טלה
21.3-20.4

השבוע מתבטא בהצעות הנוחתות עליכם מכיווני עבודה, עזרה, רומנטיקה ומידידים ישנים וחדשים. בראשית השבוע הבא תקבלו סימן להחלטות ביחס לכל אלה. למרות שאני צופה לעליית מדרגה בתחום הרומנטי חפשו את האינטרס לפני ענייני הלב. מישהו שנטש יחשוב ביתר רצינות על לחזור. נפלת באהבה? לא נורא, צברת ניסיון זכרו שיש בכוחה של מעידה למנוע נפילה חדשה. תשובה מעודדת וחיובית ביחס למישהו קרובה להגיע. בקרוב מאוד: תקווה לשינוי מקצוע או לקידום. זה הזמן למצוא את הזמן כדי לצאת וליהנות ממקומות הקרובים לים ולטבע.

שור
21.4-20.5

בימי החנוכה מלאי האור, הזיכרונות והסופגניות, הייתם רגישים לשמועות הקשורות אליכם. גם השבוע תסתובבו בתחושה שלא מבינים את עמדתכם. אתם אמנם עצמאיים לגורלכם ויודעים לאן אתם פונים כלכלית. לאלה המקווים לכך: נושאי מכירות ייתקעו שוב אך רק לשלושה שבועות מעכשיו. לאחר מכן תהיה זרימה חיובית. לנשואים: הרוצים לשפר יחסים צריכים לדעת איך עושים זאת. אתם עוקבים אחרי מישהו מרחוק כדי לדעת עליו פרטים הקשורים לעבר ולהווה. שוב געגוע לזמן עבר חולף לכם בראש. זה הזמן להקדיש את הזמן לשיחות נפש הקשורות למאחד ולמפריד.

תאומים
21.5-21.6

השבוע, למרות הבלבול בתחום התעסוקתי והקידום האישי, אתם צפויים לשבחים על פועלכם. בבית ובחברה אתם עדיין נותנים יותר מאשר אתם מקבלים. הצד הרומנטי דווקא יעלה יפה, רק אתם ידועים ככאלה שלא יודעים לבחור טוב את בן/ת הזוג שלכם. למדו, שאם אתם רוצים לקנות, עברו בשוק, התבוננו וקנו רק בדרך חזרה. חשבונות נפש ומרירות מצטברת גורמים לכם להרגיש כבודדים במערכה. זה הזמן להתייעץ עם אנשי מקצוע על מנת לאזן את כל אלה.

סרטן
22.6-22.7

לאחר אורות החנוכה המאירים, אתם מתקדמים עקב לצד אגודל מבחינה כלכלית, אך בצורה מרשימה ועקבית. הדרך אל האושר והעושר ארוכה. הורידו צפיות ל'זבנג וגמרנו'. תודו לשמיים על כך שאתם חוזרים למסלול בתחום המקצועי. לא לבקש מאחרים לעשות עבורכם, עשו הכול בעצמכם. סמכו רק על עצמכם ותצליחו. ההתחלות בתחום הרומנטי פתאום נעצרות, האמינו במראה עיניים ואל תסמכו על משמע אוזניים. לפנויים: חפשו באמצעי התקשורת והאינטרנט אחר אלטרנטיבה רומנטית אחרת. לנשואים: זה הזמן לפנות לייעוץ אישי בתחום הכלכלי, ילדים ולגבי היחסים האישיים.

אריה
23.7-22.8

גורמים תעסוקתיים מחכים מכם לתגובה. אל תחכו יתר על המידה, שכן אתם עלולים לפספס הזדמנויות פז. הבית עומד מאחורי עמדתכם הרגשית. לצעירים: בשורה על לידה או על סימנים להיריון. נפרדתם בעבר מבן/ת הזוג לאחר שגיליתם דברים שלא יכולתם לחיות איתם בשלום, מפני שארבעה דברים אינם יכולים להישאר נסתרים זמן רב: הידע, הטיפשות, העושר והדלות. רעננו מחדש את קשת החברים. געגועים למה שהייתם בעבר תוקפים אתכם ללא רחם. אתם שואלים את עצמכם האם סולחים לכם או שעדיין זוכרים לכם טעויות רגשיות שקרו מזמן?

בתולה
23.8-22.9

אתם מחכים לתגובה מאלה שפניתם אליהם בנושאים חשובים. זה הזמן לטפל בנושאי: כספים, מוסדות, ארגונים, שינוי מגורים, עבודה, קידום וזכויות. הקלה קצרת מועד בלחצים תורגש בימים אלה. הפגנת גישה חיובית ולא לוחמנית תעזור לכם להגיע לרוב היעדים הרצויים. הצד הרגשי טעון מאוד בכל הקשור לפגיעה מתמשכת בכם. אתם לא רכלנים וידועים כבני מזל רציני כי אתם יודעים שצחוק חסר משמעות הוא סימן היכר של חינוך לקוי. הפנויים יחפשו את שביל הזהב בנוגע לחיי זוגיות, אך יאבדו את דרכם.

מאזניים
23.9-23.10

הלחצים האחרונים מכיווני תעסוקה מוצאים אתכם מדעתם. אתם לחוצים מכך שהמציאות מבזבזת לכם זמן יקר, כי הבטלה היא אם כל רע. חלק מכם ירגישו כמקופחים בשל הבטחה מצד המעבידים שלא קוימה במועדה. הצעה רומנטית בלתי צפויה בשישי ובראשון. הפגינו ביטחון בקסמכם האישי, החליטו לחיות את החיים ולא לקבל תכתיבים מצד בן/ת הזוג שמנסה לכפות עליכם דברים. אתם לא מסתדרים אם אימא של מישהו או אחות של מישהו. רעננו כוחות בדרך של יציאות תכופות מהבית. זה הזמן לפנות לייעוץ בתחומי לימודים, מגורים וזוגיות.

עקרב
24.10-21.11

השבוע אתם מודעים לניצול טוב הלב שלכם. אתם חשים שהחיים עוברים לכם מול העיניים מבלי שתרגישו את ההנאות ככל האחרים. הפגינו את עוצמת העשייה בנוגע לשלום בית בקרב חברים ובני משפחה. דברו בנועם ובנחת. למחפשים עבודה או הסבה, זה הזמן לחפש מידע שימושי באינטרנט. רגעי נחת דלים אך מרעננים בחברת נותני עצות והכוונה. אתם מאבדים המון איכויות חיים כשאתם לא שומרים על משקל. זכרו שפרה אינה מכירה בשוויו של זנבה עד שהיא נשארת בלעדיו. פנו לייעוץ אישי.

קשת
22.11-21.12

הפתעות חיוביות ביחס ללימודים ולגבי עזרה הקשורה לכך. מבחינה חברתית: הימנעו מלהקשיב ללשון הרע ולרכילות זולה. הורידו את מעטה הקשיחות כלפי בן/ת הזוג ושחררו את היונה שבכם. תנו חופש לילדים או לאחיינים כי אם משהו לא שבור אל תנסו לתקן אותו, הזמן יעשה את שלו והוא יתוקן לבד. רגעים מרגשים בקרב בני המשפחה. זה הזמן לחפש עבודה חדשה וללחוץ על קידום. מוסדות יקשו עליכם את החיים. ייתכנו מצבים בהם תגלו שמגיעים לכם כספים רבים, אליהם אתם צריכים לשאוף.

גדי
22.12-20.1

השבוע אתם מגיבים בכעס על כל דבר הקשור לכבודכם האישי. אתם מוזמנים לפטר כעסים ולמצוא את החברה המתאים/ה. זכרו להפיג לחצים וכעסים דחוקים בעצמכם כי אלוהים נותן את החלב אך לא את הדלי. למתאמצים להצליח: הזדמנות לכסות את חובכם בבנק או כלפי גורם אחר. לפנויים: התמידו לחשוב חיובי כלפי הסיכוי לתקן את דרככם בבית וכלפי בן/ת הזוג. לנשואים: רעננו את הקשר הקיים לפני שיהיה מאוחר מדיי. אתם חייבים ללמוד את צעדי הריקוד האינטימי מגורם מלומד ומוסמך.

דלי
21.1-18.2

אתם חשים בלחצים באוויר למרות החג שהיה מואר חלקית. אתם מרגישים שכלום לא הולך. אתם מתקשים לשמור על חפצים ועל שלמות המשפחה. עייפות מצטברת מגבילה את הרצון לחוות את הרגעים השמחים שבחיים. שמחה חדשה מתקרבת. אתם לא מרוצים מנתח הגורל? שאו תפילה חרישית, זה יעזור בעת הקשה הזו, כי מי שנמצא בגיהינום אינו יודע כי השמיים קיימים. הוסיפו זמן איכות לילדים. הביטו בצד השני של אנשים אותם פסלתם בעבר. זה הזמן לספורט כדי לחטב את הגוף. כדאי לכם לחפש את הגורם שכיוון אתכם בעבר לשמחה ולאושר.

דגים
19.2-20.3

אנשים הבאים לעזרתכם במישור שונים נתקלים בקושי שלא לשכוח את שעוללו לכם בעבר הקרוב והרחוק. במישור היוזמה והעסקים: תעשו צעד נועז קדימה, אם זה בהכשרה או בתחום הקריירה, מפני שכדאי לזכור שסכנה והנאה גדלות על אותו גבעול. בריאות אחד מבני המשפחה תדאיג אתכם ותרגישו שתמיד אתם אלה שהכול נופל על כתפיהם. זה הזמן לראות את הטוב בבן/ת הזוג גם אם אתם כועסים וטעונים מאוד. מתקשים לפתור את התסבוכות הרגשיות אליהן נקלעתם? מוזמנים להתקשר.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay