טלה
21.3-20.4

השבוע אתם משקיעים מאמצים כדי לנרמל יחסים ישנים שנתקעו לכם בלב. ראוי לזכור שאין די בלכוון אל המטרה, אלא שעליכם להשתדל מספיק כדי לפגוע בה. הצלחה גדולה צפויה לפעום בחייכם במישורים התעסוקתיים אילו רק תילחמו כדי למצוא את הדרך הנכונה לכך. עליכם לזכור שהצלחה אינה פירושה צעד גדול בעתיד, אלא צעד קטן עכשיו. אתם משדרים סקס אפיל במנות גדולות דרך אישיותכם המיוחדת ובני המין השני יבחינו בכך. הודעה כתובה תגיע אליכם ותשמח אתכם מאוד. בריאות אדם קרוב תשתפר למרבה השמחה. כספים יגיעו ממקור מפתיע.

שור
21.4-20.5

למרות הקורונה השוררת בחוץ, אתם יעילים בעבודה אך לחוצים בבית. טיפ בתחום הרגשי: אל תדרכו על יבלות ישנות בעיקר שלא לקנא ולהתפרץ בגלל כעסי העבר וההווה. הידיעה הטובה בדבר קידום קרוב תשפר את מצב הרוח. צפו לאויבים סמויים במישורי העבודה והכספים. לבעלי חלומות שקצת נעצרים: תתעודדו, אף פעם לא קורה שהשמיים נוטעים בכם משאלה מבלי לתת לכם את המפתח להגשימה. המשיכו ותזכו לסימן חיובי. הצלחה של הילד/ה להתגבר על בעיה. הזמינו ייעוץ בכל התחומים, בעיקר לגבי החלטות רגשיות בזוגיות, מגורים ועבודה.

תאומים
21.5-21.6

השבוע עמוס בעבודה, בבית, במשפחה ובחברת ידידים קרובים. אתם מקבלים יחס מיוחד וחם כי אתם חביבים עם כולם. אתם שמורים מפני הקורונה ולא מושפעים מהפאניקה הכללית. לעצמאיים: יש לכם יותר לקוחות, אתם פעילים בשטח האומנות וזזים על פי קצב המנגינה. הפתעות חיוביות כלכליות עומדות להתגשם. התקווה לקשר מן העבר מתעוררות מחדש לצד יחס טוב מכיוון הקשר העכשווי. אתם רוצים סוף סוף את אהבת החיים שלכם. השגרה היא זו ההורגת לכם את הנאות הזמן והרגע.

סרטן
22.6-22.7

הקורונה לא פוגעת בכם. אנשים קרובים מתייחסים אליכם פתאום הרבה יותר טוב. אתם על סף מציאת משהו הקשור לתחום הקריירה ולכספים. אנשים שלא נוהגים להחמיא לכם יעשו זאת השבוע. אל תמעיטו בערכה של מחמאה הבאה מן הלב. אתם מרגישים שאתם זקוקים לקצת שקט בנשמה בו בזמן שטרדות היום והשעה לא מניחים לכם להגיע לאותו שקט. השקעות ישנות יתגלו כטובות ומועילות. אל תיתנו שני דברים - עצה או מלח - אלא אם כן אתם מתבקשים לכך. מצב רוחכם מתנדנד, בעיקר בשל הנטל הכלכלי והערכי.

אריה
23.7-22.8

השבוע ובהשפעת הכוכבים המשחררת תנהגו בקלילות בגישתכם לחיים, תהיו ערניים, מעשיים ורציניים. המשיכו להקשיב לעצות בעיקר ביחסי אנוש הקשורים לעבודה, לדרך הקיצור לעבר הקידום או למציאת עבודה. ההקשבה לנשמה ולנפש עשויה לעזור לכם להתמודד עם דאגות. לפנויים: אתם מתלבטים בין שני קשרים המנוגדים באופיים זה מזה. שימו לב שלא להסס יותר מדיי כי ציפור אחת ביד טובה משתיים על העץ. זה הזמן לפנות לייעוץ אישי דווקא בתחום הזוגיות והאהבה והדגש יהיה על הגעגוע ליחס שקיבלתם בעבר מבן/בת הזוג. בקרוב: שמחה במשפחה.

בתולה
23.8-22.9

אלה שלא מצאו עבודה יופתעו לשמוע בראשית השבוע על מציאת קצה חוט בנושא חשוב זה. המישור הרומנטי תקוע והוא זה שתוקע אתכם באותו מקום. אתם מאוד חשדנים לגבי בן/בת הזוג מפני שזמן רב לא קיבלתם תשומת לב ופרגון. תנו צ'אנס לחברים הרוצים בטובתכם. הרגיעו את עצמכם. זה המפתח השבוע להצלחה מפתיעה. זכרו: ים שקט מעולם לא גרם לגלים גבוהים ומאיימים. לעובדים: הקידום יגיע.

מאזניים
23.9-23.10

השבוע לא יהיה אכפת לכם מתחום הכספים והעבודה ותתמקדו בתחומים הקשורים למשפחה ולטיפוחה. הקשרים נשמרים ואתם רוכשים את ליבם של הסובבים אתכם. הרומנטיקה שוב בורחת לכם מבין חדרי הלב כאשר בן/בת הזוג לא יודע/ת את עומק טוב ליבכם. עליכם להשקיע מאמצים על מנת שלא לתת לאף אחד לקחת אתכם כבמובנים מאליהם. בעבודה אתם עשויים לקבל רמז לגבי קידום מהיר. זה הזמן המתאים ביותר לעסוק בנושאים רוחניים על מנת להגיע לרגיעה שכלית ולמודעות עצמית בנוגע לבעיות. שמרו על בריאותכם בימים אלה.

עקרב
24.10-21.11

השבוע תיקלעו לאי הבנות על בסיס דעות קדומות ושל חוסר אמון אך בסופו של דבר תגיעו לפשרה. תרגישו ששוב אתם נכנסים למעגל שיחזור על עצמו. תתרגלו לאנשים המאכזבים בימים אלה. בעקבות זאת אתם מגלים שהבטחות שניתנו בימי סערה נשכחות בימים שלווים. אתם ממשיכים להתגעגע לדמות חשובה שהייתה בחייכם ועדיין זה משפיע על מהלך החיים ועל מדד מצב הרוח שלכם. צלצלו למקורות ייעוץ בקשר לרוב תחומי החיים. פרטים נסתרים אודות דמות כלשהי יגיעו לאוזניכם בסוף השבוע. שמרו על הבריאות מקהל רב.

קשת
22.11-21.12

השבוע מאופיין בהחלטות אישיות. הקורונה קצת פחות מאיימת. חלונות נפתחים. מקווה בשבילכם שאכן קיבלתם את האתגר החדש בתחום התעסוקה ושלא היססתם יתר על המידה. במידה ולא, תזכו לקידום תוך זמן לא רב. לחסרי הזיווג אני מייעץ לצאת ולהעז שכן הסימנים מראים על רצון טוב משמיים. בעלי העסקים ינשמו לרווחה. רגעים יפים בחברת המשפחה וחברים מן העבר. סביבת העבודה ממשיכה לנסות להיכנס לכם לפרטים הסודיים ולעצור אתכם מלהתקדם פנו אל הגורם, התעמתו והזכירו לו את הדיבר האחת עשרה: "התעסק בענייניך". זה הזמן לייעוץ אישי.

גדי
22.12-20.1

רגעים מרגשים בחברת איש/ה מיוחד/ת ימלאו אתכם בצפיות להמשך תמיכה רגשית. אתם רוצים לעשות סדר בבלגן ולא מזהים את החוסמים אתכם מבחינת קידום וכספים, זכרו: מי שמתחיל לעשות דברים רבים, מסיים מעטים מהם. לנשואים או לפנויים: סימני התקרבות ראשוניים מכיוון בן/בת הזוג יעוררו תקוות חדשות. בחנו אותן היטב כדי שלא תתאכזבו שוב. פנו לייעוץ כדי לפתור בעיות בתחום המקצועי וגם בתחום האהבה. התרגשות לקראת עניינים משפחתיים ובעיקר בגזרת הילדים. מישהו ימשיך ויעזור לכם בחיי היום יום כדי לפתור בעיות ולתמוך מבחינה רגשית.

דלי
21.1-18.2

שבוע של שפע, אור ואהבה. במידה ותתאמצו להגיע לפשרות עם כל העולם ואחותו, תהיו יכולים לסמוך על כך שהשינויים שתקבלו יתקבלו בברכה ובכל המישורים. הכישרונות שלכם שוב יעלו על פני השטח. העיניים יהיו נשואות למוצא פיכם שיהיה חכם. הרגשות יתפסו את השורה הראשונה וגם את התחתונה. רגישותכם כלפי המשפחה הקרובה גבוהה. אתם מתגעגעים לקרבה ומתנחמים בזיכרונות העבר. מי שיש לו אם לעולם אינו בוכה. מי שאין לו, נותר בכאבו כל החיים. הזדמנויות חדשות וטובות בתחומים הקשורים לכספים, עבודה, משפטים וסכסוכים רגשיים.

דגים
19.2-20.3

אהבתכם תחשוף פניה. בקריירה אתם מתקרבים לקצה הקרחון הרע. החלטות לעזוב עבודה יידחו מחדש. אתם צודקים כאשר אתם מתנגדים לתת לאחרים להכתיב לכם את הדרך לאושר שלהם בדרך של לא לתת לכם כלום, כי אתם מספיק חכמים לדעת שההצלחה פירושה רק מה שאתם רוצים באמת. אתם רגישים בימים אלה כשמתבדחים על חשבונכם. מומלץ שלא לקחת ללב, כי בהלצה טמונה הרבה אמת על המתלוצצים עצמם. ידמה לכם בימים אלה שירדתם בהכנסות. אם כן, זה רק באופן זמני.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay