טלה
21.3-20.4

ניצוץ חיובי כלשהו מבליח השבוע בחשכת התהומות הרומנטיים העצובים. מצב כוכבי מקנה לכם מזל לכבוש, להקסים ולהביע את שעל ליבכם. תכנית לקידום במישור העסקי נתקלת בסחבת מתישה. רגעים יפים בין חברים בנוגע לאירוע הפתעה קרוב ובמקביל לכך מחדשים קשר עם בן/בת זוג מן העבר. הרמוניה מפתיעה שתרוענן ביניכם לבין המשפחה הקרובה תפתח לכם את הלב לספר דברים שאגרתם בחדרי הלב. אל נא תבזבזו את כספכם על שטויות ללא תועלת ותכלית. אתם רוצים מאוד משהו שלקבל אותו יעלה לכם הרבה כסף.

שור
21.4-20.5

האופטימיות שמן השבוע שעבר מתגברת במישור העבודה. חיוניותכם מרשימה את הסביבה המקצועית. לאלה המחפשים הסבה למקצוע אחר מסתמנת עזרה. חברים ותיקים יפנו אתכם לכיווני תעסוקה חדשים. תחום הלימודים די תקוע. רגשות סוערים נתקלים שוב בחומת האטימות בבית. מרבית הזמן יוקדש להרהורים בנוגע לתחום המשפחתי. טיפ חשוב: אל תיזמו דבר ללא מחשבה תחילה, כי אתם ידועים ככאלה ששוקלים צעדיכם לפני שאתם עושים דבר כלשהו. מומלץ שלא לשבור מערכות רגשיות. פנו לייעוץ מקצועי כדי להציל את מה שעוד אפשר.

תאומים
21.5-21.6

תחושת הפסימיות מפשירה לנוכח אופטימיות זהירה המחליפה אותה בנושא הרגשי-רומנטי. הזדמנות להגיע לכלל מכירה/קנייה של נכס חשוב ויקר. יש לשנות הרגלים גרועים בתוך המשפחה היוצרים בכם לחץ רב. בסוף השבוע תראו את הפנים האמתיות של הקשר הקבוע שלכם או שתזכו למינוף היחסים לגבהים חדשים בחברת בן/ת הזוג. כספים יגיעו בזמן כדי להשלים דבר חשוב שהתחלתם בו. משהו יכוון אתכם להרהר בלהזמין טיול או נופש במקום הרחוק מן הבית. הנשואים או המחויבים רגשית שבכם יקבלו עצות בונות ומועילות ביחס לעתידם.

סרטן
22.6-22.7

לאחר סיום נסיגתו השלילית של כוכב התקשורת מרקורי, אתם בהתעלות רוח, מה שנותן לכם מוטיבציה וכוחות לדבוק במשימות שלקחתם על עצמכם. אתם זוכים בימים ממוזלים: בהימורים, בעבודה, פרנסה או בנוגע ליחס שתקבלו ככלל ולאהבה חיצונית בפרט. רוטינת השעמום מעיקה על ליבכם המחכה לחופשה המשחררת. חברים ותיקים ממלאים את חללי הזמן והשעה. אתם שוב רוצים להתקדם ולוקחים עליכם המון אחריות בתחומי תעסוקה, חברים ומשפחה. אירוע משפחתי מרגש באזור החגים הפיח בכם רוח חדשה מלאת תקווה. קשרים ישנים יסייעו לכם בנוגע לניירת ולבירוקרטיה.

אריה
23.7-22.8

בריאותכם משתפרת. אתם שוב מתחמקים מחבר/ה הרוצה להתקרב אליכם יותר מאשר אתם מעוניינים. נושא הדיור מטריד אתכם עד מאוד וגם את הילד/ים. רגשות פתאומיים כלפי דמות שהלכה טרם זמנה מציפים אתכם בעצב רב. נוסחת השלום שטוויתם לא מכבר קורסת מתחת לנטל הכעסים המצטברים. מידע חשוב אודות עבודה או תעסוקה תשמח חלק גדול מבני המזל. חפשו את תחום הלימודים שאליו ייחלתם בעבר. היזהרו מפגישות עיוורות ומשידוכי חתול בשק. מומלץ וכדאי לשקול ולהציץ בזהירות טרם שמרימים את מכסה הפח. זמנים חדשים במקום חדש נוטעים בכם תקווה לטוב.

בתולה
23.8-22.9

היוזמה מהשבוע שעבר ממשיכה לקצור הצלחה בתחום העבודה או היוזמה. השתדלו שלא להתעמת שם עם הדמות השנואה והתורנית. זוגיות ורומנטיקה: אתם נהנים מכל רגע במיוחד כשאתם רגועים, ממש נעים לכם להיות מחוזרים. יכולת הנתינה שלכם במיטבה. כספים יגיעו בשבוע הבא. בנות המין היפה יתקשו למצוא זווג וחלון אופטימי אל מעבר לענני הרומנטיקה האפורים, אך בקרוב מאוד מפת השמיים רומזת על ניצחונות והישגים בענייני הרגש. 

מאזניים
23.9-23.10

שוב אתם נתקלים בחוסר המזל התופס אתכם שוב וברגע הלא נכון. מומלץ שלא להתייאש מנושאים הקשורים לתעסוקה. קיבלתם תשובה שלילית? אסור להתייאש אלא לפנות לכתובת אחרת. עשו כן ותראו שזה ישתלם. אסור לכם להתעמת השבוע עם גורם שמנסה בכל פעם להנמיך או להשפיל אתכם. זה לא הזמן כי תצאו שוב מופסדים. מי שיש לו עבודה אני ממליץ לו שלא יעזוב לטובת עבודה אחרת. זה לא הזמן הנכון לעשות זאת. המצפים לשינוי בתחום העסקי ייתקלו באכזבה מרה. השבוע הזוגיות דווקא מחויכת.

עקרב
24.10-21.11

השבוע אתם מצפים לגמול עבור השקעתכם בעבודה. הבטחות שונות לא מקוימות בכל תחום ועניין. אתם מרגישים באינטואיציה שיש סביבכם יותר מדיי אנשים שלא מפרגנים, ואפילו כאלה המנסים להכתים את שמכם הטוב. התסכול בנוגע למקום מקורים הולך ומעמיק. עברתם שנה מאוד קשה מבחינות רבות. קחו את זה בפרופורציה כי יש תרופה לכול דבר, אך לא למכות גורל. המשפחה מנסה לעזור אבל אתם לא רוצים להכביד עליה. הפנויים והבוגרים שבכם סלקטיביים כלפי מטרות רומנטיות ועדיין לא יהיו מסוגלים לומר 'כן' להצעות רציניות.

קשת
22.11-21.12

הפנויים שבכם יוכלו לנשום לרווחה בגלל מצב כוכבי משופר. הרגעים הטובים ביותר בנוגע לתחום הרגש יפקדו אתכם בסוף השבוע ובראשון. בעקרון, אין בתחום הרומנטי התפתחויות חדשות אלא רק אם תואילו לצאת מהאדישות ולהתפשר בתחום, צפויה לכם התקדמות. תפקיד או משרה שהוצעו לכם יתגלה כמאכזבות. נסיעה מתוכננת תצא אל הפועל קצת מאוחר יותר. זה הזמן. עליכם להבין שכדאי להפסיק לחפש פחות בעיות ולהתחיל לחפש קצת שיקול דעת וחוכמה. מומלץ להסתכל על חצי הכוס המלאה בנוגע לתחום הנישואין, כי אין אנשים מושלמים בזוגיות.

גדי
22.12-20.1

בסוף השבוע הקרוב אתם מתגבשים סביב הילדים והבית. הזדמנות להביע רגשות בפני בני המין השני תיתקל באוזן אטומה. יש לכם הצעת עבודה אחרת או חדשה. קחו את הזמן לחשוב עליה. מומלץ לפעול במישורים עוקפים על מנת לפתור בעיות ישנות בתחום הנישואין. בעבודה ובכל מקום אחר מומלץ שלא להעביר אינפורמציה אישית לאוזניים זרות. זה עשוי לשמש נגדכם כהוכחה מפלילה. החלטה למכור או לקנות נכס מתעכבת ונדחית למועד מאוחר יותר. פנייה ברמיזה לעזרה מצד המשפחה או הילדים, תכניס אתכם ללחץ.

דלי
21.1-18.2

למרות המשקעים והמרירות אתם שמחים בשל העובדה כי אתם הולכים לחגוג בקרוב משהו מגבש נוסף בחיק המשפחה זאת ולאחר שחגגתם בשמחה סביב שולחן החגים. אתם ממשיכים לעזור לבן/ת הזוג בנושא הקריירה. בריאותכם איתנה הרבה יותר מאשר בשנה הקודמת. התחום הכלכלי מסביר פנים לעובדים ותיקים. אלה שלא מצאו עיסוק עדיין מחפשים את מבוקשם, אך ללא הועיל. בנקודה זו כדאי להם ומומלץ לחפש באינטרנט לגבי עבודה, מידע ובעיקר אחר תחום לימודים מתאים. היום הטוב להביע רגשות ומחויבות: שני. בריאותכם תלויה במצב הרוח שלכם.

דגים
19.2-20.3

מזג האוויר עושה לכם את השבוע. היחסים שבינו לבינה צפויים להיות מנוצלים בדרך הטובה ביותר: בריקוד, בנסיעה, טיול או על ידי בילויים וביקורים ידידותיים. לאומנים צפויה השראה. האווירה הכללית סוחפת אתכם לרוחניות ולאהבה. הבית מגובש ומשתקם. אנרגיות שמיימיות יוצרות בכם געגוע אל אנשים מן העבר. השמחה והעצב ישכנו בכפיפה אחת החל מיום שני. מומלץ להוציא לפועל נסיעה שתוכננה מראש. בריאותכם איתנה הרבה יותר מאשר בשנה הקודמת. התרחקו מאנשים שאיתם אתם רבים רוב הזמן. תהיו יותר שלווים אם תתרחקו מהסלעים ותתקרבו לאלוהים.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay