בשל העלייה בתחלואה נערכה השבוע ישיבת הוועד של צור הדסה בזום, שהועברה גם בשידור חי בדף הפייסבוק של הוועד. במהלך הישיבה הציגה יו"ר הוועד דלית רוסו את האתגרים העומדים בימים אלה בפני חברי היישוב, וציינה כי בעקבות דברי שרת הפנים איילת שקד על כך שצור הדסה תהפוך בשנה הקרובה למועצה מקומית, על חברי הוועד לפעול בשיתוף פעולה כדי להבטיח עצמאות כלכלית איתנה לצור הדסה. עוד ציינה רוסו כי בנוסף לעבודה הדרושה בנושא עצמאות צור הדסה, יש להמשיך ולפעול בשאר הנושאים הבוערים על סדר היום – טיפול בהתנהגויות של בני הנוער ביישוב, נושא הגנים והצהרונים ועוד.

מנכ"ל היישוב שחר מור ציין בדבריו כי היישוב נמצא בנקודת זמן קריטית ועל הוועד מוטלת אחריות גדולה. "אני מבקש לייצר שיח שמסתכל על החודשים הקרובים כמשימה ולייצר תוכנית עבודה מסודרת לתקופה הקרובה. הדבר החשוב ביותר הוא לאחד כוחות ולא להתעסק בדברים שוליים", ציין מור.

במהלך הישיבה דיבר גם סגן ראש מועצת מטה יהודה ומחזיק תיק צור הדסה שלומי מגנזי שהציג באופן מקיף את האתגרים בהקמת מועצה מקומית חדשה ואת היתרונות הרבים במועצה צעירה שנבנית מההתחלה. בנוסף, סוכם על שיתוף פעולה והגברת האמון והשיח המשותף בין מגנזי לחברי הוועד המקומי.