טלה
21.3-20.4

למרות שנרגעתם בפסח, שוב הסתבכות של בן/בת משפחה בנושאי כספים וכתוצאה מסחבת מוסדית/כללית. אתם לא מוצאים דרך לקבל יותר מעוגת החיים. המאמצים האחרונים לקבל העלאה/קידום או למצוא עבודה אחרת נכשלים. הרגשות תקועים בבן/בת זוג עד כדי שבא לכם לברוח ופשוט להיעלם לזמן מה. זה לא הזמן לקבל החלטות להיפרד או לצאת במלחמה. תיהנו מהחוג המשפחתי. אתם שוב מגלים שמערכת היחסים המחודשת עם המשפחה מתערערת מחדש. נושאי לימודים זזים לכיוון היותר חיובי. פנו לייעוץ לגבי הנושאים הבוערים.

שור
21.4-20.5

עברתם בחג ימים של רגיעה יחסית ברוב המישורים. הביטחון העצמי מתחיל לחזור אליכם. עדיין לא הכול מושלם כפי שרציתם בגזרות שונות כולל גם בתחום הכלכלי, אבל מסתמן שינוי בתחום הבין זוגי, בתפיסת העולם שלכם לגבי מהות האהבה ובצורך לשנות את סוג העבודה. לפנויים: הבדידות מטרידה, אך החלטתם בינתיים להמשיך בדרככם ולסמן דרכים שיובילו אתכם לאהבה. לנשואים: התרכזו ביכולות הדיפלומטיות שלכם כדי להניע את בן/בת הזוג לשתף פעולה מזווית רגשית אחרת. אתם במיטבכם חיצונית וערכית, אך לא יודעים לתמרן ולנצל זאת לכיוון ההצלחה.

תאומים
21.5-21.6

שבוע הרבה יותר מוצלח מבחינות רבות. כעת, ולאחר שחוויתם את החג, צפו להפתעות חשובות מהשטח התעסוקתי שעשויות להשפיע עליכם לטובה. אווירה של אופטימיות תשרה בכם רגיעה ותקווה לטוב. אתם עדיין קצת חוששים מן העתיד הכלכלי, אבל התחום הרומנטי לא פחות חשוב לכם והוא משפיע על כלל התחומים החשובים. הזדמנות לשמוע ממישהו שחשבתם ששכח אתכם אי שם בעבר. לנשואים ולמחויבים רגשית: זה הזמן לעמוד על שלכם בנוגע ליחס שמגיע לכם בבית. פנו לייעוץ בתחום הרומנטי, הכלכלי, האישי ולגבי הילד/ה.

סרטן
22.6-22.7

עברתם שבוע משוחרר וחגיגי שמהול בדאגה לבן/בת משפחה קרוב/ה. הסביבה תתחיל קצת להבין את הראש שלכם. השבוע אתם מתחילים לארגן טוב יותר את התקשורת שלכם בנוגע לאהבה, עבודה ויחסים אישיים. ההתנגדות הסביבתית לדעתכם תצטמצם לכדי מינימום. הבודדים יחפשו להתרגש ואת מקומם במסגרות חוץ משפחתיות, זאת בגלל ה'קצרים' האחרונים עם בני המשפחה הקרובה. אתם עומדים בתשלומים השוטפים לאחר שהצלחתם לגייס את העזרה הדרושה לכך. נושאי העצמאות והמגורים יעלו שוב על הפרק. מומלץ ליצור קשר עם גורמים מקצועיים על מנת למצוא מוצא מהבעיות שלכם.

אריה
23.7-22.8

הייתם עסוקים סביב נושא משמח הקשור לחג וגם נקשר למישהו יקר שזקוק לכם ולחברתכם. סיבוך במערכת הנישואין: אנשים מדברים איתכם על אהבה ועל גישור בין פערים שנוגדים לתפיסת עולמכם, אך אתם מתעקשים שבן/בת הזוג ת/יזום את הקרבה המחודשת. הרווקים ירגישו כתקועים באותו מקום או שעדיין לא ימצאו את שביל הזהב למציאת הזיווג או אל לב האהוב/ה. זה הזמן לתכנן מהלכים כלכליים. צלצלו לחברים ישנים וטובים שהוכיחו את נאמנותם כלפיכם. זה הזמן לרסן את הכעסים הישנים ולמצוא דרך לגשר על פערים רומנטיים שנערמו לאורך השנים.

בתולה
23.8-22.9

בחודש האחרון התחלתם במשהו חדש במישור הניהולי, העסקי-פרטי או התעסוקתי, כלומר, יוזמה לשיפור המקום בו אתם עובדים - למען כולם. זה הזמן לחשוב על תחום הלימודים ולהמשיך להתקדם לעבר הגשמת חלום זה. התרכזו בתחומים הרגשיים שחשובים לכם מפני שבלעדי האדם שאותו אתם אוהבים אתם לא מצליחים לתפקד כראוי. שוב עולה נושא המגורים, זאת לאחר שאיבדתם הזדמנות חשובה בהקשר זה. פגישה גורלית חשובה באופק הקרוב והיא קשורה לעתידכם הרגשי והכלכלי. טיפ לימים שלאחר החג: אתם צריכים להקשיב לעצות חכמות מאנשים מקצועיים ולא רק לעצמכם.

מאזניים
23.9-23.10

האירועים שלאחר החג יושפעו השבוע מניחוח רגשי או רומנטי בולט. היכולת להביע רגשות תעלה על כל דמיון, כולל נושא פרידה כלשהי שיעלה מידי פעם. התקדמות איטית הדרגתית ברומן חדש תצית תקווה חדשה בקרב הפנויים. הנשואים יחושו שהם רוצים להתרגש בחברת הפרטנר הישן, אבל אם לא יקבלו את שלהם, הם עלולים לבעוט ולרטון. שמרו על מורל גבוה והקפידו על מנוחה קבועה. אל תעמיסו יותר מדיי על עצמכם. בעבודה: אתם יכולים לעמוד על שלכם יתר על המידה ותגלו שהדבר מזיק לכם מכל הבחינות.

עקרב
24.10-21.11

אתם במיטבכם בכל הקשור לדיפלומטיה ולאירוח. מצב הכוכבים פחות טוב אך למרות זאת כדאי לכם לנצל את ההזדמנויות שבתחומי הרגש, התעסוקה, הלימודים, המגורים והמכירות. חלק מכם יבקש לגשר בין פערים חברתיים ואישיים וחלק אחר יבקש לרענן קשרים ויחסים משפחתיים. הנושא הכלכלי יעלה שוב על הפרק ויחייב אתכם ל'סדר חדש'. ההתרגשות לקראת אירוע חשוב עולה לשיא חדש וגורמת לכם במקביל להילחץ. בריאותכם הכללית חוזרת למיטבה. אתם זוכים בכספים – בהגרלה או בעזרה ממקור חשוב. החשדות כלפי האהוב/ה צפים מחדש ומחבלים בבריאותכם הנפשית והפיזית.

קשת
22.11-21.12

אתם מושפעים ממצב כוכבי גדוש בהפתעות חיוביות. השבוע יש לכם את הדמיון בלהבליט את קסמכם האישי. ייתכנו מצבי לחץ לקראת האירוע הקרב לבוא. שימו לב לדמות שמחלקת איתכם את החיים, מכיוון שאולי היא בלחצים שמונעים ממנה להתקרב. לפנויים: הרגשה שהאהבה מתחמקת לכם בין האצבעות. הגעגוע לעבר הקרוב/רחוק עולים אל סף הכרעה. המצפים לפתרונות בתחום הרגשי, יתאכזבו השבוע וכרגיל הילדים הם אלה שיישארו הנחמה היחידה שלהם. המלצה: לאחר החג כדאי ליצור קשר כדי לקבל ייעוץ לגבי הנושאים הבוערים.

גדי
22.12-20.1

השבוע אתם לחוצים בנושאים רגשיים למרות שהחג עשה לכם טוב. זהירות: התרחקו מכאלה שעלולים לבחור בעיתוי הלא נכון למריבות. טיפ: הקפידו שלא לריב עם המשפחה הקרובה או הרחוקה. בזמן הקרוב, כדאי יהיה לצאת ולנפוש בחיק הטבע הקרוב אל ביתכם. הימים הבאים יוקדשו לשיפור יחסים עם הסביבה הקרובה שעל הפרק: רגשות פגועים הדדית. בעבודה יגלו קצת יותר הבנה לצרכים שלכם. יחד אם זאת, ראוי לזכור שזה לא הזמן לדרוש את שמגיע לכם. יום שלישי: ניסיון מוצלח לגשר על פערי עמדות. דאגה להצלחת הילד/ים.

דלי
21.1-18.2

השבוע אתם לחוצים בנושאים רגשיים, כי החג כבר עבר. אתם ממשיכים לקבל אהבה ממי שממנו אתם מתרחקים, לעומת זאת, בן/בת הזוג הרצוי/ה מתרחק/ת מכם כמו מאש ללא הסבר שקוף וצלול. במישור התעסוקתי אתם מקווים וצפויים לקידום נוסף על זה שכבר הושג בעבר. התרחקו מרכילות זולה ומלשון הרע אודות המעסיקים או מכל רכילות אחרת סביבכם או סביב המשפחה והחברים. גורם חתרני ינסה לערער את אמינותכם ולהוריד אגב כך את ביטחונכם האישי, רסנו את הדחף להחזיר באותו המטבע. הפתעה רגשית ומשעשעת מכיוון האינטרנט והמחשב.

דגים
19.2-20.3

רוב בני המזל מחכים לסימנים של האהוב/ה ולא מסוגלים לשכוח תמונות רומנטיות ויחס נפלא שקיבלו בעבר הרחוק. השקיעו דמיון יצירתי באיך להחזיר את רגשות בן/בת הזוג לקדמותם. נושא העבודה תקין אבל דורש מכם כוחות נפש גדולים. הטיפול בילד/ים גוזר לכם נתח רב משעות הפנאי. זה הזמן לחשוב בכיוונים חברתיים הרבה יותר מאשר בשבועיים שחלפו, עשו כן ומהר מאוד תקצרו באביב הקרוב את תבואת האהבה שזרעתם לפני חודשיים. לפנויים: אתם מתמודדים עם עיקשות בן/בת הזוג ביחס להתחייבות. צלצלו ליועצים שיובילו אתכם לפתרונות.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay