טלה
21.3-20.4

השבוע הוא בדיוק הזמן לקום ולעבוד. שפע האפשרויות יפתיע בנוגע לבילויים, אך השתדלו להימנע מלתת את הסכמתכם. במקום זאת נסו שלא לדחות חברים אמתיים שיעודדו ושיפרגנו. לאחר המשבר המשפחתי האחרון שעברתם, אשר השפיע על מצב רוחכם לרעה, מסתמנת ירידה משמעותית באנרגיות. יהיה לכם קשה בתחום הרומנטי והעסקי, אבל בעוד כחודש שינויים לטובה. זכרו שזו עובדת חיים: אנו יכולים לנפץ סלעים, אך אין אנו יכולים תמיד לרכך את לב הקרובים אלינו. אתם עובדים על החיצוני וזה מקנה לכם סיפוק.

שור
21.4-20.5

השבוע הוא הטוב ביותר לחודש זה. כושר הריכוז יגבר וההצלחות הרומנטיות ירשימו אחרים ואולי גם את עצמכם. בתוך הזוגיות יקרו בן בני הזוג פרידות קטנות, מה שמוכיח שפרידות קטנות עוזרות לקרבה. מצב כוכבי יסייע לקדם קריירה שאותה רציתם להגשים. מצב קוסמי מדהים ייתן לכם אנרגיות חיוביות מאוד. השבוע הפופולאריות החברתית בנסיקה אל על. תוזמנו למפגשים חברתיים ולאירועים משפחתיים זה עלול אמנם להכביד אבל 'יחמיא'. כספים לא חסרים, אבל משהו חדש רוצה הלב. היזהרו מהשקעות בהימורים כלשהם ובתחום האהבה בפרט.

תאומים
21.5-21.6

אתם מחכים לשינוי מבחינת עיסוקכם אותו תכננתם לפני כן. השבוע ייצאו נסיעות אל הפועל. בעקבות זאת ילכוד משהו את תשומת לבכם. הלימודים נידחים מעט לטובת חברים או משפחה. הכול ייראה טוב בכל הנוגע לקריירה. מי שלא מצא עבודה עד כה, יוכל להגשים שאיפה זו. אתם מגלים פתאום שהעקרונות שלכם פותחים בפניכם שערים שעד כה נותרו סגורים וחתומים, בעיקר בתחום הזוגי-רומנטי. היזהרו מהכבישים וממריבות מיותרות. שמרו על הישגי החודש שעבר במקומות עבודה. החליטו שלא להחליט לגבי סיכוני האהבה.

סרטן
22.6-22.7

לנשואים: החודש שעבר סימן לכם הצלחה בתחומי הרגש והאהבה. תצליחו בעסקים ובמציאת תחומי עניין חדשים. אתם זקוקים למילוי מצברים, אז הניחו עסקים הרחק מאחור וסעו לקמפינג בחיק הטבע. ציוץ הציפורים והנופים המשגעים ימלאו אתכם באנרגיה החסרה ועל הדרך אולי גם ירגיעו אתכם. הפנויים שביניכם ימשיכו להתמודד בנושאי מגורים, בלהחליט האם להמשיך ללמוד או לצאת ולשלב זאת בעבודה. אבל איזו? כמה זמן? מתי? רק זכרו שאי אפשר לעשות חביתות מבלי לשבור ביצים, כי אכן החיים שוברים אותנו לפעמים עד שיוצאת חביתה חדשה וטעימה יותר.

אריה
23.7-22.8

תחושו בהקלת מה בתחומי העסקים והעבודה אך אתם מחויבים להתמיד ולתכנן מהלכים כדי לשמור על הקיים. בתחום הרומנטי יתחילו לזוז עניינים חדשים וטובים יותר אך עדיין קשה. תגלו שיחסים שחשבתם כי גוועו -  ישתפרו. נסו להילחם על התחום הרגשי באופן חיובי. מומלץ גם להשקיע בחיזוק יחסיכם החברתיים. הקשיבו לאינטואיציה שלכם בבחירות שלכם. השבוע יש לכם מבט לאחור והגעתם למסקנה שמי שמחפש צרות, לעולם לא יימלט מהן. זה הזמן לא לחשוב "מה הפסדתי" ולצאת לחיים חדשים - בין אם חברתיים ו/או בין עם בן/ת זוג אחר/ת.

בתולה
23.8-22.9

מפת השמיים תרמה לכם רבות בחודשים האחרונים. כרגע יש עצירה זמנית באהבה, התרכזו בלשמור על הקיים. לרוב הצעירים: בחרתם במישהו לא הכי מתאים, אבל קשה לכם לעזוב. אל תאשימו אחרים, כי מי שהולכים לישון כלבים מתעוררים עם פשפשים. דברים הנאמרים סביבכם מעצבנים. אתם מפנימים כעסים ונעלבים מבלי לברר אם אכן ישנן סיבות מוצדקות לכך. רק חשיבה שונה ולא שגרתית תוכל להקפיץ אתכם מבחינה מקצועית ולהביא אתכם אל השיאים החדשים שאליהם אתם שואפים להגיע. נסיעה קרובה או התרגשות ביחס ללימודים יהיו על הפרק.

מאזניים
23.9-23.10

השבוע תרבו בחשיבה ובדחף לסדר ולניקיון. הקשר החברתי בתחום הבין אישי ירוענן וינוצל לטובת הבית ולחיזוק הקיים. היזהרו בסוף השבוע מנסיעות ארוכות. שמרו על עצמכם בכבישים ובמקומות מסוכנים אחרים. בריאות אחד מבני המשפחה תמשיך ותדחק את החיוך הצידה. זה הזמן לחפש כיוון בלימודים ובהכשרה מקצועית כלשהי. הגיע הזמן שתתחילו לחשוב חשיבה 'מחוץ לקופסה' ובמקוריות כדי להתפתח מבחינה מקצועית. הצעירים: לוחצים עליכם להתחתן, אבל אתם לא מאמינים שבעל טוב צריך להיות חירש ואישה טובה עיוורת. אתם רוצים אהבה ורומנטיקה כי ככה זה מאזניים.

עקרב
24.10-21.11

השבוע אתם משוחררים יותר בתחום הרומנטי ושבים לקשרים אותם יצרתם. כסף יגיע בקרוב וממקור מפתיע. התסכולים של החודש שעבר מאחוריכם. נסו לקבל יוזמה בעסקים ובלעמוד על שלכם במקומות עבודה. היזהרו מהבטחות מבני משפחה רחוקים ומכל גורם שמציע לכם דברים כביכול 'בחינם'. התחייבות כספית שלקחתם על עצמכם מלחיצה אתכם עד כדי כך שהנושא מדיר שינה מעיניכם. זכרו שהכעס הוא יועץ גרוע. אל תניחו לו להשתלט עליכם. כספים ומשכורת גבוהה יותר בדרכם אליכם, גם קידום למתאמצים שביניכם. אתם עדיין זוכרים תמונות מן העבר.

קשת
22.11-21.12

שבוע בו אנשים יחייכו אליכם. חברים ינסו לאחות את השברים ביניכם לבינם. מישהו מעברכם הרחוק יחפש את קרבתכם וינסה לחדש את הקשרים עמכם. המפגש יכול להוות עבורכם חוויה מתקנת. הצעות קטנות בנושאי עסקים לא מתבשלות מהר. כסף יגיע בקרוב וממקור מפתיע. קשרים במקומות עבודה, הכוללים קידום אפשרי, יסייעו באופק הקרוב. למהמרים: היזהרו החודש מהבורסה. רגעים יפים עם בן/ת זוג ימלאו אתכם בתקווה חדשה. אתם באים לעזרת הכואבים ושוכחים את עצמכם. זה הזמן להתקשר על מנת לקבל ייעוץ ותחזית אישית.

גדי
22.12-20.1

השבוע לעצמאיים: מכירות ועסקים מוצלחים. התחום הבין אישי יחדש ימיכם כקדם. בתחום זה אתם צריכים לארגנו היטב. זכרו: רק המיליון הראשון קשה להשגה, השאר יהיה קל יותר. אתם מודאגים ממצבו של אחד מילדיכם. גלו סבלנות ותנסו לעודדו ככל האפשר. טיפ שבועי: אל תטאטאו בעיות מתחת לשטיח. הקשרים החברתיים יתחילו לזוז לטובה בכל הנוגע לסכסוכים ישנים. מישהו יעזור לכם להגיע לכדי ניצול הפוטנציאל. רגעים יפים בחברת חברים ישנים ישנו את מצב רוחכם לבלי הכר. אתם מחכים לתושבה שתוריד מכם את הספקות..

דלי
21.1-18.2

טיפה טוב יותר כלכלית. בלבול מבחינה רגשית, אבל תתגברו על כך כי זה תמיד מתחיל וחוזר במעגלים. לנשואים: אל דאגה, הילדים יעניקו לכם הרבה נחת. נסיעה מומלצת מאוד למי שרק יכול. אתם מחכים ללידה במשפחה. תכננו זאת ובמיוחד לזמן בו תסתיים חופשת הילדים. הפנויים יחפשו אהבה, אבל ייתקעו. לפנויים ולצעירים: לאחרונה התחלתם להבין שהבדידות שכפיתם על עצמכם מרצון לטובת הלימודים או העבודה והקריירה, מכבידה עליכם ואתם כבר מוכנים נפשית להתנסות בזוגיות רצינית ומחייבת. חפשו יועצים כדי ללמוד מהם את נוסחת ההצלחה.

דגים
19.2-20.3

שינויים לטובה לאלה שנולדו בתחילת המזל. אני צופה לכם רוח גבית משני כיוונים: כלכלית וביחסים האישיים. כל מי שחיכה לקשר יוכל לקוות לאיחוי קרוב. הנשואים ייהנו משיתוף פעולה יותר מאשר קודם לכן. הפנויים יוכלו סוף סוף להתפנות למפגשים המזמנים להם אפשרויות להיכרויות חדשות. הקריירה תקבל צבע שונה, מקורי ומקדם. שמועות שגויות עליכם מעוררות בכם את הכעס. אתם עדיין נשענים על אחרים וזה מפריע לכם. מי שנולד בשליש האחרון של מזל זה מוזמן להתקשר לייעוץ ולתחזית אישית בתחומים הרגישים לו ביותר.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay