טלה
21.3-20.4

נושא הכספים התאזן. קרו לכם דברים טובים לאחרונה אבל לא ברורים דיים. התמיכה בכם ממשיכה. שינוי שעשיתם מחזיק יפה מאוד. למרות שהבנתם מזמן שהמצב האידיאלי בעיניכם אינו המצב הרצוי לבן/ת הזוג, יתחשק לכם לפנק את עצמכם במשהו טוב. צאו ליהנות, אך השאירו את מרבית תכולת הארנק בבית. לכל היותר קחו סכום קטן למקרה של היסחפות גורפת יצרים. משהו בפנים מרגיש לכם כעצמאים רגשית. השמחה וההומור ישלטו בכם בעוצמות מחודשות. פתח לתקווה חדשה בנוגע לקידום או למשרה חדשה בקרוב מאוד.

שור
21.4-20.5

הקורונה לא השפיעה עליכם כלכלית. הסתדרתם יפה מאוד יחסית לאחרים. השבוע טוב לנסיעות, במיוחד למקומות בהם לא ביקרתם מעולם. החשש מהמגפה מודחק, אבל קיים. רעיונות חדשים היכולים לשפר את העסק או את תחום הקריירה לא נותנים לכם מנוח. רצוי להיות יותר תקיפים במקום העבודה ולהביע את דעותיכם ואת רצונותיכם בצורה ברורה יותר. זה הזמן לחשוב על מציאת עיסוק מתאים וחלופי. סימנים להתקרבות מחודשת נתקלים בהיסוסים מבחינתכם. לנשואים הבוגרים: אתם ממשיכים לתת יותר מאשר לקבל.

תאומים
21.5-21.6

גם השבוע אתם מתעסקים יותר בבעיות של אחרים מאשר בשלכם. חוכמת הניסיון שאגרתם עם השנים תרשים את הסביבה הקרובה. מצד שני, התחושה הכללית היא שפשוט אין מבינים את כאבכם ואת הרגישויות האמתיות שלכם. אתם מצפים לביקור או לאירוע הקשור לנסיעה ולעבודה. כספים יגיעו כתוצאה ממשפט שהסתיים, מחסכונות ישנים או מהשקעות סמויות שידועות רק לכם. צלקת האהבה עדיין מכאיבה. רובכם מרגישים כתקועים בקשר ישן ומעצבן. חיזרו לספורט ועסקו בו בקביעות. זה הזמן לחפש ייעוץ אישי לפתור בעיה הקשורה לעברכם. חפשו רק אהבה.

סרטן
22.6-22.7

שבוע מעולה לבצע דברים שמהם אתם נהנים במיוחד. חוש ההומור שלכם מרשים במסגרות תעסוקה. מי שביצע שינוי קריירה ירגיש טוב מאו במקום החדש, למרות חוסר הוודאות. חלקכם משועממים מהעבודה המונוטונית ורוצים לעזוב למען משהו אחר ושונה. הצד הניהולי או העצמאי קורץ לכם. אתם סוללים דרכים מקוריות בדרך להצלחה בתחום הרומנטי. יותר מאי פעם אתם מסוגלים להבחין בין שקרים לבנים לשחורים. הזמן לתת את הכול על מנת לחפש את כווני הלימוד הרצויים לכם. חפשו ייעוץ אישי בנוגע למכלול דברים מן העבר.

אריה
23.7-22.8

השבוע אתם יכולים למצוא את השביל לקשר שאבד לכם בעבר. מדובר באהבה ישנה או עכשווית אותה תשפרו. גישתכם הליבראלית תשפר את הקשרים עם מערכות יחסים חשובות. סכסוך ישן ימשיך להטריד בין אנשים המוכרים לכם היטב. טיפ לימים ראשון, שני ושלישי: חישבו מחשבות חיוביות, כך גם תזמינו אנרגיות חיוביות בתוככם ובסביבתכם. תכתובת באמצעי התקשורת תלהיב אתכם מאוד. דאגו לאחד ההורים הזקוק לכם. אתם שונאים שלושה דברים והם יתבטאו השבוע: צעקות, קמצנות וקינאה כלפיכם. תשובה חשובה ביותר בדרך אליכם. אתם נראים טוב ומבריקים.

בתולה
23.8-22.9

לאחרונה החל שיפור בתחום הקריירה. חלק מבני המזל ממשיך לחפש ולא מוצא, חלק אחר מהסס, אבל חלק אחר כבר בחברת אנשי מקצוע שפועלים כצוות. רעיונות מקוריים יסללו בפניכם את הדרך למצוא פרי בעמלכם. העיניים יהיו נשואות למוצא פיכם. שותפויות ורומנטיקה: הרגשות יתפסו את השורה הראשונה והאחרונה במערכות יחסים. הפנויים והנשואים יהססו לגבי חידוש קשר אינטימי ואהבה שנגמרה מזמן. מדובר בעיקר לגבי מסגרת זוגית שאיבדה מחינה במשך תקופה ארוכת שנים, שבה בן/ת הזוג לא נתן/ה את הדעת על משא כאבכם האילם.

מאזניים
23.9-23.10

לפנויים: שבוע בו אתם לא יכולים לסבול יותר בלהגיד כן על כל דבר. תכניות לשיפור הקשר, לאירוסין, להצהרות אהבה שתבואנה בתשובה לאיתותים מבן/ת הזוג. תגלו משמעות מיוחדת במרקם היחסים במקום העבודה הקיים או בזו שעזבתם. לנשואים: השבוע אתם ממשיכים לתת יותר מאשר אתם מקבלים. אתם מודים בפני עצמכם שהפנטזיות של האחר הם הסיוט שלכם וכי טעמם של אחרים אף פעם לא היה טעמכם האישי. זה הזמן לספורט, להשגחה על הבריאות ולעשות עם גופכם ככה שלנשמה יהיה כיף לפרוח בו.

עקרב
24.10-21.11

אתם יוצאים עם חברים לבילוי מהנה במיוחד ותחוו גל רומנטי קצרצר. היזהרו מאוד מטיפוסים חלקלקים שיציעו לכם את הנאות העולם ומלואו. קשריכם יתהדקו בעבודה הנוכחית. שוחרי התעסוקה ימצאו את ההזדמנות למצוא עבודה בימים הקרובים. באמצע השבוע יבשרו לכם על העזרה שלה ציפיתם מכיוון רשויות ומוסדות. רצוי להיות יותר תקיפים במקום העבודה ולהביע את דעותיכם ואת רצונותיכם בצורה ברורה יותר. חסרי הבנה כמעט מוציאים אתכם מדעתם. השלימו עם העובדה שיש תרופה למחלות, אך לא למכות הגורל ולא לרשעות אנשים מסוימים.

קשת
22.11-21.12

אתם תוססים במיוחד. היצר ההרפתקני מושך לחיפוש אחר הרפתקאות מחוץ לבית. הסתיו הנוכחי נותן בכם את אותותיו מלאי העצב והשמחה. שבוע בו אתם עסוקים זמנית בהרבה תחומים. יש תכונה חיובית סביבכם. אל תתנו למשהו פתאומי העלול להוציא אתכם מהשגרה. התנזרו מכל גישה הרפתקנית שבאה על חשבון בן/ת הזוג שבבית. שימו לב שאם הווידויים שלכם מעניקים לכם ערך כלשהו בפני חברים, שתיקתכם תזכה אתכם בזהב. בתחום היצירה והעבודה תגלו שאתם יוצרים משהו יוצא דופן ביחס לכלל הדברים שעשיתם השנה. אתם חייבים חופשה.

גדי
22.12-20.1

שבוע טוב לאהבה. אתם נתקלים בפרצוף חמוץ כי הייתם עסוקים מדיי ושכחתם מועד מסוים וחשוב. דעו שאף פעם לא מאוחר לתקן ושזה הזמן לחפש מתנה לבת/בן הזוג ולפצות אותו/ה על דברים הקשורים לענייני הלב. טרדות היום והשעה ייעלמו כלא היו בחברת המשפחה הקרובה. בעיות הקשורות לתעסוקה או לקידום יתגמדו נוכח התמיכה מבית ומבחוץ. איתותים מחברות קודמת יבלבלו אתכם מאוד. העסיקו את עצמכם בספורט ובאכילה נכונה. זכרו כי פעילות שומרת שהגוף לא יחליד. אתם זוכים בתשומת לב מכאלה שנמנעו מלהתקרב.

דלי
21.1-18.2

אתם בעלי אמביציה. הקורונה לא מפריעה לכם להמשיך להיות יצירתיים. בין לילה אתם הופכים למעשיים ולמאוד יעילים, עד כדי כך שאתם מצליחים לשבור את הדעה הפסימית בהקשרכם. אתם משקיעים אנרגיות ניכרות בעבודה, בתחום הבריאות ובדאגה לעתידכם הפיננסי. הקשרים הרומנטיים עדיין לא מניבים תוצאות שלהם ציפיתם אתם זקוקים להחלטות כואבות בתחום. נפגעתם בשנה האחרונה ולכן אתם כבר לא פוחדים, כי מי שנרטב אינו פוחד מגשם. צו השעה: זה הזמן לחשוב גם על טיפוח בריאות היופי של עצמכם. השקיעו וזה אומר הקפדה על אכילה מבוקרת ועל פעילות ספורטיבית.

דגים
19.2-20.3

השבוע טוב למנוחה. הצלחתכם חשובה בעיניכם וכן גם דרך הישר. אל תיתנו לטיפוסים חלקלקים למשוך אתכם להשקעות מפוקפקות. זהירות, האופטימיות עלולה לסחוף אתכם במידה כזו שאתם עלולים לבצע מהלכים הרפתקניים מדיי. לעומת זאת, השתמשו בכספכם לשם סגירת הלוואה ישנה. הקשרים החברתיים צולעים, במיוחד הרכלנים מעצבנים אתכם, השלימו עם זה בגלל העובדה שקוף נשאר קוף, גם אם הוא לבוש יפה. הבית והמשפחה יהיו בראש מעייניכם וציר תשומת הלב העיקרי שלכם. תחושו בצורך לטפל ולהעניק עזרה נתינה. באופן מפתיע, לא יחסרו לכם השבוע כספים.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay