טלה
21.3-20.4

עד כה הופתעתם לגלות שהשד לא הכי נורא בשטח התעסוקה אבל החשש הכבד חוזר לאור הקורונה ותוקף אתכם שוב. פחדים הקשורים לבן/ת הזוג נעלמים לזמן מה וזה קשור לתחושה שאתם לא נאהבים כמו בהתחלה. המשיכו בטיפוח ובשחזור האישיות שאבדה לכם בנבכי הזמן. אתם מיוחדים ביותר. הורידו את ביישנותכם הטבעית ואת האגו העוצר בכם מלהתקדם בכל הרמות והסולמות הערכיים. אתם מחכים לתשובה חשובה שתגיע חיובית בקרוב. זה הזמן לקצת ספורט ולחזור לכושר שהיה לכם בעבר. סדרו את הבית לקראת ביקור מפתיע.

שור
21.4-20.5

לאור וריאנט הקורונה אתם חוששים בעיקר למשפחה. בבית ובזוגיות אתם מחפשים כוח על ידי שמירת הכעסים הישנים. הגיע הזמן להבין כי הדבר מחבל בחיי המין והאהבה שלכם מזה המון זמן. אתם רוצים להימנע מכאב ורגשות אשמה אבל לא עושים מספיק על מנת לשנות את המציאות בה אתם חיים. אתם צריכים לחיות כלא תלותיים בבן/ת הזו ולהפעיל את הכישרונות שיש לכם באמת. הצד הכלכלי והכספי לא רע והוא בסימן של עלייה הדרגתית. אתם מחכים לתשובה בקשר לבית, לעבודה או למישהו חשוב בהם אתם תומכים.

תאומים
21.5-21.6

אתם קלילים וטובים מדיי, בגלל זה אתם נפגעים מבחינה חברתי ובזוגיות והשבוע זה יבוא לידי ביטוי כואב. במישור התעסוקה אתם בלבטים למרות שתקבלו יחס טוב, עדיין לא תהיו מרוצים ממה שיש לכם. התארגנו למסיבה לכבוד מי שאתם הכי מכבדים ואוהבים. הדאגה מווריאנט הקורונה פוגמת במצב הרוח ומגבירה את החשש מן הצד הכלכלי. תירגעו, הכול יהיה בסדר, אתם רק קצת מתבכיינים. הכול יסתדר, לא לחשוש, אלה סתם רעמים ללא גשמים הרסניים. שוב תוקפים אתכם געגועים למי ששבר/ה לכם את הלב..

סרטן
22.6-22.7

אתם נתפסים כמובנים מאליהם בקשרי זוגיות והשבוע זה עולה לכם לראש. התחילו להבין את נוסחאות הטעות של חיי הזוגיות ולחפש דרך בה לא תהיו תלויים כלכלית באף אחד. אתם חולמים על הפריצה הגדולה כעצמאיים והיא ממשיכה להתחמק מכם. קנאים תורנים ניסו לקבור אתכם אבל מבלי לדעת שאתם זרעים הצומחים וקמים לתחייה. הצעות מכיוון מישהו הרוצה להחזיר אתכם לפעול אתו במישורים שונים. געגוע לזמן עבר ולמישהו אותו אהבתם מאוד. זה הזמן לטפח את כושרכם הפיזי שיסייע לחוסנכם הנפשי. פנו ליועצים לקבל הכוונה.

אריה
23.7-22.8

השבוע האריה שבכם מתחיל להתעורר לעשייה ולחיים יצירתיים חדשים. החשש מהווריאנט עולה מחדש על לוח לבכם. האחיינים והילדים במרכז העניינים. אתם לא יודעים היכן להתחיל לתקן בנושא מציאת הזיווג ובמערכת הזוגיות. הפעם אתם רוצים אהבה ורק טהורה הנקייה מניצול. אתם מסוגלים למצוא. השקיעו בחיפושים. אתם יודעים שאפשר לעזור לצמחים לגדול על ידי טיפול וטיפוח. חושבים על לצאת לטיול/ביקור, אבל לצערכם הרב השנה מסיבות חיצוניות ואחרות שוב זה לא יצא אל הפועל. כספים יגיעו אליכם בזמן ובמקום הנכון.

בתולה
23.8-22.9

אתם שוב טועים בקשר שמראש ידעתם שהוא למטרות ידידות. אתם משלמים את מחיר אשליית גורם ההדדיות בקשרי חברות ורומנטיקה. מישהו מהעבר הקרוב/רחוק יחפש אתכם אבל לא ימצא אתכם כמחכים. צאו מההתנזרות הארוכה. תשכחו מן בעבר כי הוא עלול להוות גורם מעכב. אתם מתעניינים בלימודים הגוזרים מכם זמן חברתי. אתם מחכים לתשובה חשובה שתקבע את כיוונכם החדש בחיים. געגועים לעבר ולאדם יקר. בעיות תעסוקה וקידום מגיעות לסיומן היותר מוצלח. היזהרו השבוע מהחוסמים אתכם כמו מהנץ החכם המחביא את טפריו.

מאזניים
23.9-23.10

אתם שואפים לצדק, חושבים פעמיים לפני שאתם פוגעים, אבל בסוף אוכלים אותה בגלל זה. הרי ידוע שקל להתחיל וקשה להמשיך ואצלכם זה בולט השבוע. ניסיון מצדכם להתייעל בשטח הכלכלי נעצר בחודש האחרון אבל בקרוב יהיה טוב יותר. הניחו לחרדות הכלליות ולחרדות הנטישה, כי זה לא יביא לכם את ניצחון החיים ובפרט על בן/ת הזוג. מישהו יגיד משהו שממנו תיעלבו. לא לקחת זאת קשה מדיי. הקורונה מפחידה ואתם דואגים לכלל המשפחה. זה הזמן לייעוץ אישי בתחום הרגשי והכלכלי.

עקרב
24.10-21.11

אתם מחליטים שלא להחליט ומגלים שאתם חווים שבוע קצת מבולבל מבחינה רומנטית. אתם בשטח הניהול והמכירות או לא, אך יש לכם בעיה ואתם מתוסכלים. לקוחות חוזרים ישובו אליכם. צלצול חשוב בקשר לתשובה חשובה בדרך. אתם צריכים דמות חזקה שתוביל אתכם לשינוי. אתם מרגישים געגוע לחברים ישנים. לא לאבד חברים, כי חברים אמתיים נמדדים בזמנים קשים. חפשו את עצמכם לעיתים יותר קרובות בדרך של יציאה מן הבית. טפחו את היופי החיצוני כי זה ישתלם לכם עוד השנה.

קשת
22.11-21.12

אתם תקועים במחויבות רגשיות המונעת מכם לצאת ולנצל את הפוטנציאל התעסוקתי והעסקי. פערי תפיסת העולם בנושא הזוגיות והאינטימיות מובילים אתכם למצב שבו בן/ת הזוג לא מבין/ה את הצרכים והציפיות שלכם מן הקשר. לפנויים שביניכם: אתם הרפתקנים במקור, רובכם כך, לכן אתם מסתבכים ברגשות ובכל מיני דברים. זכרו:  מי שמחפש צרות לעולם לא יימלט מהן. לא משנה כמה תעשו כסף או שלא תעשו, אתם חייבים להיות מרוכזים בעתיד ולהתייעל. אתם חייבים לשנות גישה. פנו לייעוץ בנוגע לתחום הכלכלי והאישי.

גדי
22.12-20.1

אתם מרגישים את האנרגיות החיוביות החוזרות אל שריר האושר והלב. שמרו על מצב הרוח לסוף השבוע הקרוב. זה הזמן לצאת ולהיות בקשר עם חברים ולחפש מקורות אנרגיה רוחניים. הקריירה תקועה אבל אתם לוקחים פסק זמן להתנער מהדאגות. זכרו שאנחנו זמניים על פני האדמה. אתם בונים דברים יפה ומתקדמים כי אתם רציניים וחרוצים, אבל בנו גשר חזק ותמשיכו הלאה. לא בונים בית מהבטחות. אתם מנסים לתקן את העבר, היפרדו ממנו. כספים יגיעו בזמן. הזוגיות מאוד חשובה. צאו אל קרבת הים שיעשה לכם טוב.

דלי
21.1-18.2

אתם פועלים השבוע במרץ בתחומי התעסוקה והעצמאות האישית. אתם נתקפים בעצבנות יתר בשל ניסיונות כושלים להחזיר לכם את מה שהיה לכם כלכלית בעבר וגם בנוגע לבן/ת הזוג. חתרו היטב ובסבלנות לעבר חוף הסליחה ובמידה וכך, מובטחת ההצלחה. אתם חייבים יוזמה בקשר לקריירה. כבר מזמן אתם חולמים על קריירה עצמאית ודוחים זאת למועד מאוחר יותר. זכרו שהצפרדע שבתוך הבאר אינה מכירה את האוקיינוס הגדול אם לא נכנסה אליו מעולם. אתם מגעגעים לבן/ת זוג מן העבר. זה הזמן לדעת מה קורה עם זה אחת ולתמיד.

דגים
19.2-20.3

תעסוקה: אתם רוצים שינוי מקצועי ולא יודעים לאן לפנות. בזוגיות: הקשיב ולעצות מקצועיות ולמביני דבר. לפנויים: המשיכו בשיקום נושא מציאת הזיווג או לביסוסכם במעגל האינטימי באופן היותר חכם. הנושא הכלכלי מתנדנד, אבל בניגוד לאחרים אתם מחזיקים מעמד כי אתם שוחים היטב ואם העולם יוצף, זה לא ישנה לברווזים כמוכם. מה שמעניין אתכם כרגע זו האהבה הטהורה. לא לחתוך קשרים עם המשפחה. אתם מגעגעים לבן/ת זוג מן העבר. הגיע הזמן לדעת מה קורה עם זה. זה הזמן לייעוץ אישי מקיף - כלכלית ורגשית.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay