טלה
21.3-20.4

הזדמנות לשמוע ממי שלא שכח/ה. אתם מתעקשים שבן/בת הזוג ת/יזום. הרווקים ירגישו תקועים ולא ימצאו את שביל הזהב אל לב האהוב/ה. זה הזמן למהלכים כלכליים. צלצלו לחברים שהוכיחו את עצמם בעבר ולא לכאלה שאותם לא ממש הכרתם. זכרו: אל תספרו לזולת על צרותיכם. הנשר והנץ עטים על פצוע שנאנח מכאב. הילחמו למצוא את הדרך הנכונה להתקדם מפני שההצלחה אין פירושה צעד גדול בעתיד אלא צעד קטן עכשיו. נתקו קשר עם אדם שאינו חוסך מכם ביקורת. הוא אינו ראוי לכם. 

שור
21.4-20.5

גורם חתרני ינסה לערער את אמינותכם ואת ביטחונכם. השתדלו לרסן את הדחף להחזיר באותו המטבע. זכרו, אויבכם האמתי הוא הכעס ולא אנשים אחרים. הפתעה מכיוון האינטרנט והמחשב. הסתבכות בנושאי כספים. המאמצים האחרונים לקבל העלאה או לשיפור מצב בריאותו של מישהו קרוב ייגע לליבכם. אתם עוברים תקופה של כוונות ותוכניות חדשות בנישואין. לפנויים: מחכה לכם שבוע טוב המלא בתקוות חדשות. העניקו תשומת לב ראויה, לאלה שמבקשים להכיר לכם בן/ת זוג חדש/ה. אל תיקחו עצה מניסיונם של אחרים אלא מניסיון החיים שלכם.

תאומים
21.5-21.6

נושאי לימודים וקריירה זזים לכיוון החיובי. הביטחון העצמי מתחיל לחזור אליכם. הבדידות מטרידה אך החלטתם בינתיים להמשיך בדרככם ולסמן דרכים שיובילו אתכם לאהבה. הפעם, מומלץ למדוד את עומק הנהר לפני שתטילו את עצמכם אל מימיו. אתם במיטבכם חיצונית אך אתם שוב לא יודעים לנתב זאת לכיוון ההצלחה. הפנויים יארגנו את עצמם לקראת החלטה להתקדם לעבר נישואין או לגבי מגורים משותפים. לפנויים רגשית: אתם מחפשים גשר אהבה חדש ובגלל להיטות יתר עלולים להסתבך רגשית. פנו לייעוץ ביחס לבן/ת הזוג הנוכחי/ת או לתקוע/ה לכם בראש.

סרטן
22.6-22.7

השבוע תגלו כי זה הזמן לחפש יציבות ואושר. הפתעות חשובות מהשטח התעסוקתי משפיעות עליכם לטובה. נושא הלימודים מתעכב אבל עדיין חשוב, אל תזניחו זאת. התרכזו בתחומים רגשיים שחשובים לכם, מפני שבלעדי האדם שאותו אתם אוהבים אתם לא מצליחים לתפקד כראוי. שוב עולה נושא המגורים, זאת לאחר שאיבדתם הזדמנות חשובה בהקשר זה. הקשר הרומנטי הנוכחי מסביר פנים, אך ההיסוסים כלפיכם רבים ואתם בכל זאת מחפשים את הדרך להגשים את האהבה.

אריה
23.7-22.8

פתאום אתם לא מסוגלים לפתור בעיות כלכליות ללא עזרה. רגישויות מונעות מכם את הקידום בשטח הקריירה. זכרו: הבטלנים משחקים עם גורלם. בתקופה הנוכחית עליכם להתפשר בכול תחום. הפנויים ינסו לאזן רגשות למרות החשדות והקנאה. המשיכו להתמיד בתוכניות קידום בתחום הקריירה, כולל מעבר או שיפוץ דירה. פנו לייעוץ ביחס לפחד הנטישה בתחום הזוגיות. אנשים שחשבתם לאויבים יצטיירו כחיוביים מאשר חשבתם תחילה. הקריירה מלאת סימני שאלה. הקשר הרומנטי אותו אתם מתעקשים להחזיק עדיין גורם לכם לכאב עצום. הגיע הזמן להביא את הנושא לכלל הכרעה.

בתולה
23.8-22.9

דאגה לילד/ה שרוצה דברים שמסכנים חיים או את עתידם הבריאותי. הצד הכלכלי תקוע, אבל יש סנוניות בשמי ההווה שמבשרות על הגעתכם אל חוף המבטחים. תרגישו כמחוזרים אך גם כמאוימים מקשרי העבר. אתם לא מצליחים להיחלץ השבוע מנוסחאות הטעות בעבודה ובתחום הזוגיות. טיפ חשוב: אתם ישירים מדיי באמת שלכם, כלומר, כאשר אתם יורים את חץ האמת, טבלו נא את חודו בדבש. דחו מתנגדים בעלי דעות קדומות. לא תקבלו בימים אלה תגובה הולמת להשקעתכם הרגשית והחומרית האדירה. כספים יבואו מעבודה קשה.

