים. גורם כלכלי מהתל בכם מזה זמן רב. מומלץ לבדוק חוזה או הצעה לפני שאתם ניגשים לחתום. אתם מתגעגעים למגע האהבה - בקרוב תפנית בתחום זה. זכרו שיותר קשה מעצב היום הוא זיכרון שמחת העבר שהסתיימה. השלימו עם זה, כי אלה החיים.

שור
21.4-20.5

באורח בלתי צפוי תקבלו הצעה שנקשרת לרכוש ולעסקים. זה הזמן לבחון את הצד הרגשי ואת מגמות החיים האחרות בעיניים פקוחות. אנשים מפרשים אתכם בצורה שגויה ולא יודעים שעדינות ושאדיבות אינן סימנים של חולשה וייאוש, אלא ביטויים של כוח והחלטיות. הזדמנות פז בקרוב להכיר אנשים שיכולים לקדם אתכם במישורים שונים. הדברים הטובים יותר יקרו בתחום הכספים. השתדלו שלא להיסחף אחר התבטאויות ספונטאניות רגעיות. אלה שלא מצאו את השלווה בחברת בחיר/ת ליבם, חייבים לחפש ייעוץ אישי. אתם מתגעגעים למזלות טלה, תאומים ובעיקר לשור.

תאומים
21.5-21.6

אתם מלאים ברעיונות ובעלי כישרון טבעי בלתכנן מהלכים כלכליים, אך זכרו: דיבורים לחוד ומעשים לחוד. אתם אומנם זקוקים לאוזן קשבת בנושאי אהבה ובעזרה שתנחה אתכם לעבר ההצלחה הכלכלית, אך לא להתייעץ עם כל אחד. גיליתם מזמן, שאם מגלים סודות לרוח, אינכם יכולים להאשים אותה על שגילתה הכול לעצים. האופק הרומנטי ייפתח לרווחה בפני אלה שמשכימים למוצאו בכל האמצעים הדרושים, כולל דרך האינטרנט ובעזרת הסביבה הקרובה. אל תעשו צעדים חדשים החודש בשום תחום, לרבות פתיחת עסק, תיק גירושין או קניית דירה. חזרו לספורט.

סרטן
22.6-22.7

השבוע אתם מוציאים אל הפועל תוכניות מגירה ישנות בכל נושא ועניין. ייתכנו מצבים מביכים בנושאי אהבה, משפחה וכספים בגלל התערבות גורמים שלא קשורים ושלא מבינים אתכם מספיק. תיתקלו בבוס שמחלק את האנשים לשתי קבוצות: מכשירים ואויבים. אתם רציניים ואנרגטיים בקשר לעסק או לעבודה כלשהי. הכעסים כלפי אויבים בעבודה עולים וצפים מחדש. רומנטיקה תמצאו דרך חברים נאמנים וגם דרך האינטרנט. מומלץ להתקרב לגורמים אשר מסוגלים להעלות אתכם בדרגה. לפנויים: הרפתקה רומנטית עומדת בפתח. זה הזמן לחשוב על ייעוץ אישי בכל התחומים הכואבים.

אריה
23.7-22.8

שבוע די מוצלח בהקשרים רגשיים למרות שהכוכבים לא הכי מפרגנים. תנו לאחרים לדבר. זה שהם מדברים הרבה זה לא אומר שהם חכמים יותר מכם. הזמינו את הפרטנר/ית לבילוי משותף ודברו על העניינים הכואבים. אתם דואגים לגבי ההוצאות הכספיות שיצאו מכיסכם. אל דאגה, כספים יגיעו אליכם בזמן. קחו את הכול בקלות, למרות שהצד הכלכלי לא מאיר פנים. מגיע לכם הרבה בתחום הבין זוגי והשבוע זה מטריד אתכם יותר מכל. רגשות כלפי דמות מן העבר מציפים אתכם מחדש. שפרו את קורות החיים במישור התעסוקתי.

בתולה
23.8-22.9

אתם באנרגיות אדירות שאינן באות לכלל סיפוק בתחום האהבה. אתם מחפשים השבוע את האמת אודות דברים שנאמרו. שמרו על איפוק והגבילו את עזרתכם מפני גורמים שעלולים לנצל את תמימותכם. התעסקו יותר בפתרון בעיות מבית מאשר בבעיות של אחרים. היו פתוחים יותר לביקורת בונה על מנת לדעת היכן אתם טועים במישורי האהבה והקריירה. דאגתכם נתונה לאחד הילדים שלומד ושאתם תומכים בו בכל דרך אפשרית. הפתעה נעימה בנוגע לכספים ולזכויות מתחילה לבצבץ מעל פני השטח. הזמנה לאירוע משמח תגיע אליכם באמצע השבוע.

מאזניים
23.9-23.10

קצב החיים והבדידות מבלבלים אתכם בגלל נסיגת כוכב התקשורת מרקורי. זה הזמן למחשבה אודות עתידכם. זכרו: חשיבות האדם לא נמדדת במה שהוא משיג אלא במה שהוא שואף להשיג. הזדמנות לבדוק מפלס רגשי. אתם מחפשים ריגושים חדשים ונתקפים בשיגעון זמני של לעזוב בן /ת הזוג כשאפשר אולי עוד לנסות ולתקן, נדמה שזה קשה, אבל זה עוד אפשרי, רק צריכים לדעת איך. בגזרה התעסוקתית עליכם להתמודד עם שינויי טעם ולהתפשר. אתם עוברים בדיקות כלשהן. תרגישו את משמעות החיים בעוצמה יתרה.

עקרב
24.10-21.11

יש לכם איזו תחושה שאנשים עוצרים אתכם או חוסמים אתכם מלהתקדם, למרות שאתם מנדבים את ליבכם. למדו שנדיבות זה לתת יותר משאתה מסוגל ונתינה צריכה להיות לפי מידה. זה קורה לכם המון זמן. זו עובדה שמשפיעה על רוב התחומים שבחייכם לשלילה. למשל, פתאום יש אנשים שמפריעים לכם במישור העבודה. תנסו להילחם ביצרים שלכם, כי הם ישלטו בכם כמעט כנגד רצונכם. למרות הכול, מומלץ שתשכינו שלום בכל דרך אפשרית: בעבודה, במשפחה ובחיי הזוגיות. זה עוד ישתלם ובקרוב. מומלץ לחזור אל הספורט.

קשת
22.11-21.12

השבוע אתם רגועים יותר בשל תחושה כמעט מיסטית חיובית שלא מרפה בנוגע לקשר עם דמות מן העבר שעדיין לא יצא/ה לכם מהראש. ייתכנו מגעים או שיחות סלון בנוגע לבן/ת משפחה שזקוק/ה לעזרה די דחופה בנושאים אישיים וכלכליים. רגעים יפים בחוג המשפחתי ימחקו את האכזבות מהצד הכלכלי. אתם מפנטזים על טיול או על בילוי נוסטלגי, אך בסוף דוחים זאת למועד אחר או שאולי לבסוף תסתפקו בבילוי שלא מזמן חזרתם ממנו. חלון הזדמנויות במישור הרומנטי ובנישואין. זה הזמן לאזן את קצב האכילה.

גדי
22.12-20.1

ייתכנו מהלכים מעוררי תקווה בנוגע לקשר שהתנדנד בעבר ושחשבתם שנגמר. אתם חושבים על תחביבים ועל בילויים שקשורים לכישרונות החבויים והגלויים בכם. בזוגיות אתם נותנים הרבה ומקבלים מאוד, עובדה זו מעוררת בכם געגועים לעבר ולמה שהוא ייצג בלב האהוב/ה. שימרו על חברים ישנים וטובים שסתם חשבתם שהם היו רעים אליכם. זה הזמן לחדש את הקשר איתם. השמיעו קול ביחס לחוסר הצדק במשפחה בנוגע לירושה, לכספים שנגזלו או שמגיעים לכם. הכירו בכך שנולדתם עם גנים של מלכים ושל בני עבדים.

דלי
21.1-18.2

הכוכבים גורמים לכם לנהוג בפזרנות מיותרת. עליכם להיות קשובים לדעות הזולת בהקשרים מקצועיים, רגשיים ועסקיים. אל תכפו דעתכם על אחרים, כי השבוע זה עלול לפגוע בכם בחזרה. במישורי העבודה והקריירה אתם תותחים, למרות שרכשתם את השכלתכם דרך למידה עצמית. הפתעה שמורה לאמצע השבוע הבא. מישהו ינסה לעזור לכם לפלס דרך במישור התעסוקתי. זה הזמן לחפש את הסליחה מכיוון גורם משפחתי שקופח כל השנים בהקשרי כספים וירושות ושאולי לא הייתם לצדו במקום ובזמן הנכון. הכיוון הרומנטי קצת תוקע אתכם מלהמשיך הלאה. זה הזמן לייעוץ מקצועי.

דגים
19.2-20.3

גל המתיחות ביחסים ימשיך למלא את ליבכם באש, עם עצירות בתחנות לאיסוף תחמושת למלחמה הבאה, ושוב לשלום. כך זה יימשך עד לסוף החודש. למתעקשים למצוא באמת אהבה, זה הזמן לשנות גישה ולהיפתח. חפשו באינטרנט אחר הזדמנות מתאימה. המשיכו להיות חייכנים במקום העבודה, זה ישתלם בקרוב. היזהרו מכאלה שמוכנים לתת לכם מכיסם כדי לקחת בתמורה מליבכם. בתחום זה כדאי שתשחררו את הכבלים מהפשוט ומהקונבנציונאלי ושתתנו לדמיון לנסוק, כי רק כך תוכלו לחדש ולהתחדש בעבודה ולהתקדם. מעורבות גבוהה מדיי מצד אויבים נסתרים תכה ביכולתכם לשקם את התחום החברתי.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay