טלה
21.3-20.4

השבוע הפתיל שלכם קצר ואתם עלולים להסתכסך או להסתבך רגשית. אתם חוזרים לביטחון במהירות, אבל שוכחים שאסור לשרוף את כל הגשרים הכלכליים והרגשיים. אל תחששו לפרוק את מה שקיים עמוק בלב. השקיעו יותר בבני המשפחה שמחכים שתגיעו אליהם מוקדם. אתם מחכים לבשורה טובה שבסופו של דבר אכן תגיע. היו ברורים וחדים כלפי בן הזוג. הביעו את עמדתכם לפני שתיפלו שוב באהבה. אתם שונאים שמקבלים את אהבתכם כמובנת מאליה ושבמקום זה אתם מקבלים רק מילים וקלישאות חכמות. עדיף לשמור מרחק ממחזרים חמקניים.

שור
21.4-20.5

לאחר חודשי התבודדות שלא מרצון, אתם בתזוזה וזקוקים למפגשים ולחברה רחבה כחמצן לריאות. רומנטיקה ויחסים בין אישיים: אתם מרגישים שלגבי בן/ת הזוג שאתם כאמצעי כדי להגיע לשקט ולמשפחתיות. חסרים לכם פרגון וקרבה יתרה בימים אלה. אסור לכם להשלות עצמכם ביחס לקריירה מטאורית מהירה. עליכם להיות זהירים ושקולים. שמרו על מאזן נכון של הוצאות והכנסות. אלה שבסבך קריירה: עדיין יש לכם מתנגדים בדרך לזכות בתפקיד או במיזם שאתם רוצים. הסביבה הקרובה פיתחה בכם תלות וזה מתחיל להיות מעל לכוחותיכם. זה מתיש, לימדו לסרב.

תאומים
21.5-21.6

סימן של חזרה לעצמכם בתחום המפגשים החברתיים. אתם עשויים למצוא את עצמכם כמוקד התעניינות בשל הנדיבות והרצון להקשיב. שיחות עומק מול בן/ת הזוג תאפשר להגיע להפשרה. הילד/ה יהיה במרכז הדאגה. היזהרו לספר סודות כמוסים שכן הדבר יחמיא לכם תחילה, אבל יכה בכם קשות לאחר מכן. במקום העבודה תיתכן אופציה לצמיחה. אם פוטרתם, תגלו סימנים ראשוניים של תקווה לבאות. טיפ: רצוי שלא להרבות בבילויים במקומות סגורים וצפופים. אתם חשים בעלייה במצב הרוח ובפופולאריות שלכם במקומות שונים. אתם מתגעגעים למישהו החשוב לכם.

סרטן
22.6-22.7

השבוע מומלץ להתגבר על טינה ישנה כלפי אובייקט מן העבר הרחוק. זה הזמן להשכין שלום עם המשפחה. בן/ת הזוג מתנה את המשך היחסים בפתיחות. הזדמנות לשפר את מיקומכם הערכי בעבודה. תכננו את המהלך הבא בתחום הקריירה. משהו שקשור לעתידכם בעבודה יבוא לידיעתכם. המשיכו לגלות מצוינות בנוגע לפרויקט בו אתם נוטלים חלק חשוב, פירות ההצלחה בדרך. זיכרונות סנטימנטליים מציפים אתכם בכאב מחודש והקשור לדמות קרובה. הפחתת חששות מנפילה כלכלית. אני מקווה שכבר הקפאתם תכניות פזרניות ופרועות. שמרו עדיין על בריאותכם מקהל צפוף ופרוע.

אריה
23.7-22.8

אתם מבולבלים ושוב נופלים בתחושה שהאהבה בעיניכם היא כאסון המקסים ביותר שאירע לכם. געגועים מוכרים לעבר ולקשרים שהיו קרובים למימוש רציני. נושא הכספים מאוזן ומתחיל להסתדר. חלקכם מוצאים עיסוקים חדשים וחלקכם מוצאים עבודה. החששות לפיטורין נעלמים. סימן שאלה לגבי עסק פחות יטריד. אופטימיות זהירה לקראת תשובה שלה אתם מחכים. אתם לא מעזים לשנות שוב מקום מגורים למרות הלחצים בנושא זה. אתם מוצאים נחמה בחברים שחוזרים אט אט לחייכם. התרופה שלכם היא השינה. האם ידוע לכם שהכרית היא היועצת הכי טובה?

בתולה
23.8-22.9

אנשים מתעניינת בכם במישור המקצועי. נצלו את זמנכם הפנוי ליציאה לשם חילוץ עצמות ונפש. כספים מגיעים ומאזנים את המצב. הזדמנות למצוא מקום עבודה חדש. אתם מהססים לגבי מקומכם בתחום הקריירה. טיפ: תעשו את המקסימום מבחינת החיפושים אחר עבודה. מעבר לקשת בענן יופיעו סימנים רומנטיים שלהם חיכיתם. ויכוחים בקרב המשפחה. המשפחה מסרבת או מהססת למכור או להעניק נכסים רגשיים וחומריים. הזמינו את הטוב ביותר לכבוד בן/ת הזוג ולא תתאכזבו. זה הזמן היותר נכון לחפש ייעוץ אישי בנושאים שונים כולל בענייני זוגיות.

מאזניים
23.9-23.10

השבוע רצוי לשמור על פרופיל נמוך ולהימנע מדרמות חברתיות. עליכם בעיקר להנמיך ציפיות מבני הזוג לגבי פרק ב'. תחושת הבדידות מכרסמת בכם. אתם לא מצליחים לתקן את דרכיו/דרכיה של בן/בת הזוג. היחסים עם הסביבה הקרובה נתקלים בקשיים. לאור כל אלה, ברירת המחדל שלכם תהיה למצוא את הדרכים ללכד את המשפחה מחדש. בעבודה תקבלו סיוע מחברים. תנו יד לאלה שהוכיחו נאמנותם כלפיכם. שמרו על בריאותכם הכללית. לחלק מכם זה שבוע מוצלח כדי למצוא מקום מגורים חדש הרחק מהכבלים הישנים. צריכים רק אומץ.

עקרב
24.10-21.11

השבוע אתם ביקורתיים מדיי כלפי עצמכם ואולי גם קצת כלפי אחרים. אל תכעסו על דברים שפגעו ושלא באו ממקור שהתכוון לכך. נושא הכספים עדיין יתפוס מקום חשוב. בריאותכם במיטבה. למרות כל אלה, תרגישו שאתם בודדים מבפנים. בשורה חשובה בנוגע לילד/ה צפויה להיות חיובית ומרגיעה. חברים יחפשו את קרבתכם. במישור החברתי תסבלו מדחפים הגורמים לכם להתרחק מהכלל. אתם עדיין כועסים על בן/ת הזוג. לנשואים: הקשר עם האיש/ה עשוי להגיע לגבהים חיוביים. לא לדאוג ביחס לתשלומים ולחובות. הכספים יגיעו בזמן. טיפ: הקשיבו יותר למוסיקה שקטה ומרגיעה.

קשת
22.11-21.12

השבוע אתם  מרגישים נפלא. בני המין השני יעניקו לכם תשומת לב. המשפחה תפרגן  והקשר יחודש או ירוענן. ייתכן שגם יקבלו את השונה בבן/ת הזוג שלכם. הצלחה בנוגע לתעסוקה. במישור העסקים לכו על התחושה הפנימית ומובטח לכם למצוא פתרון לכל בעיה שעל הפרק. הדגש על שינויים ברוב שטחי החיים. תקבלו קידום, כסף או הטבה במקום עבודתכם. מישהו ינסה לבקש מכם בעקשנות משהו שאתם מסרבים למכור או לתת בדבר שינויים שלגביהם אתם ראויים. חפשו בריאות ורוגע. אל תפחדו מהלבד הזמני. שמרו על בריאותכם מקהל צפוף ופרוע.

גדי
22.12-20.1

פיתוח המודעות העצמית בנושאים הקשורים לרגש הם מילת המפתח השבוע. אתם מתחילים לגלות שאתם פחות פוחדים מלתת ולקבל ושתחליפים סינתטיים אחרים לא עוזרים. צמצמו את מעגל החברים העוינים והרכלנים ואל תתביישו ליזום קשרי עבודה מחדש. למרות המצב במשק, המשיכו להשקיע בקריירה. בריאותכם חשובה מאוד ואתם מאוד פוחדים לאבד אותה. לפנויים ולכמהים לאהבה: זה הזמן למצוא את המילים שיעשו לכם את הקיץ ואולי גם את החיים. לתקועים: זה הזמן לברר מה מעכב אתכם מלהתקדם. הקשיבו למוסיקה שקטה כאשר אתם קוראים לומדים או לפני החלטות חשובות וגורליות.

דלי
21.1-18.2

אתם שוב מנקים את אבק השנים מעל האהבה הישנה, אך מהססים להתקרב עד הסוף. עליכם למחוק הרבה מהנאיביות המאפיינת אתכם. קחו פסק זמן על מנת ללמוד לקחים ולשנן עמדות שעד לפני זמן לא רב פחדתם לנקוט ולהחזיק בהן. היכולת שלכם מתעלה על עצמה ברוב המישורים. גילוי הלב יזכה אתכם באהבה מכיוונים אחרים. פערי עמדות הולכים ונסגרים ביניכם ולבין מישהו חשוב. מרבית השבוע יוקדש לשיחות אודות מאורע משפחתי המשותף לכולם. אתם צריכים ייעוץ איך לשרוד את כמה הצעדים החסרים כדי להגיע להצלחה המהבהבת בקצה המנהרה. שמרו על לוח מדוקדק של זמני אכילה.

דגים
19.2-20.3

לאחר כמה חודשים של קיפאון, אתם חוזרים לעצמכם במלוא הקיטור והמרץ. שבוע פעלתני ודינמי במיוחד. לפנויים: השבוע מצוין להתחלות רומנטיות וחברתיות חדשות או לשקול להעניק צ'אנס נוסף לחברים או לאחד מהמקורבים אל לבכם. זכרו: חברים נמדדים ברגעים קשים. התמידו בספורט או בריקוד או בכל דבר שמניע לכם את הגוף. שמרו על המשקל הנכון וזה הדבר הנכון לעשות. מי שמחפש עבודה יקבל לדואר שלו הצעות חדשות. רצוי לנהל שיחה רצינית אבל לא עוינת מול המעביד. זה הזמן לייעוץ אישי, יעיל ומקיף.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay