טלה
21.3-20.4

היו לכם עכבות במזל בגלל נסיגת כוכב התקשורת מרקורי, אבל אתם חוזרים להשפעה כוכבית יחסית טובה. בעקבות זאת יסתדרו לכם דברים במישורים שונים ומגוונים. צאו מההסתגרות שאפיינה אתכם בחודש שעבר. חפשו עזרה מחברים אמינים ודלגו על הבושה. גם הפעם אתם נדרשים ליוזמה ולחשיבה אופטימית. קחו את החיים המשפחה והחברים בקלות. לא לקחת אותם כמובנים מאליהם, כי משפחה ידידים וחברים הם כמו מיתרים, אסור למתוח אותם יתר על המידה. זכרו: נוסחת הטעות שלכם היא כשאתם טובים מדיי ואמתיים מדיי. פנו לייעוץ בנושאים הלוחצים.

שור
21.4-20.5

לאחר השפעתו המזיקה של כוכב מרקורי, מחזירים אתכם הכוכבים לשגרה עם כוחות מחודשים. חלק מהחששות נעלמים בנוגע לעבודה, קידום עסקים ולימודים. קצת בלבול בשטח הרגשי בנוגע לפרידה או לריחוק מבן/בת הזוג שהותיר/ה אתכם עם רגשות מעורבים. חברים יעזרו לכם להתמודד עם בעיה רגשית ישנה ששורשיה בעבר. חפשו פרצה על מנת להוציא רעיונות אל האור בעצמכם. בורכתם בכישרונות, אבל אלוהים נותן את החלב ולא את הדלי. הלימודים, ההכשרה והקידום הערכי בסולם הקריירה מעסיקים אתכם. תכונה מרגשת סביב אירוע חשוב סוחפת אתכם אליה.

תאומים
21.5-21.6

החוויה הרומנטית מלאת המסתורין וההנאה עדיין לא נשכחה מליבכם אך היא לא מספיק מובנת. הנשואים מתקשים לנצל את הפתיחות לטובתם. חפשו אינטראקציה על ידי למידת עולם התוכן הפנימי של בן/בת הזוג לעומת שלכם ואם מגיע לתת יחס – אל תהססו להיפתח והפעם בלי ביקורת. אל תרוצו השבוע לקנות מה שאחרים קונים או רוצים. לדוגמה: אל תקנו עניבה אם אתם צריכים חולצה. בשורה משמחת מכיוון הילדים או המשפחה תפצה על מצוקות נסתרות וכואבות. הגבירו את המודעות לתקיעות הרגשית שעצרה אתכם במשך שנים.

סרטן
22.6-22.7

השבוע בזמן הקורונה וקשייה, אתם עדיין מבולבלים ומאוכזבים בהקשרי תעסוקה אבל תזכו להפתעה. שאו תפילה אמתית. מי שנמצא בגיהינום אינו יודע כי השמיים קיימים. שמרו על הזוגיות שלכם מפני זרים. מומלצת כאן פשרנות בהתאמה לשונה מכם. מישהו ינסה אתכם בנוגע לאהבתכם. הסירו בושה וסגירות מעצמכם. אתם מושלמים כפי שאתם, כי אם משהו לא שבור אל תנסו לתקן אותו. זה הזמן לחפש את עצמכם על ידי עיסוק באומנות ובהתחברות אל הטבע - במישרין או בעקיפין. פנו לייעוץ.

אריה
23.7-22.8

השבוע בתחום התעסוקה: פנו ישירות לממונים עליכם והסבירו את הרגשת הקיפוח שאותה אתם חווים. נכון שיש לכם מתנגדים אך מומלץ להתאפק. הקפידו לומר את הטוב על חבריכם, אך על אויביכם אל תאמרו דבר. לבעלי האינטואיציה והיכולות הנסתרות: הכיוון הרוחני נפתח בפניכם מחדש. ענייני כספים מטרידים אתכם בנוגע למגורים ולחובות ישנים, אבל אתם מסתדרים בעזרת אמונתכם הפנימית. הזדמנויות למצוא כיווני עיסוק והכשרה חדשים לכל מי שישקיעו בחיפוש – בעיתונים, באינטרנט ובכל מקום. תקועים? זה הזמן לפנות לייעוץ מקצועי בכל השטחים הכואבים.

בתולה
23.8-22.9

שבוע די מוצלח מחכה לכם. מרבית הזמן יוקדש לטיפוח יחסי רעות ואהבה דרך האינטרנט או דרך טלפונים. הזדמנות פז למצוא זיווג לרווקים. הנשואים יחפשו את הדרך ליצור ביניהם קירבה מחודשת. הקידום המקצועי מתעכב. המרגישים כתקועים במקום צריכים לבדוק ולפשפש בתוכם ולגלות את הסיבות לכך. בנקודה זו זכרו כי החיים הם מסע ולא יעד. כספים שמגיעים לכם ממקורות משפחתיים מצד זה או אחר של קירבה מתעכבים ועלולים להרעיל לכם את הנאות השבוע והיום. אתם חוששים. אל דאגה, בריאותכם איתנה.

מאזניים
23.9-23.10

שבוע של יוזמה. האנרגיות חוזרות לשכון בכם. הרגעים היפים קשורים לחברים ותיקים ולחיפושים אחרי הקידום הבא. הקפידו לתרום מעצמכם לאחרים. גם השבוע לא תיפטרו מהכעסים הישנים כנגד בן/בת הזוג. זה הזמן לברר עם עצמכם מדוע זה קורה לכם. המפגש עם האחר והשונה גורם לבעיות בזוגיות. לימדו היטב את צרכי בן/בת הזוג לעומת שלכם. טיפ השבוע: הרגישו חופשיים להתלוצץ ולדבר הרבה מערב לרגיל ובכך תתחברו שוב לעצמכם. תהפכו למרכז העניינים בכל מקום ובכל סיטואציה. צלצלו לחברים ולבני משפחה - קרובים או רחוקים.

עקרב
24.10-21.11

אתם צפויים לקצור יבול חיובי במישורי העסקים, העבודה, הבריאות והלימוד. זה הזמן להחליט לקחת את ענייני האהבה ברצינות. פנו למקורות אשר יוכלו למצוא לכם את הזיווג שמתאים יותר. הנשואים יקדמו את הדו שיח ביניהם. התקועים במקום חייבים לחפש את הסיבה לאי ההסתפקות במה שיש להם שגורמת להם לתחושה של פספוס ולרחמים עצמיים למרות שלא הכי חסר להם דברים בחיים. אל תרוצו לעשות כמו אחרים. אם תעשו זאת - תמותו עייפים. תעשו רק מה שאינטואיציית הלב שלכם אומרת. אתם זקוקים לייעוץ אישי מהיר.

קשת
22.11-21.12

שבוע של חילוץ עצמי מתקיעות מחכה לכם. החוויות שצברתם לאחרונה מחזירות לכם את הצבע ללחיים. חפשו באינטרנט אחרי אהבה, כיווני הכשרה ותעסוקה. חפשו פרצה בתחום הקריירה וההכשרה. אתם צפויים למצוא דרכים לחזור אל האהבה הישנה. אתם ידועים כאוהבים להתלבש יפה. אבל זכרו, דברים יפים אינם מקהים את חודם של קוצי הכאב. לבעלי הזוגיות הקבועה: קבלו הכול כמו שהוא, הסירו את הציפיות לשינוי מהאחר וקבלו שהדשא הירוק שאצל השכן לא יותר ירוק מהדשא שלכם. מעגלי הידידים והחברים יתרחב. זה הזמן לחפש את הייעוץ שיעזור לכם להיחלץ מתקיעות.

גדי
22.12-20.1

שבוע של מחשבה יצירתית. זה בהחלט שבוע מוצלח יותר. אתם משתחררים מחלק גדול של המועקות. המועסקים יתוגמלו מעמל כפם ומחוסרי העבודה ימצאו את מבוקשם. סוף השבוע בסימן של כוונות רוחניות ובעזרה לאחרים. תיווכם של אנשים טובים יביא לקיצה של תקופת רוגז ומלחמה. שמרו מרחק מהתערבות בין מסוכסכים ואוהבים, כיוון שאתם עלולים למצוא את עצמכם במצבים לא נעימים. גורם כלשהו מנסה לשקר לכם. שימו לב: סימן טוב לפושע - כשהוא מתחיל להסמיק. למרגישים תקועים: זה הזמן לפנות לאנשים שיכולים לחלץ אותם מהבעיות הרגשיות והכלכליות.

דלי
21.1-18.2

שבוע של שדרוג היחסים הבין אישיים וזה כולל זוגות נשואים, או כאלה שנפרדו לפני שנתיים בערך. הבילוי האחרון והאירוח המוצלח יוצרים בכם את הדחף לחיות ולהכיר את החיים מהצד השונה והפתוח. זה הזמן לחפש את האהבה שמעבר לפינה. הנשואים ירגישו כתקועים וכבעלי רצון להיות מחוזרים וכיותר נאהבים. ויכוחים על עוולות העבר פורצים מעת לעת. אתם סובלים די הרבה זמן מאנשים מן העבר ומדיבורים מאחורי גבכם. תחשבו איך להחזיר להם, אך קודם כל זכרו שהמכה הראשונה מהווה את מחציתו של הקרב.

דגים
19.2-20.3

שבוע מוצלח נפרש בפניכם. השמיים נראים רחבים כהשתקפות נשמתכם שמייחלת לשינוי. אתם רציניים ביחס לכוונתכם לעבוד ולהתקדם בחיים. הרגעים היפים חוזרים למעונכם וזה מלווה בהומור, יוזמה, ביצירת קשרים רומנטיים חדשים. בנקודה זו זכרו: הניחו לבן/ת הזוג ותגרמו אגב כך לתופעה הפוכה וחיובית. אנו יכולים להוביל סוס אל השוקת אך לא להכריחו לשתות. צמצמו את זמן הצפייה בטלוויזיה. זה גם יוריד לכם במשקל וגם יגרום למוח לנווט בצלילות מתוך רגיעה שכלית ניכרת. התרכזו במשפחה ובאוהבים אתכם באמת ובתמים. חפשו ייעוץ.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay