טלה
21.3-20.4

השבוע, כאשר כל העולם עצוב נוכח מה שקורה באוקראינה, המזל מחייך אליכם יותר וזה במישורים רומנטיים וכלכליים. לבעלי עסקים: זה הזמן לצאת בפרסום מסיבי באחד מאמצעי התקשורת. המישור הזוגי די תקוע, המחשבות והדאגות מחלישות אתכם. הורידו את התלות הרגשית בבן/הזוג. טיפ: צריך להיפרד ולהתגעגע לעתים קרובות כדי לאהוב תמיד. אתם עייפים ומנסים לצאת מהמחשבות השליליות ולהאמין שיהיה טוב. אתם פתאום מרגישים שאתם חייבים לחשוב על הכשרה מתאימה ועל הסבה מבחינה מקצועית. צאו לדרך עצמאית ואמיצה. זה הזמן היותר מתאים.

שור
21.4-20.5

אתם עדיין בקשר שבו בן/בת הזוג החזיר/ה לכם את הביטחון בתחילה אבל לצערכם גם לקח/ה לכם את הלב ומתרחק/ת. לנשואים: אתם לא יודעים להחזיר את הכול לקדמותו ותקועים בין הרצון לעזוב הכול ובין לקוות שמשהו ישתנה לטובה. זכרו שהתקווה עוזבת אותנו אך ורק אם נשמוט ממנה את ידינו. קריירה: השתדלו להימנע מביקורת ומרכילות בעבודה. שמרו שם על סודיות מפני משפחה, שכנים עוינים ומסתם מזיקים אחרים. זה הזמן לתפוס את השור בקרניו ולהתמודד עם כישלונות, אך יחד עם זאת לקום ולנסות שוב. הפעם כן תצליחו.

תאומים
21.5-21.6

החששות לבלגן בעבודה נרגעים באופן זמני. זה הזמן לשלוח קורות חיים ולהיעזר באינטרנט כדי למצוא עבודה זמנית או המתאימה לכם יותר. כעת אתם פוחדים על הילדים ודואגים לכל מחסורם. חלק מבני המזל ירגישו שאין להם עזרה חיצונית,  גם לא מכיוון בן/בת הזוג. הפנויים מרגישים לבד אך קצת יותר שמחים בחלקם. צמצמו את התלות בבן/בת הזוג וכך ייטב לכם. הורידו פחדים וחרדות כי שום דבר לא יעצור אתכם מלהגשים את חלומכם, ממש כמו שכמה טיפות של גשם לא ימנעו מהאביב להגיע.

סרטן
22.6-22.7

השבוע בתחום הקריירה: אתם שוב אופטימיים גם אם לא הכול מושלם בחייכם. השבוע כדאי שתשמרו על מערכת העצבים נוכח החשדות שלכם כלפי בן/בת הזוג. זה הזמן להתמודד עם החרדות שהועברו אליכם בירושה מההורים ומשרשרת אכזבות העבר. לפנויים, לבודדים ולתקועים בקשר מתנדנד: חפשו עזרה דרך האינטרנט. השקיעו בעצמכם חיצונית ונפשית. ארגנו את עצמכם כך שתפעלו באיטיות מרבית. זה הזמן לחשוב על תכנית שיפור הקשר הרגשי. קשר כלשהו מתחמק מכם שוב ושוב. כספים ותשובות לשאלות שחיכיתם יגיעו במהלך הימים הבאים. פנו לייעוץ.

אריה
23.7-22.8

השבוע יקרו לכם גם דברים טובים וגם פחות טובים. היחסים האינטימיים נקטעים מסיבות של לחץ נפשי, בלבול או מתוך אטימות מצד האהוב/ה. אתם לא מצליחים לקבל תשומת לב ראויה כבר המון זמן למרות שאתם משתדלים מאוד לרצות ולהעניק לבן/בת הזוג. זה הזמן לחפש את האושר בתוככם ולא להיות תלויים בבן/בת הזוג. חפשו חברים וידידים מן העבר שאותם לא פגשתם מזמן. אתם מחליטים ומסכימים שחופשה היא רעיון טוב על מנת לרענן את הנשמה.

בתולה
23.8-22.9

השבוע אתם עושים דברים עם כל הלב על מנת להגיע לתוצאות שאליהן מזמן לא הגעתם, ממש כפי שאתם יודעים שגשם בבוקר אינו עוצר הולכי רגל. אתם חכמים וסומכים בדרך כלל רק על עצמכם. ובכן, הגיע הזמן שתעשו משהו שיביא לכם שינוי ואל תסמכו רק על הגורל והנס. אתם מאמינים בהשגחה העליונה אבל זכרו: היא עוזרת פחות למי שאינו מוכן לפעול למען עצמו. זה הזמן ללמוד מהן נוסחאות הטעות הגורמות לכם שוב ושוב להיתקע בכל תחום ועניין. כדאי לשקול ייעוץ טלפוני אישי.

מאזניים
23.9-23.10

השתחררתם מן הפחד מהקורונה. אתם מביטים לאחור ולמה שהוא מסמל עבורכם. אתם שוב מנקים את האבק מעל האהבה הישנה. אתם מגלים שאתם פחות פוחדים מלתת ומלקבל ושתחליפים סינתטיים אחרים לא עוזרים. המשיכו להתחפר בקריירה כי בקרוב תבוא משם הישועה. בריאותכם חשובה מאוד ואתם פוחדים לאבד אותה. זה הזמן למצוא את החופשה שתעשה לכם את השנה. הפתעה ביחס ללידה או לשמחה הקשורה למשפחה שלכם. הזדמנות ללמוד ממישהו את החיים כפי שהם. אתם מחכים לתשובה שאמורה לשנות לכם את החיים ולטובה

עקרב
24.10-21.11

אתם קצת סגורים באופייכם אך עם זאת זקוקים לתשומת לב יתרה. תחושה של בלבול כתוצאה של דאגות בעניין הזוגי והכלכלי. התחילו למלא את השליחות שלכם בחיים. זה הזמן לעשות דברים טובים לאחרים ובדרך זו תחתרו ותגיעו לאופקים רחבים. שקמו את האמונה בבני אדם שנטשה אתכם מזמן. הפנויים יחפשו דרכים להגשים את נושא הזוגיות מכיוונים אחרים. אתם מתגלגלים עם המשכורת. כדאי להתגבר על הסלידה מהאינטרנט. חזקו את הקשר עם חברים ועם אנשים חזקים. בקרוב: הצעה טובה מתחום חשוב כלשהו. בריאות המשפחה בפוקוס ראשון.

קשת
22.11-21.12

הציפיות לאהבה ייפלו על אוזניים אטומות ותתקשו לרסן את לשונכם. אתם צריכים למחול על כעסים גם אם זה פוגע בכבודכם, כי ידוע שאי אפשר לעשות חביתות. מבלי לשבור ביצים. תנסו שלא ללחוץ. קחו את עצמכם בידיים בנוגע לעצמאות האישית והכלכלית, הילחמו על מנת להגשים חלומות. בדרך כלל אתם לא מקשיבים לכל העולם ולאחותו, אך השתדלו הפעם לשתף אחרים בתחושות הבטן והכאב. אל תתרפקו על העבר, התרכזו בהווה. כספים יגיעו בזמן. מכירה/קנייה/שיפוץ כבר על הפרק.

גדי
22.12-20.1

השבוע אתם מגלים פתאום שמבינים אתכם כאשר אתם מדברים גם  מבלי להתפרץ. הגיע הזמן שתבינו שהכעסים הישנים מנחים את הפעולות שלכם בזוגיות ולא רק בגלל פערי האופי ביניכם ובין בן/בת הזוג ושאפשרי עוד לתקן. אתם נתקפים ברגשות נוסטלגיים. הצעה בתחום הכספים עומדת להתקבל על ידכם. מרבית הזמן יוקדש לאחרים וליקרים לכם. זה הזמן לחפש ייעוץ זוגי וכלכלי שיחלץ אתכם מנוסחאות הטעויות החוזרות על עצמן במונוטוניות מרגיזה. התרכזו ברגיעה הפיזית והנפשית מפני שמוטב למנוע מחלה מאשר לרפאה לאחר שהיא כבר הופיעה.

דלי
21.1-18.2

אתם מתעוררים לחשיבה על מצבכם באופן כללי ואתם חשים שאתם רוצים את הכול בחיים אבל אתם צריכים ללמוד על איך נחלצים מתקיעות, כי ידוע שהסוסה שייכת רק למי שיודע לרכב עליה. הנשואים צריכים לשמור על הנאמנות לבן/בת הזוג יחד עם רצונם להיפתח לאופקים חדשים. תנו תשומת לב לבן/בת הזוג ואל תשכחו שנשבעתם אמונים בטוב וברע. העזו לנהל את עצמכם כעצמאים בשטח ולנצל את הכישרון הדיפלומטי שלכם. זה הזמן לאמץ את דמיונכם על מנת לשפר את מצבכם הפיננסי והאישי. צאו לבלות בעיר הגדולה או לחופשה קצרצרה.

דגים
19.2-20.3

שבוע של תסכול ושל עצירה במקום. יהיו בהמשך סימנים של עסקאות או קרן אור ביחס לכספים ולקידום בתחום הקריירה. ייתכן שאתם סובלים מהשכמות, הכתפיים ומאזור הראש, אך זה יעבור בהמשך עם קצת ספורט מבוקר ומדוד. משהו פסיכולוגי עובר עליכם ואתם מרגישים לבד ללא עזרה מבחוץ. לא לדאוג מעניין חוסר כספים. זה הזמן לחשוב על להוציא כישרונות אל האור. חפשו מקצוע והכשרה. צאו לבלות ולשחרר את החשיבה היצירתית שאיתה נולדתם ושאותה הזנחתם עם השנים בגלל כובד הדאגות. הזמינו ייעוץ אישי ומקצועי.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay