טלה
21.3-20.4

זיכרונות האהבה יגרמו לכם לתסכולים ולמבט לזמן עבר. אל תיכנסו לעימותים, הבליגו ותגלו שזה היה שווה את זה. זה הזמן שלא לחשוב כמה זמן ייקח לכם להגשים את חלומכם לעצמאות ולאהבה, זכרו שהזמן הוא ממילא הרץ המהיר בעולם ושבכל מקרה יחלוף לכם בין האצבעות. אתם שותפים בעזרה לאחרים ובעיקר לילד/ה. רגעים יפים בקשר המעניק לכם הרגשה טובה. אתם נוכחים בימים אלה שאם טובה שווה כמו מאה מורים. רצון לפתוח בפרק חדש חיים למרות המחשבות הקשורות לבן/ת הזוג שלא יוצא/ת לכם מהראש אף פעם.

שור
21.4-20.5

השבוע עדיף לכם לפעול לבד, שכן חוסר הריכוז עלול לגרום לתאונות קטנות ומיותרות לכם ולאחרים. בני מזל שור הם חכמים ביותר אבל הגיע הזמן שהם יידעו את סוד הקשר לאחרים ושיש אולי אנשים היודעים טיפה יותר מהם. צאו מהסרט החכם שלכם ויהיה לכם בסוף יותר טוב. רגעים מרגשים בחברת המשפחה הרחבה גורמים לכם לחשוב על דרך לפרוץ קדימה בעיסוק שלכם. לפנויים: דרכים רבות לאהבה ואחת מהן אתם מגלים דרך האינטרנט. כספים מגיעים לכם ותקבלו אותם, גם אם אחרו להגיע.

תאומים
21.5-21.6

מצב רוחכם יקרין יציבות לצד עצבות הקשורה לעבר. למבוגרים יותר: אתם מתגעגעים לאחד ההורים, קרוב לוודאי שזה לאימא. זכרו: משמעת עצמית ושליטה נפשית הן הדרכים המחברות בין מטרות סתמיות ולמטרות נשגבות. המחשבות שלכם נעות בין עבודה, אהבה נכזבת ובין תכנונים לחופשה כלשהי, כשעמוק בפנים אתם יודעים את האמת. בעבודה מכשילים אתכם לאחר שנוצרו שינויים ומינויים חדשים שהפתיעו לרעה. אתם מקבלים עליכם לעזור לבן/ת באגון החיים מחדש. אל דאגה: כספים יגיעו ברגע הנכון. זה הזמן לייעוץ אישי.

סרטן
22.6-22.7

אתם טרודים בגלל ענייני הלב. צאו עם חברים. אם תעשו כן, תוכלו לזכות בעצות שיוציאו אתכם מהמשבר התדמיתי והערכי המתמשך. בעלי עסק או מועסקים: עבדו היום כעבדים כדי שמחר תחיו כמלכים. זכרו: ככל שההר גבוה יותר, הנוף משם יפה יותר. אל תפחדו מאתגרים: בעבודה, בחברויות ובמיוחד ביחסי אנוש בבית ובתחום הזוגיות. צפויים לכם קצת בעיות בתחום התעסוקה, אבל בסוף תגלו שאתם לא פוחדים יותר מפיטורין כי אתם שומרים עבודה אחרת כאלטרנטיבה. אתם מגלים שאתם רוצים זוגיות ומנסים להשקיע ביסודיות בחיצוניות שלכם.

אריה
23.7-22.8

אתם מונעים מדחפים זמניים העלולים לפגוע בתדמיתכם. אל תעשו למען אחרים בנוגע לזוגיות ולכספים, כי השבוע אתם עלולים להציץ ולהיפגע. סימן לקידום כלכלי עומד להבליח כאור בקצה המנהרה. קריירה: הגדירו גדרות והגבלות ביחסים, ותבטיחו חברויות והבנות ארוכות שנים. אל תוותרו על חלום ההצלחה ועל אי התלות באחרים. הנשואים נתקפים בתחושות שגויות שהם מקבלים אהבה הבנויה על אינטרסים ועל נוחיות. אתם חושבים על אהבת העבר הגדולה שהייתה לכם פעם ואבדה.

בתולה
23.8-22.9

אתם רוצים השבוע לשנות את גורלכם בעצמכם, אך אתם מבולבלים ולא יודעים איך עושים זאת. זה הזמן לדעת שאתם צריכים להגדיל את כוח השפעתכם על אחרים ושזו ההצלחה האמתית בחיים. יוזמתכם תניב פירות בתחום התעסוקה או בעזרה לבן/ת הזוג רק אם תהיו נחושים. הצד הרומנטי תקוע וחלק מכם ירצו לדעת היכן הם עומדים. בריאותכם תפתיע לטובה מכל הבחינות. שיפור במצב הרוח למרות הקורונה שברקע. כספים יאזנו את המינוס. השקעות נדל"ן רחוקות להתממש. אתם צועדים בבטחה ברוב התחומים, זכרו, מי שהולך לאט - הולך הרחק. צלצלו לייעוץ.

מאזניים
23.9-23.10

קנייה חשובה עומדת להגיע לכלל מימוש. אתם אומנם עסוקים, אך נמשכים לבריחה מאחריות רגשית. זכרו כי התקווה מתה אחרונה. אל תוותרו, כי השבוע תתחיל תקופה טובה לפעום בחייכם בכמה שטחים חשובים. בעסקים והקריירה אתם לא מצליחים להיות ממוקדי מטרה אלא רק כמתמרנים וכעיוורים באפלה. רובכם מרגישים כמרומים וכמנוצלים על ידי מי שחשבתם לאהוב/ה שלכם. מומלץ להיות מכווני מטרה כדי שלא לאבד את מה שהשקעתם. בקרוב תורגש הקלה מהמצב הדביק ובעיקר לאחר שתפנו לייעוץ אישי ממוקד מטרה הנוגע לנקודות הסוד שבחייכם.

עקרב
24.10-21.11

יש לכם חשבון גדול לפרוע ממקום עבודה או ממקום בו נתתם המון זמן מחייכם. רגעים של קסם מהעבר עוברים לכם שוב בראש. זמן רב אתם חווים הרגשה כבדה בתחומי העבודה והרומנטיקה, אך החודש מתחילה תקופה הרבה יותר טובה יחסית. לא שחסרות לכם הצעות, אך אתם לא סגורים על עצמכם ומחפשים רק משהו מיוחד ואיכותי. כסף לא יבוא משום מקור משמעותי נוסף. רומנטיקה: הרגשה שמתרחקים מכם ושרימו אתכם. סימנים לא ברורים מכיוון בן/ת זוג יעמיקו את הבלבול ואת הכאב.

קשת
22.11-21.12

בעיקר לקהל הנשים השבוע: יסתבר שגם הפעם לא תעזבו את הבית בשל התלות שלכם בכסף ובבן הזוג, אבל עמוק פנימה תגלו שישנן סיבות נוספות ורגשיות לאי עזיבתכם. חפשו אפשרויות תעסוקה אחרות: באינטרנט, בעיתונים ובכל מקום אחר במקביל לעבודתכם הנוכחית. אירוע חשוב בנוגע לילד/ה יכניס אתכם לפעילות יתר. אתם מעוניינים באהבה כנה ואמתית אך לא מסוגלים לצערכם למצוא אותה - גם לא בקשר חדש וגם לא בזוגיות שבבית. העסקים יזוזו לכוון טוב יותר. צלצלו לייעוץ.

גדי
22.12-20.1

שבוע של מחשבות אודות עתידכם לא נותנות לכם מנוח. אגלה לכם שמבלי לדעת אתם בפתחה של תקופה טובה, אבל בינתיים אתם נקלעים לבעיות בתחום התעסוקה ובתחום הזוגיות החסרה. למעשה איבדתם אמון ברוב האנשים. כתוצאה מכך אתם נתקפים בהרגשה של להיות לבד. נכון שיש אמת במה שעברתם, אבל זה הזמן לחיות את החיים האמתיים ולקחת אותם ברצינות מאשר לחפש להתחפר בתוך עצמכם. זה הזמן לסלוח לכל מי שפגע בכם. כדאי לעצור ולחשוב: מה הטעם בכל הסבל הזה? הזמן לפנות לייעוץ אישי כלשהו היכול לחלץ אתכם מתקיעות.

דלי
21.1-18.2

השבוע אתם עלולים לטעות בשיקול דעתכם. אל תחליטו לגבי קניית/מכירת נכס או בלעזוב מקום עבודה שהוא מקור הפרנסה החשוב והיחידי. אם זה המצב, כדאי לצאת למקום שקט ורגוע. אל תשימו לב לרכילות ועל ביקורת כלפיכם בחוגים חברתיים כי אחרי הכול כל אחד אוהב צדק בענייניו של הזולת. ימים של לחשוב על אהבת החיים שהייתה לכם ועל הימים שבהם היה האור בהיר יותר והשמיים היו כחולים יותר. הבטחות כלפיכם ימולאו באמצע השבוע. למאמינים: זה הזמן למצוות, לתהילים ולבקשות מבורא עולם.

דגים
19.2-20.3

השבוע אתם לחוצים לגבי כספים, ירושות, קידום בעבודה שהתעכב, חובות חיצוניים או בשל החלטות הקשורות לתחום האישי. היו טובים כלפי עצמכם יותר משהייתם אתמול ואז תגלו את האמת לגבי נתינת היתר המוגזמת שלכם. אתם נותנים את הנשמה לכולם, אבל אין לכם חברי אמת. כדאי שתבינו: הטלנובלה שלכם תיכתב רק על ידכם ולא על ידי תכתיבים של בן/ת הזוג המתלונן/ת כל הזמן. הכרת התודה היא זיכרון שבלב וכך אתם מרגישים כלפי העושים לכם טוב. ביום רביעי חמישי יחול פתאום שינוי לטובה ברוב התחומים.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay