טלה
21.3-20.4

על רקע המלחמה באוקראינה אתם נלחמים על חלקת אלוהים הקטנה שלכם. זה אומר שאתם רוצים להתקדם ועושים משהו טוב לעצמכם בתחומים מקבילים. חלק מכם יסגור על יחסים מחודשים או חדשים, מרעננים קשרים מבחינה חברתית ולומדים. הזדמנות לפתוח את הלב בפני אדם מעניין. נתינתכם קוצרת יבול של פירות מאוחרים אך טובים. מציעים לכם להשקיע במשהו. זה הזמן לחשוב טרם החלטה בקיצור: השיבו תשובה אטית ומחושבת לשאלה מהירה ומלחיצה. נושא בריאותי מטריד את כל הבית בנוגע לגורל היקר לכם מכל. פנו לייעוץ אישי.

שור
21.4-20.5

השבוע מבלבל ולא ממוקד. אתם מסתגרים. שתפו את בן/בת הזו בהרגשה. רצוי שלא להקשיב לחברים שלא בקיאים בפרטים הקטנים. תנו לעצמכם הזדמנות לפרוק הכול וצאו להתאוורר באזור פסטורלי. ממליץ על הים כמטרה כדי להגיע לרגיעה שכלית מלאה. רומנטיקה: הכבדות שבה אתם מתנהלים תרגיז את המצפים מכם ליוזמה ולנתינה, רק שנמאס לכם לתת ולתת נוכח האדישות לצרכיכם המינימאליים. סוף השבוע קצת יאכזב מבחינת הזוגיות. תעריכו ותשתמשו במה שיש לכם. הבעיה היא שמי שיכול אינו רוצה ומי שרוצה אינו יכול.

תאומים
21.5-21.6

השבוע תחשפו משהו על אנשים וכתוצאה מכך תקחו דוגמה טובה ממה שגיליתם. בעבודה: אווירת הכישלון שבו לקחתם חלק תתברר כדבר הפוך וכהצלחה. הממונים ינסו להביא לכם תקווה בנוגע להתקדמותכם. פחד מגל הפיטורים יכביד על לבכם החושב לבצע הסבה מתי שהוא למקום אחר שהוא. התרגשות כתוצאה מציפייה לתשובה בתחום הקריירה במקום אחר. הגידו "לא" לאנשים המנסים למשוך אתכם להיכרות חדשה עם בן/בת זוג אחר/ת. דחו בנימוס וזיכרו: הכעס הוא יועץ גרוע. חפשו ייעוץ אישי על מנת להיחלץ מתקיעות אישית בת שנים.

סרטן
22.6-22.7

השגרה משפיעה עליכם לרעה. הכעסים הישנים אודות ירושות נשכחות עולות שוב על הפרק. זה הזמן להתרכז בטיפוח רעיון שיקום המשפחה והילדים ולעסוק בנושאים רוחניים על מנת להגיע למודעות עצמית ומשם לעשייה. אתם שואפים לרכוש ידע ואתם כבר בדרך להגשמה בתחום חשוב זה. רגעים יפים בחברת המשפחה יולידו שאיפה חדשה הקשורה לענייני הלב. צאו למקומות המועדפים מבחינתכם והקרובים למקום מגוריכם. זה הזמן ליישם משהו בתחום בזוגיות, עניין שמתעכב זמן רב מדיי. זיכרו שלעולם יהיה קיים הבדל גדול בין הלכה למעשה.

אריה
23.7-22.8

אתם לא מרוצים מהתוצאות הכספיות ומחפשים לנצל את הכישרונות המגולמים באישיותכם. ייתכנו אכזבות מתחום הקריירה, אך אל דאגה - אתם במסלול הנכון לעבר הגשמה והצעה מכיוון בלתי צפוי תשנה את ההרגשה שלכם מקצה לקצה. הפעילו יוזמה אישית ואל תמתינו לצלצול ממי שהבטיח לכם הבטחות שמקורן בירח. לפנויים: זה הזמן ליזום מהלכי פשרה רומנטיים. הנשואים ייהנו מהזדמנות להשיח את מר ליבם. עזרתם לאחרים בזמנים קשים ואתם זוכים לנחמה חברים: גיליתם בימים אלה שפגעי הגורל הם אבן הבוחן של הידידות.

בתולה
23.8-22.9

לבעלי עסקים: עננה אפורה מאיימת להפיל אתכם לעמקי הדיכאון. למועסקים: הפיטורים האחרונים ממשיכים להשפיע לרעה על מצב הרוח. בילוי ספונטאני ימלא אתכם באופטימיות. גוף מסוים ימסור רמזים ברורים לגבי עבודה חדשה שלה חיכיתם. אתם נפעמים מיפי הטבע ומהכוחות השמימיים הקדושים. יש בכם נטייה לרוחניות מוגברת. בריאותכם הפיזית במיטבה, נצלו אותה לפעילות גופנית מבוקרת. אתם זוכים לראות בהתפרקותו של גורם שהסב לכם קשיים, כי בסופו של דבר, המפיק טובת הנאה מן הפשע – רודף אותו האשם. צאו ורעננו את הנשמה בבילויים מחוץ לבית.

מאזניים
23.9-23.10

אתם עצובים ולא מראים זאת בפומבי. אתם מייעצים לאחרים. כולם נהנים אבל לעצמכם אתם לא ממש יודעים לעזור. בעיות האהבה ממשיכות להעיב על רוב שטחי החיים. מישהו מיוחד יחוש בתסכוליכם ויזכה אתכם בקרבה מועדפת. בקרוב: תפנית חיובית ברוב השטחים. עליכם לתכנן את הצעד הבא במישורי הלימודים והקריירה. געגועים לבן/בת משפחה עדיין תוקפים בעוצמה רבה. בא לכם להוציא מהלב, אז ליתר ביטחון קחו איתכם את מי שמבין אתכם בדרך כלל, שכן אתם מאוכזבים מאלה שחשבתם שהם בעלי אוזן קשבת. זה הזמן לפנות לייעוץ.

עקרב
24.10-21.11

אתם חותרים אל המטרה הכלכלית והופכים עולמות כדי להגיע אליה. מתנה או הודעה תגיע בדואר או דרך אמצעי תקשורת אחרים. קשרים עסקיים חדשים יפתיעו לטובה. הזמינו אויבים לשיחה. העזו לומר להם את שעל ליבכם ובכך תפתרו חצי מהבעיות. אתם משלמים לכאלה שלא עמדו בדיבורם לעזור לכם ולהשיב לכם כגמולכם. יתברר שוב שהבטחות שניתנו בימי סערה נשכחות בימים שלווים. אתם סגורים, עובדה שעוצרת בעדכם מלהשתלב בחברה רחבה. זה הזמן לספורט וגם לפתוח את עצמכם. אקט זה יפתח לכם פתח לחיים טובים יותר.

קשת
22.11-21.12

אתם במצב רוח קרבי בבית ובעבודה. המריבות הבלתי נמנעות מתפרצות בכוח רב. היו פשרניים ופחות כעסנים לבל תמצו את מצב רוחכם הירוד עד תום. אל תיקחו ללב, עובדה זו לא שייכת לאופייכם המסור והיצירתי, הרי ידוע שבוס גרוע מאשים תמיד את פועליו. מישהו יעזור לכם להשכין שלום בית או כל שלום אחר הקשור אליכם. הפיצוי השבועי יופיע מצד משפחה וחברים. סוף שבוע סוער בנוגע לאהבה ולצפיות מבן/בת הזוג. געגועים למישהו שאיבדתם בעבר עולים שוב על הפרק. זה הזמן לייעוץ אישי טלפוני.

גדי
22.12-20.1

זהירות: חוסר סבלנותכם עלול לגרום לערעור מעמדכם החברתי. מקור בלתי צפוי עשוי להוציא אתכם מהמערבולות הרגשיות. לפנויים: התרכזו באינטרנט בהקשר החיפושים אחר אהבה ואחר נתינה. הסתכלו על הצד הטוב של החיים. תכננו את הצעד הרומנטי הבא בזהירות אבל בפתיחות רגשית. געגועים לבן/בת משפחה שנפטר/ה תוקפים מחדש. טיפ: חכו בסבלנות כי ישתלם לכם לחכות לאיתותים מצב בן/בת הזוג. אל תפסלו אף אחד: לא את הבוס, לא את האישה ולא את הילד/ה. זיכרו שלא לחרוץ משפט לגבי ספינה שעודנה נבנית במספנה.

דלי
21.1-18.2

אתם עצבניים ושמים את האינטרסים שלכם לפני כל עניין אחר. אתם עשויים להסתבך במריבה עם מתחרה כלשהו בתחום הכלכלי.  אל תדאגו, הוא יקבל את שלו, שהרי מי שזורע קוצים אינו יכול לקוות לקטוף ורדים. כדאי להזהיר אתכם מפני תאונות העלולות להתרחש השבוע. חיפוש אחר דירה לקנייה או להשכרה ייתקע וייעצר בגלל בעיות סחבת וניירת. רגשות מחודשים כלפי בן/בת זוג מהעבר. הקפידו לתרום לאנשים אחרים. זה יגרום לכם לסיפוק אישי, שלא לדבר על כך שבורא עולם מבחין בכל דבר. הצלחה בשטחי האומנות והמכירות.

דגים
19.2-20.3

אינכם רואים דברים באור הנכון. הפחדים בעבודה יתקפו מחדש. בשני תתחילו לחוש טוב יותר. יש כאלה סביבכם שרוצים לנצל אתכם במידה מוגזמת. השבוע הם ייכשלו, כי מי שרוצה הכול מאבד הכול. לפנויים: התחילו לחשוב על מיסוד קשרים רומנטיים. מי שלא מצא/ה זיווג שני, זה הזמן לפנות לייעוץ על מנת למוצאו. הנשואים יתייחסו אל בן/בת הזוג בחשדנות בולטת. תפילה אחת השבוע תחבר אתכם לאנרגיות יותר מאשר בימים אחרים.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay