משחקי אמש ושלשום, רביעי-חמישי, 12-13.1

נערים א', ארצית דרום: הפועל מטה יהודה אירחה את הפועל ירושלים/מרכז והביסה אותה 90:28. ביום רביעי (19.1): משחק חוץ מול מכבי גדרה.

נערים ב', לאומית דרום: הפועל מטה יהודה אירחה את הפועל 'אמנון' ירושלים והובסה 84:47. בכך תם הסיבוב הראשון. טרם פורסמו משחקי הסיבוב השני.

נשים, א' דרום: הפועל מטה יהודה אירחה את הפועל ברנר והפסידה 42:36. ביום חמישי (20.1): משחק בית מול הפועל גזר.

ילדים ב', מחוזית ירושלים ב': הפועל מטה יהודה/צור הדסה התארחה אצל הפועל הרי ירושלים. ובתום משחק צמוד ניצחה על חודו של סל - 34:32.  הפועל מטה יהודה/נס הרים התארחה אצל מכבי מעלה אדומים ובתום צשחק צמוד הפסידה על חודו של סל - 37:34. בחמישי הבא (20.1): צור הדסה תארח את מכיב מעלה אדומים. נס הרים תארח את אס"א 'זיו' ירושלים.

ילדים א', מחוזית ירושלים: אליצור בית שמש על התארחה אצל אליצור מטה בנימין/אדומים. ביום ראשון (16.1): אליצור בית שמש תארח את בית"ר ירושלים. 

ילדים א', לאומית מרכז: הפועל מטה יהודה אירחה את אליצור גוש עציון/אפרת וגברה עליה 75:54. בכך סיימה מטה יהודה את מכסת משחקיה לסיבוב הראשון.

 

המשך המשחקים

יום ראשון, 16.1

נערים א', מחוזית ירושלים: אליצור בית שמש תתארח אצל אס"א 'זיו' ירושלים, הפועל מטה יהודה/צרעה תארח את אליצור מטה בנימין/חשמונאים. הפועל מטה יהודה/צור הדסה תתארח אצל אליצור מטה בנימין/אדומים.

יום שני, 17.1

נוער, מחוזית ירושלים: אליצור בית שמש תתארח אצל מכבי מודיעין-מכבים.

נוער, ארצית דרום: הפועל מטה יהודה תאח את הפועל 'סמואל' ירושלים.

יום שלישי, 18.1

בוגרים, א' דרום: הפועל מטה יהודה תתארח אצל הפועל באר טוביה.

יום רביעי, 19.1

בוגרים ב' ירושלים: אליצור בית שמש תתארח אצל הפועל מודיעין. הפועל מטה יהודה/הרטוב תתארח אצל אליצור מטה בנימין/חשמונאים.