מאזניים
23.9-23.10

השבוע אתם מרגישים הרבה יותר נינוחים ורגועים. אתם נלחמים נגד בעיות צביעות ואגו של אחרים שאינם מודים שהם פוגעים בצורה מעליבה ומתמשכת. התקדמות לכיוון השכרה, שיפוץ או לקראת קניית/מכירת דירה אתם הכי אמיצים ונועזים באהבה אך השבוע אתם מפחדים. טיפ השבוע: שמרו על פרטים אישיים, זכרו, שכשהיונה עוזבת את כף היד - היא מתעופפת לאן שהיא רוצה וכך גם הסוד. כל זעזוע במישורי התעסוקה, יחסי העבודה, הכספים או הרומנטיקה יכניס אתכם לחרדה ולתסכול. השתדלו שלא להחליט על מלחמה, זה לא הזמן.

עקרב
24.10-21.11

הימים חולפים ואתם מתגעגעים לאהבה שהתרחקה. זה הזמן לחפש את שביל הזהב על מנת לדעת איך להיחלץ מתקיעות בכמה תחומים. לפנויים: ניסיתם הכול אבל לא הצלחתם לייצב את האהבה או את הקשר. לא להסתכל על הדשא הירוק של השכן. התחרו, אל תקנאו. משהו הקשור לבית יטריד. מומלץ שלא להיגרר למלחמות שבכלל לא קשורות אליכם. הצד הכספי מעיב על כל מה שיש לכם מבחינת הקריירה. זה הזמן לחשוב על קריירה עצמאית ולהוציא כשרון טבעי את האור.

קשת
22.11-21.12

אל תתנו לאחרים להוביל אתכם לשטות רומנטית שאחריה תיקלעו להפסד חיים שלמים. בעבודה תשמחו לגלות שינוי לטובה. יקרו לכם מספר דברים שם וזה כולל שתופתעו לקבל כספים שעליהם לא ידעתם מעולם או שפרחו מזיכרונכם. מחוסרי העבודה שמתאמצים לחפש אותה: בשורה משמחת בקרוב. אתם הכי חברותיים יחסית לשאר המזלות. כדאי לכם לצאת, לעבוד ולשתוק גם אם בתקופת הקורונה התנאים לא הכי טובים. אתם מרבים לחשוב על הימים שבהם היה לכם מצוין. קחו עצה: על כל מבט שאנו מעיפים על העבר, עלינו להעיף שני מבטים על העתיד.

גדי
22.12-20.1

אתם מרגישים הרבה יותר רגועים. רגשות מעורבים כלפי בן/ת הזוג הנוכחי עלולים לגרום לכם לקבל החלטות פרידה שגויות. יש לכם מחשבות שמופנות אל העבר הרחוק. אתם שואפים לשינוי מקצועי אך לא עושים מספיק. טיפ: חפשו תחום מקצועי משלים להרחבת אופקי הידע. בן/בת הזוג רוצה להגיע להבנות, אך תנאי הפשרה נראים לכם תלושים מן המציאות. אתם מחזיקים מעמד בעבודה. טיפ: השבוע אתם רציניים, אך מיד זכרו - חוש ההומור כמוהו כמוט העוזר לנו ללכת על חבל הלוליינים של החיים. התוכניות לפריצה כלכלית מחדש נעצרו בגלל בן/ת הזוג.

דלי
21.1-18.2

בעיות אי נעימות מונעות מכם את הקידום בשטח הקריירה. אתם מתחמקים מעימות גלוי עם בן/ת הזוג בנוגע לילדים ולמשפחה מפני שקשה לכם להחליט החלטות רגשיות. טיפ: אל תתערבו בענייני אחרים כי במקרה זה השבוע שעלול לסבך אתכם בכל אלה. אתם מתקשים להוציא מהראש את הציפיות מבן/בת הזוג. קשה לכם להמשיך קדימה למרות שאתם מושפלים. הפנויים ינסו לאזן רגשות למרות החשדות כלפי בן/ת הזוג. אל תחזרו על אותה טעות בשטח הרגשי והמשפחתי. זכרו כי שגיאה שאנו מודעים לה, טובה יותר מאשר אמת נסתרת.

דגים
19.2-20.3

השבוע אתם מרגישים הרבה יותר נינוחים ורגועים. התגשמות משמחת בתחום העבודה תמלא אתכם באופטימיות זהירה. אל תסתכלו על כספים ועל מלחמות בתוך מסגרת זו. התרכזו בעבודה האחראית שלקחתם על עצמכם. ידוע שאתם הכי אינטואיטיביים ולמרות זאת אתם לא מצליחים להיחלץ מנוסחאות הטעות. אתם דואגים ביחס למגורי הקבע. היצמדו לכאלה שאומרים לכם את האמת, כלומר בקשו עצה ממי שגורם לכם לבכות ולא ממי שגורם לכם לצחוק סתם כי זו לא האמת. השקיעו בהתנגדות לכישלון בכך שתשתדלו כפליים או בלפנות לייעוץ אישי.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay