עור הפנים, הינו המעטפת החיצונית בו ניכרים סימני הגיל, במהלך שנות ההתבגרות. נזקי עור מצטברים, מושפעים מגורמים שונים, כמו: זיהום אורבאני, נזקי קרינה כחולה יומיומיים, חשיפת העור לשמש, עישון, תזונה מתועשת, שתייה מועטה, "גנטיקה"מחלות נלוות בלתי תלויות. כל אלה ועוד גורמים "למפגעי עור" אשר הניכר בהם, הינם מופעי הפיגמנטציה לסוגיה ולגווניה השונים.

מותג הקוסמטיקה המיקצועי הבינלאומי "SR COSMETICS", משיק לחורף 2022 נוזל פילינג חדשני: Whitening peeling acid  נוזל טרנדי והמאיר את העור ומחדש אותו. הפילינג משולב עם חומצות טבעיות, להבהרת כתמי עור ולניקוי דיטוקסי עמוק של תאי עור מתים, ופתיחת מחסומי העור לספיגה מיטיבה של תכשירים אשר נמרחים מעליו. התכשיר מתאים לכל סוגי העור וגווניו בשימוש יומיומי, כשנראות גוון העור מובהרת  בזמן קצר.

ממרכיביו המשפיעים: חומצה גליקולית=סוכר ענבים, חומצה לקטית=חומצת חלב, אלפא ארבוטין=חמוציות ואגסים, מיצוי של צמח הקמומיל, מיצוי של הקומפרי, וחומצה סליצילית היודעת לצמצם נקבוביות ועודף סבוםשומן ייתר.

הפורמולה הייחודית פותחה במעבדות החברה תוך הקפדה על "קוסמטיקה נקייה" ללא SLS ,פארבנים שמנים ומינרליים. נצפה להבראת העור, לנראות חלקה ובהירה עם מרכיבים בטוחים מן הטבע.

הוראות שימוש: יש להספיג כפעמיים ביום מנוזל הפילינג  על צמר גפן ולעבור בתנועות סיבוביות על כל איזור הפנים . מתאים לכל סוגי העור וגווניו כולל בבעיית האקנהפוסט אקנהעור יבשפיגמנטרי.

יש להימנע ממגע עם אזור העיניים וזוויות הפה, יש להשתמש בשילוב עם תכשיר מסנן קרינה, אין להשתמש על עור מגורה או פגום, להפסיק את השימוש עם הופעת סימני גירוי.

מחיר: 210 ₪

מכיל: 100 מ"ל.

המותג הבינלאומי  SR cosmetics  SRנחשב  לפורץ  דרך בתחומי המחקר והפיתוח הדרמטולוגיים. החברה הישראלית מנגישה תכשירים לקוסמטיקאיות מקצועיות מהשורה הראשונה, רופאי עור ואסתטיקה ומשווקת לכל העולם מישראל עמק הסיליקון של המזרח התיכון.

ניתן להשיג אצל קוסמטיקאיות מורשות החברה – בכל רחבי הארץ.

https://srcosmetics.co.il/