טלה
21.3-20.4

למועסקים: מפגשים מקצועיים ימלאו את ידיכם בעבודה. כולם יהיו זקוקים לכם לעצה בתחום הרומנטי, אבל אתם מתקשים לעזור לעצמכם. לכן, זהירות, אל תיתנו לאף אחד לנצל את תמימותכם. אתם ממשיכים לשגות באשליות אהבה. התרחקו ממחויבות יתר, זו הרגשה מטעה. קשה לכם מאוד לצאת ממערכת ציפיות. השבוע טוב לאהבה ולכל ביטוי של רגש מצדכם. למכירים את סודות האהבה: היכרויות במישור הרומנטי יולידו תכניות לשיפור קשר קיים. בקרוב יגיע הזמן לאירוסין או להצהרות אהבה מצדכם, בתשובה לאיתותים מבן/ת הזוג.

שור
21.4-20.5

השבוע אתם לחוצים ועלולים להסתבך במריבות. לאחרונה חשתם נפלא, אך השבוע פחות. אל תנסו לכפות את רצונכם על אחרים, במיוחד לא על בן/בת הזוג, מפני שאתם עלולים להינזק. אתם מתחפרים בבית ובאושר שאתם מקבלים מהילדים. לא מזמן קיבלתם חיים חדשים וחזרתם להיות בקשר עם חברים ותיקים. זה הזמן לחפש אהבה הדדית ולא חד סטרית. לבעלי קשרים מתנדנדים: הגיע הזמן שיבררו סופית היכן הם עומדים. שחררו את בן ה/ת הזוג מקנאתכם ותרגישו בתוצאה המשופרת. אלה שלא יודעים איך להחזיר את אהבתם, מוזמנים לייעוץ אישי.

תאומים
21.5-21.6

תרגישו כרוצים לחוות את משק כנפי האהבה מחדש. שחררו את בן/בת הזוג מהקנאה ופתאום תרגישו בתוצאה החיובית. זה הזמן ליזום על מנת למצוא את הדרך אל האהוב/ה. מצד שני תגלו שדיג פזיז אינו מצליח לתפוס דגים חכמים. סימנים של לחץ מצטבר ניכרים בכם בתחום המקצועי והזוגי. רגישותכם עולה על כל דמיון. כל רכילות ולו הקלה ביותר מקפיצה אתכם לשמיים. הסבלנות יפה והשתיקה היא הטובה שבתשובות. יש לכם רמזים במישור הרומנטי, אך נעולים על אהבה אחרת שהסיכויים לגביה מועטים. פנו לייעוץ אישי מיידי.

סרטן
22.6-22.7

שבוע עצבני במיוחד. אתם שואפים לצאת מהשגרה. אינכם רואים אחרים ממטר. הרחיקו את הזעם הבלתי מוסבר וכך ייטב לכם. בעבודה: מישהו שתמיד חיכה לכם בפינה עלול לנצל זאת לרעה. החלום מתרחק ואתם מוטרדים מכך. התשובות ביחס למוסדות או למשפט פיצויים שוב מתעכבות. סימנים של לחץ מצטבר בתחום המקצועי והזוגי. רגישותכם עולה על כל דמיון. כל רכילות ולו הקלה ביותר מקפיצה אתכם לשמיים. פקחו עיניים לראות את העיקר. אתם מרגישים כמפוספסים כי יש לכם כישרונות שמפריעים לכם להמשיך הלאה באדישות.

אריה
23.7-22.8

השבוע תבחינו בנקודות אור חיוביות בתחום הכלכלי. תגלו לשמחתכם שהדרך ללב אחרים קצרה יותר. הדגש יהיה על חשיבה זהירה ונכונה, כספים, קריירה ורומנטיקה. יש בכם יכולת להבחין בין העיקר לטפל. מצד שני, פגיעתן של מילים גרועה יותר מאשר החרב החדה. אתם עדיין לא מצליחים להחליט מה לעשות בהקשרי מחויבויות. הפנויים יופתעו לקבל הצעות חדשות, אך העבר יוצר מהם פחד לנסות שוב. אתם נתקפים בגעגועים לקשר קרוב שהיה לכם או בהקשר בן/ת הזוג שבבית. זה הזמן לחפש ייעוץ בנוגע לכל מישורי החיים.

בתולה
23.8-22.9

שבוע עצבני. אין לכם כוח להשיב לשאלותיהם של טיפשים, בעיקר לבוסים. בעקבות זאת אתם עלולים שלא להיות זהירים בלשונכם. השקיעו בבית, שם אולי תמצאו מחסה והגנה מפני הדחף להסתכן. בזוגיות: פערי תפיסת עולם בריקוד האינטימיות יוצרים תקיעות במקום. אתם מרגישים כמפוספסים מפני שאתם ניחנים בכישרונות רבים שמפריעים לכם לבחור. פקחו עיניים לראות את העיקר ולא את הטפל במכרים שלכם. חפשו ידע, גם אם אתם מחויבים לשם כך להגיע גם לסין. תשובות חיוביות בנוגע למשפחה יגיעו בקרוב. אחריותכם כלפי אחרים ממלאת תפקיד חשוב בהווייתכם.

מאזניים
23.9-23.10

אתם חושבים על מגורי קבע או על שיפוץ הקיים. לפנויים ואוהבים: תחושות מוקדמות לפרידה או להפסקת יחסים מתגשמות לגודל אכזבתכם. לנשואים: זה הזמן לקבל את המאחד יותר מאשר את המפריד בבן/ת הזוג. אתם שואפים לצאת מהשגרה. אינכם רואים אחרים ממטר. רצוי שתבדקו למה אתם נכנסים לפני שתיכנסו לתסבוכת, כי חשוב יותר לתכנן גם איך לצאת. הרחיקו את הזעם הבלתי מוסבר וכך ייטב לכם. בעבודה: מישהו שתמיד חיכה לכם בפינה עלול לנצל זאת לרעה. החלום לדירה מתרחק, אתם מוטרדים מכך. תשובות מתעכבות.

עקרב
24.10-21.11

השתדלו השבוע שלא לקחת ללב יותר מדיי. זכרו: פרי השקט הוא שלוות הנפש. ברוב המישורים אתם פזיזים מדיי ומחכים לתוצאות של זבנג וגמרנו. לתשומת ליבכם: בימים אלה אתם לחוצים ועלולים להסתבך במריבות לא רצויות. לאחרונה חשתם נפלא והשבוע פחות. אל תנסו ללחוץ על אחרים, במיוחד לא על בן/בת הזוג, מפני שאתם עלולים להיפגע. אתם מתחפרים בבית ובאושר שאתם מקבלים מהילדים. זה הזמן לחפש אהבה הדדית ולא חד-סטרית. כספים להם אתם מחכים יגיעו כמעט בהפתעה. רגעי נוסטלגיה ומחשבות על העבר עדיין שם.

קשת
22.11-21.12

נושא הכספים ימשיך להעיב. זה הזמן לחפש קידום בכול נושא התעסוקה. הפעילו דמיון יצירתי או פנו לייעוץ אישי בנוגע לזוגיות ולמקצוע. אתם זקוקים לאוזן קשבת בנוגע לבעיות הקשורות למשפחה ולילדים, טיפ: מוטב להתייעץ עם אדם מנוסה מאשר עם מלומד. אתם מנסים לשפר את הזוגיות אך ללא הצלחה. מומלץ שלא לברוח מהאמת ביחס לבן/ת הזוג. עדיף להחליט אם אתם ממשיכים או חותכים את הקשר. הנשואים יסבלו מביקורת לגבי התנהלותם במישורים רגשיים וכספיים. מענה ממוסד ממשלתי חשוב יגיע לאחר זמן רב של קיפאון.

גדי
22.12-20.1

דמות רומנטית צפויה השבוע לנסות לבוא לעזרתכם. לנשואים או לבעלי האהבה הישנה: אתם רגשניים מדיי. חשדות הדדיים וכאובים מעבירים אתכם על דעתכם. אתם שומרים על סודות הכאב וצריכים לספר לאחרים על כך. אתם חסרי מנוחה כי מזמן לא קיבלתם סיפוק באהבה. בזוגיות אתם רוצים שינוי אבל לא עושים מספיק על מנת לשנות את המציאות בה אתם חיים. אתם פזיזים מדיי ומחכים לתוצאות של זבנג וגמרנו. התקועים בקשר אסור או סודי, מוזמנים לייעוץ בנוגע לכספים, עבודה, לילדים ולזוגיות.

דלי
21.1-18.2

פערי תפיסת עולם בריקוד האינטימיות יוצרים השבוע תקיעות במקום. אתם חייבים לפנות לייעוץ אישי על מנת לפתור זאת, כי הפתרון נמצא קרוב מאוד רק צריך למצוא אותו. בימים הבאים תנועו מתוך אי שביעות רצון כמעט מכל דבר הקשור בחייכם. בהמשך, השעמום וחוסר העניין לגבי דברים החוזרים על עצמם ייתנו את אותותיהם. אתם זוכרים מה עוללו לכם ולא משחררים. זכרו כי שחרור הכעס משמעו שחרור הנפש. דמות רומנטית צפויה לנסות לבוא לעזרתכם. זכרו ללבוש בבית מה שאתם רוצים, אבל בחוץ התלבשו בהתאם.

דגים
19.2-20.3

אתם מנסים להחזיר את האהבה הישנה, אך לא בדיוק יודעים איך. פנו לייעוץ. למועסקים: מפגשים מקצועיים ימלאו את ידיכם בעבודה ותסבלו מלחץ מינהלי. כולם יהיו זקוקים לכם משום מה. בתחום הרומנטי: אל תיתנו לאף אחד לנצל את תמימותכם. אתם ממשיכים לשגות באשליות אהבה. התרחקו ממחויבות יתר, זו הרגשה מטעה. קשה לכם מאוד לצאת ממערכת ציפיות. השבוע, יותר מכל ימי השנה, אתם צריכים לזכור להשקיע יותר בקריירה ובזוגיות, שכן מי שזורע קוצים לא יכול לקוות לקטוף ורדים.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay