טלה
21.3-20.4

זהו, הכוכבים מחזירים אתכם לשגרת פעילות. חלק מהחששות נעלמים בנוגע לעבודה, לקידום, לעסקים או ללימודים. בלבול בשטח הרגשי בנוגע לפרידה או לריחוק מבן/ת הזוג הנוכחי/ת יוצר בכם רגשות מעורבים וכואבים. מי שלבד, זה הזמן לחפש את בן/ת הזוג החדש/ה או לנסות ולחבר מחדש את חלקי הקשר שאבד. אתם מתמודדים לבד עם בעיה רגשית ישנה הקשורה לאחד הילדים או ההורים. סיבה מרגשת הקשורה לאירוע, תכנון נסיעה, חופשה, או אירוע חשוב, סוחפת אתכם אליה. אתם מקבלים אות אינטואיטיבי-תקשורי או סימנים מהעולם האחר.

שור
21.4-20.5

הנסיגה השלילית של כוכב מרקורי הסתיימה ואתם חוזרים לעצמכם ולאנרגיות חדשות.  צפוי שיסתדרו לכם דברים במישורים שונים ומגוונים. צאו מההסתגרות הרגשית בכלל ובמיוחד זו שאפיינה אתכם בחודש שעבר. חפשו עזרה מחברים אמינים ודלגו על חטא הגאווה. אם יש צורך התנצלו כי עדיף כך. זכרו: נוסחת הטעות שלכם היא כשאתם מדקדקים יותר מדיי בכבודכם. בעבודה או בבית. אתם נדרשים ליוזמה ולחשיבה אופטימית. דאגה לאחד הילדים בנוגע למגורים וללימודים. הפתעה בדואר או בוואטסאפ. חפשו ייעוץ מקצועי במיוחד בתחום הכלכלי והאישי.

תאומים
21.5-21.6

סימני השמיים השבוע מצביעים על הזדמנות למצוא זיווג. הנשואים יחפשו דרך ליצור ביניהם קירבה מחודשת, אך לרוב זה יהיו אתם בלבד. אתם כאלה היודעים לקלוט את היופי שמסביבכם ורוצים במסעות חברים ובעיקר את האינטימי - השבוע תהרהרו בכך הרבה. הקידום המקצועי מתעכב, אבל יגיע. המרגישים תקועים במקום צריכים לבדוק ולפשפש בתוכם ולגלות את הסיבות לכך. כספים המגיעים לכם ממקורות שונים מתעכבים ועלולים להוריד לכם את מצב הרוח השבוע. מהר יסתבר לכם שטעיתם והכסף לא יחסר לכם. ספורט קבוע ואכילה נכונה הם הדרך.

סרטן
22.6-22.7

השבוע אתם משוחחים ישירות ובאומץ עם הממונים עליכם ומספרים על הרגשת הקיפוח אותה אתם חווים במקום עבודתכם. לבעלי האינטואיציה והיכולות הנסתרות: הכיוון הרוחני נפתח בפניכם מחדש. ענייני כספים מטרידים אתכם בנוגע למגורים ולחובות ישנים, אבל אתם מסתדרים בעזרת האמונה הפנימית החזקה בגורל. הזדמנויות למצוא כיווני עיסוק והכשרה חדשים לאלה שיחפשו ויפעלו בעקשנות תוך חיפושים בעיתונים ובאינטרנט. יש לכם תחושה של לאהוב את עצמכם ואת את מה שאתם, אך בכל זאת אתם רוצים תמיד את הניסיון ואת הבגרות שרוכשים מהחיים.

אריה
23.7-22.8

הקפידו לתרום מעצמכם לאחרים בלי לעשות חשבון כמה זה עולה לכם. גם השבוע לא תיפטרו מהכעסים הישנים כנגד בן/ת הזוג. זה הזמן לברר עם עצמכם מדוע זה קורה לכם. הרגישו חופשיים להתלוצץ ולדבר הרבה מעבר לרגיל ותהפכו למרכז העניינים בכל מקום ובכל סיטואציה. צלצלו לחברים ולבני משפחה, קרובים או רחוקים, כי זה הזמן לשבור את הקרח. גורם ההפתעה ישלוט השבוע והוא יהיה שייך להצעות שאתם מחכים להבשלה או לקרום עור וגידים. מישהו ישאל אתכם שאלה מביכה.

בתולה
23.8-22.9

השבוע אתם צפויים לקצור יבול במישורי העסקים, העבודה והלימוד. הנשואים ינסו לקדם את הדו שיח ביניהם. התקועים במקום חייבים לחפש את הסיבה לתחושת הפספוס ולרחמים עצמיים למרות שלא הכי חסר להם דברים בחיים. אתם מתגעגעים ודואגים למישהי שחולה או נפרדתם ממנה ומרגישים זאת בפעימות הלב המתגעגע. זה הזמן להחליט לקחת את ענייני האהבה ברצינות. פנו למקורות אשר יוכלו למצוא לכם את הזיווג ולהסתדר עם זה הקיים בחייכם. אתם מחכים לסיים את התיקון שלכם בחיים ואז להגשים חלומות גנוזים.

מאזניים
23.9-23.10

למחפשים פרק ב': החוויה הרומנטית מצד בן/בת זוג עדיין לא נשכחה מליבכם. אתם מבולבלים ולא בטוחים "שזה זה", כי המערכת המתנדנדת לא מספיק בהירה ומובנת ואתם מחכים לסימנים ברורים ורציניים. הנשואים שבכם מתקשים לנצל את רגעי הפתיחות ההדדית לטובתם. בשורה משמחת מכיוון הילדים או המשפחה תפצה על מצוקות נסתרות. סבלנותכם על הקצה בנוגע לקשר שהתחיל טוב ושפתאום נסוג לאחור. כספים יגיעו כולל שיציעו לכם הצעה מסקרנת. אתם שמחים בשמחתם של אחרים ורואים בהם את האושר שחפצתם בעצמכם.

עקרב
24.10-21.11

השבוע אתם חדורים בהרגשה להתעצם ולגדול. תזכו להפתעה כספית או להבטחה מרגשת מצד המעסיקים. שימרו על הזוגיות שלכם מפני זרים ומגורמים משפחתיים וחברתיים עוינים. המפגש עם האחר והשונה גורם לבעיות בזוגיות. זהירות, אתם מרצים את בן/ת הזוג והופכים אותו לרודן כלפיכם. מישהו ינסה לנסות אתכם בנוגע לאהבתכם. יתכן שאתם סובלים מתקופה של חרדת נטישה ומקנאה כלשהי. זה הזמן לחפש את עצמכם על ידי עיסוק באמנות ובהתחברות אל הטבע הקרוב אל ביתכם.  זה הזמן לחפש יועצים כדי שיאמנו אתכם להצלחה שנמצאת ממש לא הרחק מכם.

קשת
22.11-21.12

אתם משדרים ביטחון אך עדין מבולבלים בהקשרי תעסוקה ורגשות. רעיונות מקוריים יסללו בפניכם דרך למצוא פרי בעמלכם, אבל זה לא ממש יספק אתכם. זכרו, הסבלנות משתלמת, בסוף ולא בהתחלה. הרגעים היפים חוזרים וזה מלווה בהומור, יוזמה וביצירת קשרים רומנטיים חדשים. צמצמו את זמן הצפייה בטלוויזיה וזה יוריד לכם גם במשקל וגם יגרום למוחכם לנווט בצלילות מתוך רגיעה שכלית ניכרת. התרכזו במשפחה ובאוהבים אתכם באמת.  זכרו השבוע: מי שבאמת ירצה לעשות לכם טוב, יחפש את האושר אצלכם בעיניים ולא את מחיאות הכפיים.

גדי
22.12-20.1

שבוע טוב לאחר נסיגתו השלילית של כוכב התקשורת מרקורי. יש בכם חיוניות ורצון לטרוף את החיים. חפשו פרצה בתחומי האהבה ובכיווני הכשרה והתעסוקה. אתם צפויים למצוא דרכים לחזור אל האהבה הישנה, לקבל הכול ככפי שהוא להסיר את הציפיות לשינוי מהאחר - לקבל את השונה. מעגל הידידים והחברים יתרחב. צאו והתחברו אל הטבע ובכך תתחברו אל עצמכם. הודו על מה שיש לכם היום והילחמו על מה שאתם שואפים להשיג מחר. לתקועים המון זמן: זה הזמן הנכון ביותר לחפש את הייעוץ שיעזור לכם להיחלץ מתקיעות.

דלי
21.1-18.2

התבהרות במזג הרוח והגורל שלאחר סיום נסיגתו השלילית של כוכב התקשורת מרקורי. שבוע של שדרוג יחסים וזה כולל זוגות נשואים או כאלה שנפרדו או הכירו כחודש לפני החגים. מלכודת רגשית תפסח עליכם בעבודה. טיפ: לא לעזוב מקום עבודה, זה לא הזמן להסבה מקצועית. לפנויים רגשית: זה הזמן לחפש את האהבה שמעבר לפינה או הישנה. הנשואים הוותיקים ירגישו תקועים ובעלי רצון להיות מחוזרים וכיותר נאהבים. ויכוחים על עוולות העבר פורצים מעת לעת. דמות מן העבר לא בטוח/ה שרוצה לחזור. זה הזמן לייעוץ אישי.

דגים
19.2-20.3

משהו נחמד באוויר. מצב כוכבי משופר. אתם משתחררים מהמועקות שרבצו עליכם כמו חרב. המועסקים יתוגמלו מעמל כפיהם ומחוסרי העבודה ימצאו את מבוקשם. לנשואים: לאחר תקופת לחץ מתמשכת בנושא כספים, פרגון ונאמנות בן/בת הזוג ובתיווך של אנשים טובים תגיע אל קיצה תקופת רוגז ומלחמה ארוכת שנים. שימרו מרחק מהתערבות בין מסוכסכים ואוהבים כיוון שאתם עלולים למצוא את עצמכם במצבים לא נעימים.  אתם מקבלים אות אינטואיטיבי-תקשורי או סימנים מהעולם האחר. לתקועים: זה הזמן לפנות לאנשים היכולים ללמד אותם כיצד לצאת ולהשתחרר מהבעיות הרגשיות

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay