טלה
21.3-20.4

שבוע של חיפושים רוחניים. נושאים ברומו של עולם טורדים את מנוחתכם. הגיע הזמן שתחליפו את הדיכאון והשקט שלכם בהרגשה אחרת. זכרו שהאושר והעושר לא תמיד יהפכו אותנו למאושרים אלא הכרת התודה במה שיש לנו תעשה זאת. יקרו לכם מספר דברים וזה כולל שתופתעו לקבל כספים עליהם לא ידעתם מעולם או שפרחו מזיכרונכם. למחוסרי העבודה המתאמצים לחפש אותה: בשורה משמחת בקרוב. הפנויים רגשית ייהנו ממזל בתחום הרומנטי. אתם מתחילים פרויקט חדש שקשור לעבודה. מחשבות על זמן עבר חוזרות להציק.

שור
21.4-20.5

לאחרונה סבלתם מסרבול במזל. בקרוב יהיה טוב יותר. טיפ: שתפו פעולה עם הרוצים בטובתכם. אתם חוששים מלעבור דירה מחשש שהמקום  לא יתאים לכם כל כך. זה הזמן לקום מן האדישות לנושא עתידכם מבחינות רבות. שאלו את עצמכם שאלות קיום. אתם בדרך כלל ממהרים לדאוג ולחשוב מחשבות מלחיצות. זכרו: שכשתבוא הבעיה – תתמודדו איתה. לא למהר להיכנס לפחדים ולחרדות. לא חסרים לכם כישרונות, התרחקו מחיקויים של מה שעושים אחרים. הילד/ים מדאיגים אתכם בכל הקשור לנושאי לימוד ולמימון הוצאותיהם. זה הזמן לייעוץ אישי מקיף.

תאומים
21.5-21.6

יחסי הרעות חוזרים השבוע למצבם התקין. הימנעו מקניות גדולות. משהו הקשור לעבר הרגשי עדיין ממלא חלק גדול וחשוב. אין לכם כוח להתמודד עם משפחה וביקורת. יחד עם זאת, אינכם מעיזים להביע את שבלבכם, גם לא לספר סודות. בריאותכם מתחזקת. אתם ממשיכים לדאוג לכולם. דאגו קצת גם לעצמכם. אתם נחשבים לקלילים יחסית לשאר המזלות, אבל למרות שזה נכון, אתם רגישים ביותר. כעת למדתם על החיים בתקופת הקורונה שלהט השמש גורם לכם להעריך טוב יותר את הצל ואת הביטחון שקודם לכן אולי הערכתם פחות.

סרטן
22.6-22.7

אתם מרגישים הרבה יותר נינוחים ורגועים. אתם נלחמים כנגד בעיות צביעות ואגו של אחרים שאינם מודים, שהם פוגעים בצורה מעליבה ומתמשכת. למה אתם מצפים מחברים הלא נכונים שבחרתם? הגיע הזמן למסקנה שמידידותו של חמור לא מצפים אלא רק לבעיטות. אתם מתקדמים לכיוון השכרה, שיפוץ או קניית/מכירת דירה. התרגשות לפני קידום אפשרי דוחקת את העניינים האחרים לפינה. זה הזמן לפתור את בעיות הזוגיות. למי שאין זוגיות, צריך לדעת היכן מוצאים ואיך מתנהלים בתחילת הקשר. גשו לייעוץ אישי לגבי תחומי הרגש, הבית, ההכשרה והתעסוקה.

אריה
23.7-22.8

מי שלא מצא משהו חדש בתחום העבודה, ימצא בקרוב. מי שחיפש ויחפש עבודה המתחילה בריאיון חיובי, יגברו סיכוייו למוצאה. אתם ידועים כלא נרתעים מאתגרים ויודעים להוביל מהלכי הגשמה יעילים, למענכם ולמען היקרים לכם. כל מי האוקיינוס לא יפריעו לכם בדרככם להצלחה. במישור הזוגיות מומלץ לשבור את חומת השתיקה לגבי מצוקות העבר. בנוסף, מומלץ שלא להתפרץ נגד או מול האנשים היכולים לפתור בעיות תעסוקה ושאר בעיות קיומכם. אל תמרחו מייק אפ על הבעיות. הגיע הזמן לפתור אותן, לעקור מצוקות מהשורש ולהאמין שוב בעצמכם.

בתולה
23.8-22.9

רגשות מעורבים כלפי בן/ת הזוג הנוכחי עלולים לגרום לכם לקבל החלטות פרידה שגויות. יש לכם מחשבות המופנות אל העבר הרחוק. מומלץ שלא להיגרר למלחמות שבכלל לא קשורות אליכם. ידעתם שאלוקים אוהב אתכם? אתם לא יודעים לשקר ולהונות אחרים, תכונה שגורמת לכם לסבול מניצול בעצמכם. הצד הכספי מעיב על כל מה שיש לכם מבחינת הקריירה. למהססים: זה הזמן לחשוב על קריירה עצמאית ולהוציא כשרון טבעי את האור. אתם טובים בפסיכולוגיה, עיצוב, הוראה ובמקצועות מדויקים. השבוע לא יחסר לכם כסף אלא תשומת לב.

מאזניים
23.9-23.10

אלה שנולדו בעשרת הימים הראשונים של המזל - אתם מרגישים טוב יותר יחסית לשבועות החולפים. הקריירה כרגיל, אין לכם המון תלונות. מי שבמקרה לא עובד, ימצא את הדרך ממש בימים אלה. דאגה לילד/ה הרוצה דברים המסכנים חיים או את עתידם הבריאותי. הצד הכלכלי תקוע, אבל סנוניות ראשונות בשמי ההווה מבשרות על הגעתכם אל חוף מבטחים. תרגישו כמחוזרים אך גם כמאוימים מקשרי העבר. אל תתנו לדברי רכילות לעלות לכם על כל הראש. שמרו על סודיות. האהבה הנוכחית משגעת לכם את השכל. אתם זקוקים לייעוץ.

עקרב
24.10-21.11

אתם מתחמקים מעימות בנוגע לילדים ולמשפחה מפני שקשה לכם לקבל החלטות רגשיות. אל תתערבו בענייני אחרים, כי במקרה השבוע הוא השבוע שעלול לסבך אתכם בכל אלה. אתם עוברים תקופה של כוונות ותוכניות חדשות בנישואין. לפנויים: מחכה לכם שבוע טוב המלא בתקוות חדשות, העניקו תשומת לב למבקשים להכיר לכם בן/ת זוג חדש/ה. שנים רבות חיפשתם את סוד ההצלחה, אז אגלה לכם את הפטנט הקשור למזל שלכם: היפתחו, תנו אמון באחרים, שתפו בעיות ובעיקר עזרו לסירתם של אחרים להיחלץ ואז תגלו שסירתכם הגיעה לחוף.

קשת
22.11-21.12

השבוע תגלו שקבוצה רוחנית תומכת אחת או ספר אחד או רב או מורה אחד יכול/ים לשנות את מהלך הגורל ואת העולם ומלואו. בריאותו של בן משפחה קרוב ממשיכה להטריד את מנוחתכם. אתם מהירים מדיי ולא מתעכבים תמיד על הפרטים הקטנים. הישארו עם בן/ת הזוג וזכרו שיהלום פגום שווה יותר מאשר אבן פשוטה ללא פגם שמחכה לכם מחוץ לזוגיות. חלק גדול מכם ממשיך לסבול בשקט מהקשר הזוגי. הבודדים או הפרודים מחפשים את העבר ואת האהבה שאבדה להם. השקיעו במרץ במשהו מקורי משלכם.

גדי
22.12-20.1

קסם אישיותכם יבלוט השבוע במקומות היותר נכונים. תקבלו ידיעה שלה חיכיתם הרבה זמן. התגשמות חיובית בתחום הקריירה תמלא אתכם באופטימיות זהירה. אל תסתכלו על כספים ועל מלחמות במסגרת זו. התרכזו בעבודה האחראית שלקחתם על עצמכם. חוכמת הניסיון לימדה אתכם שמי שישתקו ברגע הנכון לא יידעו מריבות. אתם חושבים על בעיות במשפחה ומנסים למצוא את עצמכם בכל הבלגן. הקשר הרומנטי הנוכחי מסביר פנים, אך ההיסוסים כלפיכם רבים ואתם בכל זאת מחפשים את הדרך להגשים את האהבה. זה הזמן לשקול ייעוץ אישי ברוב השטחים.

דלי
21.1-18.2

האווירה במקום העבודה נינוחה ומושפעת מהעבודה החדשה או מהקידום שקיבלתם. חלק מהפנויים יארגנו את עצמם לקראת החלטה להתקדם לעבר נישואין או לגבי מגורים משותפים. לפנויים רגשית: אתם מחפשים גשר אהבה חדש ובגלל להיטות יתר עלולים להסתבך רגשית. אתם לא מושלמים, קבלו את עצמכם כפי שאתם. תדעו שגם לשמש יש קמטים, לא רק לבני האדם. ניסיתם בעצמכם ולא הצלחתם לייצב או למצוא את אהבתכם. לשם כך פנו לייעוץ ביחס לבן/ת הזוג הנוכחי/ת או בקשר לבן/ת זוג התקוע/ה לכם בראש.

דגים
19.2-20.3

בימים אלה אתם מופתעים לגלות מי בדיוק החברים הנאמנים ולחילופין גם את הצבועים - אלה המעמידים פנים כאוהבים. היכונו להפתעה: אנשים שחשבתם לאויבים יצטיירו כחיוביים מאשר חשבתם תחילה. הקריירה זזה קצת לכיוון החיובי אבל יש בה עוד המון סימני שאלה. הקשר הרומנטי גורם לכם לכאב עצום. זה הזמן להגיע להכרעה. אתם לא סובלים אנשים שמעריצים את הדברים המעוותים שבחיים. יש לכם מחשבה מקורית משלכם. אתם רוצים להתקדם לכיוון ההצלחה. השבוע יהיו לכם הפתעות חיוביות בקשר לתשובה שחיכיתם לה המון זמן.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay