טלה
21.3-20.4

השבוע אתם כטלאים שלוחמים להשיג מהעולם את המקסימום. צפויה לכם בשורה טובה במישורי הכספים והתעסוקה. טיפ: פעם היו לכם כספים ואיבדתם מהם המון. היות ואתם אמורים לקבל בהמשך החיים כספים לא מעטים, זכרו את הלקח שכסף הוא משרת טוב אך כאדון גרוע המושך אתכם לבזבזו על שטויות. בעלי העקרונות והמעצורים יצעדו במקום. בעלי הגמישות והקוליות יצליחו בגדול. אתם מגלים מחדש את העכבות שנוצרו עקב התנהגותכם המושלמת מדיי במישורי האהבה. מצב הרוח חוזר בעקביות וגם הקשרים מאותתים בחיוך.

שור
21.4-20.5

השבוע תגלו שלא מספיק לדבר, אלא לקיים החלטות והבטחות. כספים יסדרו את מה שצריך לסדר. מישהו יחפור לכם ברגשות. אתם סובלים משעמום כי יש לכם יותר מדיי עודף זמן. שמרו על פעילות ואופטימיות בכל תחום, כי בסופו של דבר נפש מרוצה היא כמו חג ממושך. זה הזמן להתקדם ולהבין שכמעט אין בעולם איסור שעדיין לא עקפו אותו בדרך כלשהי. חפשו עבודה אחרת כדי להתמקצע ובמקביל גם לחפש גם את הדרך אל האושר. לחוששים ממחשבים: זה הזמן ללמוד את סודות המחשב.

תאומים
21.5-21.6

הפתעה חיובית בשטח הכלכלי עומדת בפתח. אתם עוזרים למישהו למצוא את מקומו ואת מקום מגוריו. גייסו את האנרגיות המופלאות שלכם על מנת ליצור מציאות כלכלית חדשה ורעננה. הורידו תלות בבן/בת הזוג ובאהבה שממנה אתם מצפים לקבל וזה יבוא לבד. הגיע הזמן שתשתמשו בחוכמת הניסיון הרב שלכם בחיים, כי אם לא כן תפלו שוב ושוב על הפנים. שמרו על משקל נכון. למרות שאין אינסטינקט חזק יותר מאשר האכילה, שימו לב למה שזה מעולל לכם ולבריאותכם. דמיינו שאתם נלחמים בגוף שמשכנע אתכם לזלול.

סרטן
22.6-22.7

אתם לא מבינים מדוע מאשימים אתכם במעשים שבכלל לא עשיתם. לפחות אתם יכולים לישון עם מצפון שקט כי לא פגעתם מעולם באף אחד וכי מצפון נקי הוא כרית טובה. במישור האישי: אתם שואפים לצדק, נותנים את הלב ושוב לא מקבלים צדק כלפיכם. אתם עם ספקות לגבי כישוריכם, אבל יש לכם את זה ויש לכם מורה דרך מהימן שמראה לכם את האור הנכון. זכרו שספקות בונים הרים ואמונה בדרככם מזיזה אותם. עליכם ללמוד את הדרך לתת רק במידה, אבל גם שיידעו להעריך אתכם כראוי.

אריה
23.7-22.8

השבוע ולאור מה שקורה במדינה ובפוליטיקה, לצערכם אתם קולטים מחדש ששליט המוסר הוא הכסף. לא לדאוג מעבודה ומכספים, הם יגיעו בזמן. המשיכו להיפטר מחברים שלא שווים אתכם. דבקו באמת, היזהרו משקרים לבנים שצובעים זמנית את החיים בוורוד, אבל משאירים כתמים שלא יורדים. הפגינו את השקט והביטחון, תכונות שאפיינו אתכם תמיד. אתם מוכנים להזיז הרים למען האהבה, אבל לא מוצאים את שביל הזהב להגשמה. פנו לייעוץ על מנת לדעת היכן אתם טועים וכדי ללמוד את נוסחת ההצלחה שלכם. געגוע לעבר ולדמויות שעיצבו את חייכם.

בתולה
23.8-22.9

השבוע פותחים לכם הכוכבים שוב את האנרגיות ואת המזל. מחכה לכם הפתעה לגבי כספים שמגיעים לאחד מבני המשפחה ושתתוגמלו מכך ישירות בעתיד מתי שהוא. הזכרתי פעם שאתם חייבין לקלוט שרצוי לפטר את היושר המוגזם ולדעת שמזמן המציאו את השקר הלבן שאותו מותר לאמץ לפעמים. לפנויים רגשית: הזדמנויות לאהבה שוב חומקות לכם מבין הידיים בגלל ההיסוסים המוכרים וזה מאוד חבל. בנקודה זו אזכיר ששחצנות היא ממלכה ללא עטרה. העבודה מתנהלת לאיטה, בשגרה העוזרת לשכוח את השעמום המתמשך. זה הזמן לייעוץ אישי בכל רבדי החיים ולעומקם.

מאזניים
23.9-23.10

הזדמנויות חד פעמיות נופלות בחלקכם השבוע במישור הבין אישי ובמישורי התעסוקה והקריירה, נצלו אותן עד הסוף. אתם בסטטוס של פנויים שנלחמו להגיע אל החופש, אך כעת כשהוא הגיע, מסתבר שאתם לא כל כך יודעים להפיק ממנו את המרב. התשובה היא לבדוק באינטרנט מה אתם מחפשים, כולל השלמות עבודה והזדמנויות אחרות. יש סימני שינוי רומנטי לטובה אבל זה עדיין לא מספק אתכם. הצעירים בנפשם מאוד ספונטאניים. אתם מתגעגעים למישהו שעזר לכם בחיים. ספורט קל בסביבה הקרובה יעזור לבריאותכם ובעיקר למצב רוחכם.

עקרב
24.10-21.11

למרות הקורונה המעכבת, הקריירה מתחדשת. האהבה בנסיגה מהירה. אתם תקועים במעגלי הזוגיות ומחפשים אהבה. אל תשכחו ללמוד את אומנות האתגר. שחררו פחדים מכל סוג ותנצחו. נצלו כישרונות גלויים ומוכחים. פתחו את פנקס הטלפונים. זה הזמן לצלצל לחבר/ה ותיק/ה ששכחתם מאחור. צעדים ראשונים לכיוון היציאה מהמשבר הכלכלי. ממש בקרוב תקבלו הודעה חיובית בנוגע לקידום, מכירות או לכספים. אתם עדיין חושבים על בן/בת זוג מן העבר. זה הזמן לחפש ייעוץ לפתרונות בתחומי העבודה, הבריאות, המגמות, ההסבה והזוגיות. הודעה משמחת ששווה לכם הון ממש בקרוב.

קשת
22.11-21.12

אתם דוגלים ביוזמות כלכליות ומאמינים שהשאפתנות היא להציב סולם הנתמך בשמיים. השבוע שלכם הוא סביב נושא הזוגיות. הורידו חניקה מעל צוואר בן/בת הזוג ותצליחו. טיפ לגברים: בשביל לקבל אהבה צריך לתת מן הלב. אהבה שעולה מהר מדיי במעלית התשוקה, נתקעת בין קומות האהבה. תקבלו תשובה חיובית בנוגע לעבודה שלה אתם מצפים. באופן כללי או ספציפי: נראה כי אתם מתוסכלים מאדם קרוב שאינו מראה לכם אהבה. זה הזמן להשקיע בחיצוני וברכישת הידע המקצועי דרך אמצעי תקשורת, ספרים ואינטרנט.

גדי
22.12-20.1

אתם זוכים לתגמול ממקור בלתי צפוי בדרגה של נס ומתרגשים לגלות שהמזיל דמעת אמת זוכה למטבעות משמיים. בקרוב אתם מתחילים להבין עניין ומצליחים לשתף פעולה עם גורם שיטיס אתכם קדימה בכל השטחים. סוד ההצלחה הכלכלית של מזל גדי היא העקביות וכי ההתמדה היא אמו של המזל הטוב. זוגיות: ייתכן שמשהו מסוים אתם לא עושים טוב ולכן אתם תקועים בסבך רגשות. לימדו את צעדי הריקוד האינטימי ומטעויות העבר. חישבו על מה שיהיה בזוגיות ולא רק על מה שהיה.

דלי
21.1-18.2

קשה לכם להתגבר השבוע על חשדות בכנות בן/ת הזוג. המרחק ביניכם מדאיג אתכם מאוד. נפגעתם מאוד מהמשפחה. אתם מקווים להשתחרר מהתלות בבן/בת הזוג. הגיע הזמן להוציא תכניות אל הפועל. טיפ: אל תסכלו על הצלחתם הזוגית של אחרים, הביאו אותה אל חייכם במו סלחנותכם. תחום הקריירה: התחילו ללמוד את כללי המשחק בחיים, פקחו עיניים ותבינו שאנחנו לא טועים בגלל שאתם מפסיקים לשחק את כללי המשחק אלא אך ורק בגלל שאתם מפסיקים לשחק. זה הזמן לייעוץ אישי.

דגים
19.2-20.3

השבוע ובעקבות מריבה או ויכוח, תגיעו למסקנה שטוב לפעמים להיות חשדנים ולהטיל ספק בשקרנים. אתם טבעיים מדיי ולעולם תישארו צעירים, לכן בתקופה קשה זו אינכם יודעים את הדרך להשפיע, להוביל ולהרגיש מאושרים. אתם מתמידים בלשאוף ואפילו מעוררים את תחום התעסוקה או העסק לחיים. אתם עדיין במעגל היגון הרגשי בהקשרי העבר ולא שמים לב לבריאותכם. טפלו בעצמכם כראוי וכנדרש. בן/בת משפחה מאשים/ה אתכם תמיד בגזלה או בהטעיה מכוונת של אחד ההורים. עסקו בספורט וביופי, כי בקרוב זה עשוי לסייע לכם.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay