צילום יח"צ -  סוויס סיסטם

הסוג הנפוץ ביותר של מיטות חכמות הן אלו שיש להן חיישנים מובנים למדידת איכות השינה של המשתמש. חיישנים אלה יכולים לעקוב אחר נתונים כמו: כמה זמן אתה מבלה בשינה עמוקה וכמה פעמים התעוררת במהלך הלילה.

ישנן גם מיטות חכמות המיועדות לאנשים עם מוגבלויות. ניתן לשלוט במיטות אלו באמצעות כפתורים בשלט רחוק, מה שעוזר לאנשים שאינם יכולים לדבר או להזיז את ידיהם בקלות.

מיטות חכמות, כמו של סוויס סיסטם, עוצבו כדי לעזור לך לישון טוב יותר.

למיטה חכמה יש גם את היכולת לעקוב אחר דפוסי השינה והרגלי השינה שלך. זה אומר שאתה יכול לעקוב אחר דפוסי השינה שלך ולהתאים אותם במידת הצורך ואף לנסות לשפר אותם.

מיטות חכמות הופכות יותר ויותר פופולריות. הם נועדו להקל על חייך.

היתרון העיקרי של מיטה חכמה הוא שהיא יכולה לעזור לך לישון טוב יותר. המיטה יכולה לעזור לך לקבל מנוחת שינה טובה יותר, אשר בעקבות כך תשפר את הפרודוקטיביות שלך בעבודה ואת מצב הרוח הכללי שלך.

אנשים מסוימים עשויים להיות מודאגים לגבי הבטיחות של מיטות אלה, אבל הם לא צריכים להיות מודאגים. כל המיטות החכמות הללו עוצבו מתוך מחשבה על בטיחות כשאתם ישנים עליהן. המיטה עוקבת אחרי השינה שלכם באמצעות חיישנים שמזהים את קצב הלב, הנשימה והתנועה שלך וגם את איכות השינה שלכם בדו"ח מפורט הכולל את הזמן שאתם בשינה עמוקה ובשלבי שינת REM. ניתן להשתמש בנתונים אלה כדי לעזור לכם להבין מה עשוי להשפיע על איכות השינה במידה ואתם סובלים מבעיות שינה כאלו ואחרות.

מיטות חכמות - יתרונות לרכישה

מיטה חכמה היא מיטה שתוכננה עם חשיבה טכנולוגית ובעלת תכונות מתקדמות לשיפור השינה. תכונות אלו יכולות לכלול דברים כמו פונקציית עיסוי, שעון מעורר חכם, ואפילו רמקולים.

ישנם יתרונות רבים לרכישת מיטה חכמה. לדוגמה, המיטות יכולות להיות מתוכנתות לעשות דברים שמיטה רגילה לא יכולה. לדוגמא: שעון מובנה שיעיר אתכם בזמן המושלם בהתאם למחזור השינה שלכם, כך שתרגישו רעננים כשתקומו מהמיטה. המיטות גם יודעות לשמוע את הקול שלכם ולעשות פקודות מסוימות לבקשתם, כמו "מצב בוקר טוב" שבו החלק העליון של המיטה יזוז כלפי מעלה עד לזווית שהגדרתם במערכת.

מיטה חכמה של סוויס סיסטם!

על המיטה החכמה של סוויס סיסטם ניתן לשלוט באמצעות הסמארטפון. מיטות אלו נועדו לעקוב אחר דפוסי השינה שלך ולהציג לך דו"ח על נתוני השינה ובכך ניתן לשפר ולייעל את טיב השינה.

חלק מהיתרונות של מיטות חכמות כוללות:

- מעקב אחר דפוסי השינה שלך - דו"ח מסודר ומקיף

- שעון מעורר - יעיר אתכם בזמן האופטימלי

- הקלה על כאבי גב וצוואר - מזרן אורתופדי

- ניטור נחירות ודפוסי נשימה

מיטות חכמות הן לא רק לעשירים ולמפורסמים. מי שרוצה ליהנות מחווית שינה טובה יותר יכול לרכוש אחת מהמיטות הללו של חברת סוויס סיסטם במחיר משתלם באחת מהחנויות הפרוסות ברחבי הארץ.


 * האמור בכתבה כולל תוכן ומידע מסחרי/שיווקי ומערכת "שמשנט" אינה אחראית למהימנותו. פרסום התכנים והמידע המסחרי בכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה מטעם "שמשנט" לרכוש ו/או להשתמש בשירותים או המוצרים בכתבה.