טלה
21.3-20.4

אתם מלאים ברוח חיים ולחימה עד כדי כך שהביטחון שלכם עלול לעולות לכם לראש על גבול השלילי, כך שיפה תהיה לכם הזהירות שכן אתם עלולים לערער יחסים אישיים בני יותר משבע שנים לאחור. לא לשכוח שקיבלתם פעם אהבה עיוורת. דיפלומטים חייבים תמיד לחשוב פעמיים לפני שהם מדברים. זה הזמן לשנות את סדר העדיפויות לגבי תשומת הלב שמגיעה לאחרים מכם. השקיעו במשפחה יותר מאשר בחברים ובידידים.  המוצאים את דרכם ואושרם במסגרת הנישואין, יסבלו קצת מחוסר אמון כלפיהם. זה הזמן לחזור לספורט ולשמירה על הבריאות.

שור
21.4-20.5

השבוע אתם מפגינים את החושים הטבעיים. בעיקר תתעסקו בפתירת בעיות מבית מאשר בבעיות של אחרים. אתם משועממים ולא מוצאים את האהבה בלב אחרים. לא להתייאש, השבוע הוא שלכם. הדברים אינם כפי שהם נראים. כל מה שאתם מחפשים בתחום העבודה והפנאי קיים באמצעי התקשורת. ארגנו מחדש את נושא הכספים. היו יותר פתוחים לביקורת בונה על מנת לדעת היכן אתם טועים במישורי האהבה והקריירה. לנשואים קשיים בלהחליט. אלה שלא מצאו עבודה ולא זכו לקידום, יופתעו לטובה. זה הזמן לייעוץ אישי בנוגע לעתידכם.

תאומים
21.5-21.6

אתם מלאים ברעיונות שעוזרים לאחרים ולא לעצמכם, מנצלים את כישרונכם לתכנון מהלכים כלכליים למען אחרים, אך בנוגע לעצמכם - דיבורים לחוד ומעשים לחוד. אתם זקוקים לאוזן קשבת כדי לדעת על האהבה ועל הקשר בינה ובין הצלחה הכלכלית. בבית עלולים להרגיז אתכם, לכן שמרו על רגיעה שכלית. הנשואים יחפשו ריגושים ויפעילו את קסמם כדי להתקדם בתחומי הקריירה והמכרים. זהירות: חלק יסתבכו ברגשות ולא יידעו איך לארגן את המחשבות בנוגע לכך. מישהו ירשום לכם משהו מרגש.

סרטן
22.6-22.7

אתם חולמים על עסק עצמאי ובינתיים מוכיחים נאמנות לממונים עליכם ומתייעלים. מי שעדיין לא מצא את מקומו בשטח התעסוקה, ירגיש בריקנות ויסתובב בהרגשת חוסר אונים. הנשואים שבכם מרגישים ככלואים וכאומללים. אלה שלא מצאו אהבה ירגישו את בדידותם ביתר שאת. לא להתייאש, הזמן הוא מספר סיפורים גדול והוא לצדכם בימים אלה. הדבר גורם לכם לסיפור אישי. חסר לכם מידע. מומלץ שלא לברר דברים באופן ישיר אלא רק בעקיפין. ייתכנו מצבים מביכים בנושאי אהבה, משפחה וכספים.

אריה
23.7-22.8

אתם עוברים שינוי בכמה תחומים. לא להתייאש, כל התחלה היא חלשה ובסוף תצליחו להתגבר על הכול ובגדול. שבוע רגוע שגוזר מכם כוחות שמוענקים לאחרים. אתם פועלים ברצינות כדי לעזור למישהו שזקוק לכם. השבוע יהיה בסימן של שיקום הקשרים הרומנטיים. חלק מכם ימצא את הדרך לשבור את מעגל בדידותו. אתם נוטים להרעיף רגשות. הפעילו בעבודה את הכישרונות שמגולמים בכם, שם אסור לכם לקום ולעזוב בגלל עומס רגשי ובשל בעיות משפחתיות. זה הזמן לעסוק בספורט ובשיפור הבריאות בכל דרך שתמצאו לנכון. פנו לייעוץ טלפוני קצר.

בתולה
23.8-22.9

אל תתביישו לבקש השבוע עזרה מאלה שמסוגלים לקדם אתכם מבחינה כלכלית. יש לזכור כי גם בעיטה בתחת בעזרה היא צעד אחד קדימה. תקבלו באורח בלתי צפוי הצעה שנקשרת לרכוש ולעסקים. זה הזמן לבחון את הצד הרגשי אצל בן/ת הזוג. תנו לעצמכם את הקרדיט עבור היותכם נאמנים ואוהבים ושמגיע לכם לקבל אהבה ונאמנות בחזרה. לנשואים יש הזדמנות להתקרב לבן/בת הזוג בימים הקרובים. רגשות עמוקים מניבים דמעות שזולגות בקלות. לפנויים ולמצפים לשינוי: הצעה רומנטית ממש בטווח הנראה לעין. כספים יגיעו בזמן הקרוב.

מאזניים
23.9-23.10

גל הפתיחות שסחף את בן/בת הזוג כלפיכם יימשך. הרגשת שיפור בנוגע לצד הנפשי שלכם. אתם חוששים להתעמת עם הסובבים אתכם. זכרו כי מוטב לריב מאשר להיות גלמוד. חזרתם לא מזמן מנופש, כך שאתם קצת חוזרים לעצמכם ויוצאים לחפש את הכיוון המקצועי. נושא הכספים עדיין מדאיג, אך אתם נהנים מעזרה מבחוץ. היוזמה שלכם בנושאי תעסוקה תתפוס תאוצה. חלק מכם ינסה לבצע שינוי לתחום אחר או למקום אחר, שינוי שנדחה המון זמן. חפשו הזדמנויות שונות באינטרנט. המשיכו להיות חייכנים במקום העבודה כי זה ישתלם.

עקרב
24.10-21.11

הצעות ורמזים להתקרבות מכיוון בני המין השני צצים ממקור בלתי צפוי. אתם עשויים להצליח להרשים אחרים בכישורים הטבעיים שלכם. אנשים שמפריעים לכם במישור העבודה יחשפו את צביעותם לעיני כל. זה הזמן להשתדל להשכין שלום בעבודה, במשפחה ובחיי הזוגיות. זכרו: לב חסר דאגה חי זמן רב. אלה שלא מצאו את דרכם באהבה, יעשו חושבים. למען האמת, הצד הרגשי לא מטריד אתכם כרגע. חלק מכם ינסה לשבור את מעגלי החסימה בתחום הקריירה. העתיד מעניין אתכם. זה הזמן לחשוב על השקעות מניבות. חפשו ייעוץ טלפוני.

קשת
22.11-21.12

בתעסוקה: שמועה בדבר קידום בהקשרכם. תחום הקריירה מושך אתכם להתעניין בתחומים נוספים שנגזרים מאותו עיסוק שבו אתם פועלים. הזמינו השבוע את הדמות החולקת אתכם את החיים לבילוי משותף ובו תדברו על העניינים הכואבים באמת, כי אם לא כן, תרגישו שהימים ארוכים ושאתם תקועים רגשית באותו מקום. נושא הבריאות מהווה גורם חשוב בנוגע לבני משפחה. ללומדים: תרוו נחת בעבודה ובלימודים. צפויה לכם הפתעה בתחום הרומנטי, אך תתקשו להבין איך אוכלים את הסיפור'.

גדי
22.12-20.1

רגעים יפים בחוג המשפחתי יעמעמו את רושם האכזבות הכלכליות מהעסק או מתחרות עם הסובבים אתכם בעבודה. אתם מתחילים להבין שדבר אינו מושג ללא מאמץ. צפי לחלון הזדמנויות במישור הרומנטי ובמסגרת הנישואין. הקדישו זמן לעצמכם בנוגע לתחביבים ולבילויים. השבוע בסימן של התנהלות נכונה בנושא הכספים, מין, חיזור וארגון רכוש הזולת שמופקד בידיכם. בריאותכם הכללית איתנה. בזוגיות אתם נותנים הרבה ומקבלים כמעט כלום. יתכנו מהלכים חדשים ומעוררי תקווה בנוגע לקשר שהתנדנד. צרו קשר עם חברים ישנים וטובים. בריאותכם מתאזנת באופן הדרגתי.

דלי
21.1-18.2

חכו בנוגע להחלטה שנוגעת למכירה, השכרה או לרכישת משהו מאוד יקר. התרכזו בקשרים שיכולים לסייע לכם לקחת הלוואה או לגשר על בעיות ניירת בעבודה או מול בנקים ומוסדות. עליכם להיות קשובים לדעות הזולת יותר מתמיד בהקשרכם. בעקרון אסור לכם לכפות את דעתכם על אחרים אלא לקבל את השונה. אתם נכנסים לשלב מעשי בנוגע לרוב תחומי החיים. מישהו ינסה לעזור בלפלס דרך במישור התעסוקתי וכדאי שתקשיבו לעצותיו. הקשיבו לו בלית ברירה, כי הרעב הוא הטוב שבתבלינים. בקרוב: סיכוי לקבל קידום מעמדי וכספי. פנו לייעוץ.

דגים
19.2-20.3

השבוע תמגנטו אליכם עיכובים ובעיות. קצב החיים מבלבל אתכם. קשה לכם להתמודד עם השגרה והשעמום. לא נורא, זה יעבור. וזכרו: אין חכם ללא פגם. אתם מחפשים ריגושים חדשים, אך הקשר האחרון עדיין מהדהד בחדרי הלב ולא עוזב אתכם במנוחה. לפנויים חסרי המנוח: אתם מחפשים את הקשר שיכול להרים אתכם אל עצמכם מחדש. לנשואים: הסבלנות תשתלם נוכח הקושי לגשר על פערי עמדות. זה הזמן לחפש קידום כלכלי. שתפו אחרים בבעיות.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay