צילום: פוטוליה

כולנו וודאי נתקלנו כבר בלא מעט מקומות בהם משתמשים במכונות קפסולות קפה. הן נפוצות מאוד כיום באינספור בתים, משרדים ומקומות עבודה בארץ וסביר להניח שגם אם לא שמנו לכך לב – כבר יצא לנו לשתות כוס קפה שהגיעה ממכונה כזו. עבור מי שאינו מכיר מקרוב – כיצד עובדות מכונות קפסולות קפה ומדוע הן הפכו להיות נפוצות ופופולאריות כל כך בארץ ובעולם בשנים האחרונות?

הכנת אספרסו משובח בדקה, ובכמה פעולות פשוטות ובסיסיות – מכונת קפסולות קפה

היכרות בסיסית עם מכונות קפסולות קפה מאפשרת להבין מיד מדוע הן מהוות דרך אטרקטיבית ונפוצה כל כך כיום להכנת קפה אספרסו – מדובר במכונות אשר מאפשרות לנו להכין אספרסו טרי ומשובח בכמה פעולות פשוטות ומהירות, אשר אינן דורשות שום ידע מיוחד או מיומנות.

מדובר על קפסולות קטנות מאלומיניום המכילות כמות מדודה של קפה טרי וטחון, בדיוק הכמות המספיקה עבור כוס אספרסו קצר או ארוך. הקפסולה שומרת על הטריות של הקפה גם לאורך חודשים, כך שניתן לקנות כמות מהן ולהשתמש בהן לאורך זמן.

כאשר מעוניינים להכין מהקפסולה כוס קפה פשוט מכניסים אותה למקום ייעודי במכונה, סוגרים ולוחצים על כפתור. (לפני כן יש רק לוודא כי הדלקנו את המכונה וכי יש מספיק מים במיכל הייעודי. המכונה תתחמם ותחמם את המים בעצמה). בתוך כמה שניות יתחיל לזרום קפה אספרסו חם וטרי לתוך הכוס, ובזה הסתיימה מלאכת ההכנה של האספרסו האישי והאיכותי שלנו. זהו!

אפשר עכשיו להבין מדוע פתרון זה פופולארי כל כך – אין צורך במאמץ, זמן או ידע מיוחד, על מנת לצרוך מדי יום אספרסו משובח במקום כל סוג אחר של קפה...

מהפכה בעולם צריכת הקפה

היעילות של מכונות האספרסו הביתיות השונות, ובפרט של מכונות הפועלות באמצעות קפסולות קפה (הסוג הנפוץ ביותר בעולם האספרסו הביתי כיום), היא שהפכה אותן כאמור לפופולאריות ונפוצות כל כך במדינות רבות, ובמיוחד בישראל. אנחנו ידועים כעם של חובבי קפה מושבעים, ומכונות קפסולות קפה מספקות לנו את האפשרות להביא את בית הקפה אל תוך המטבח שלנו, ולא להתפשר באף שלב של היום על איכות הקפה שאנחנו שותים.

למעשה, קפסולות קפה (ומכונות ביתיות מסוגים נוספים) מהוות חלק מרכזי ועיקרי במהפכה המתרחשת בעשור או שניים האחרונים בעולם צריכת הקפה הביתי (או המשרדי, כאמור...) – אחוז ניכר מהאנשים עוברים לצרוך רק אספרסו ואינם מסתפקים יותר באף סוג אחר של קפה, ומסיבה טובה – קפה אספרסו הוא המשובח, האיכותי והטעים ביותר, ומכונות ביתיות דוגמת מכונת קפסולות מנגישות סוג קפה זה לכל בית או משרד בארץ.

להזמנת קפסולות קפה ומוצרי קפה נוספים הכנסו לכתובת https://www.vero-cafe.co.il/


 * האמור בכתבה כולל תוכן ומידע מסחרי/שיווקי ומערכת "שמשנט" אינה אחראית למהימנותו. פרסום התכנים והמידע המסחרי בכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה מטעם "שמשנט" לרכוש ו/או להשתמש בשירותים או המוצרים בכתבה.