טלה
21.3-20.4

היחלשות השפעתו המגבילה של כוכב מרקורי מורגשת לטובה. זה הזמן ליזום מהלכי חברות וידידות. היכולת לשלב בין הדמיון ולכישרון ההמצאה תבלוט. פגישה עם חברים ותיקים עולה על הפרק וגורמת לסיפוק. זה הזמן להירשם לפעילות מחלצת עצמות. תושייה בעבודה תרשים את הממונים. דמות מן העבר תאותת לכם על רצונה לחדש קשרים או שתעקוב אחר צעדיכם בסתר. לנשואים: חלק מכם יחווה לבטים בתחום הרגשי בבית לצד הפיתויים שמבחוץ. שינוי מבצבץ בכמה במישורים: חברתיים, עבודה, כסף, השקעות, בריאות ומשפחה.

שור
21.4-20.5

אתם מתעוררים להביט במציאות. השבוע עליכם לשבת מעט עם עצמכם לצורך מחשבה והגות. רגעי אמת. זה הזמן להתעמת עם כל הנושאים הכואבים שברחתם מהם במשך השנים באמתלת חוסר פנאי. אתגר העימות עם הכאב יביא להצלחה ולרוגע נפשי. עזרה מקורות ישנים וטובים ממשיכה להגיע. מזג האוויר הנוח עושה לכם טוב. אתם נקלעים להתלבטות בנושאי מגמת לימוד. הפתעה מבחינת מצב בריאות. יש לכם הזדמנות לעקוף בעיות שנפלו עליכם בהפתעה טוטאלית. הילדים יהיו במרכז והצלחתם היא זו שמפעילה אתכם.

תאומים
21.5-21.6

מורכבות התקופה והזמן בימי הקורונה יוצרת לכם לבטים ביחס לקריירה ובשאלה היכן ומה לעשות בכספים השייכים לכם. רגעי קסם בחברת המשפחה מולידים רעיונות מקוריים. דחף להוציא מה שבלב יוצר הפתעה בקרב הסובבים אתכם ובעיקר בפני בן/ת הזוג. אתם אנרגטיים מאוד ומונעים מכוח האינרציה הגופנית ושוכחים שעליכם לאזן אכילתכם ולנוח, שאם לא כן - גופכם עלול לקרוס. קשה לכם לבצע שינויים בקריירה, שינוי מבנה בית כולל קנייה ומכירה, כולל בלהחליט לאן לצאת לחופשה. אינכם אוהבים שהקירות סוגרים עליכם.

סרטן
22.6-22.7

הפחדים מההווה ומהעתיד נמוגים כמו ענני הסתיו לעת ערב. אתם מייחלים לתקופה טובה יותר. מרבית הזמן החופשי יעבור במחשבות על מה לעשות בעניין הקריירה. לצעירים ולמעוכבים: אתם מנסים לדעת לאן הכיוון שלכם בחיים. אתם מרגישים שאתם עושים הכול נכון אבל אין לכם את המזל לקבל את הדברים הטובים שבחיים. בידקו את עצמכם אולי אתם צריכים להיפתח, להביט על איך אחרים עושים זאת טוב יותר. מרוצים מכם בנושא השקידה והעבודה אבל אתם מסתירים את הרצון לקבל יותר.

אריה
23.7-22.8

הנסיעה עליה פסחתם בגלל סיבות חיצוניות משגעת לכם את השכל. אל דאגה, היא תצא אל הפועל במידה ותתעקשו. המשיכו להיפטר מהרכושנות של אחרים כלפיכם. הפגינו את השקט שאפיין אתכם פעם. סדר ותכנון לעתיד מכמה בחינות יוריד מעומס המחשבות והמועקות. דמות כלשהי תחמיא לכם ותחפש את קרבתכם עד כדי כך שלא יהיה לכם נעים לסרב. אתם מצליחים להחליט מה לעשות עם החסכונות. רעב ללמידה ירחיב את הדעת בנושא. פנו לייעוץ על מנת לדעת את נוסחת ההצלחה שלכם. בריאות מישהו קרוב מתייצבת.

בתולה
23.8-22.9

השבוע אתם מתעוררים לעשות משהו בכדי לצאת מהעצירה במקום במישורים עסקיים וכלכליים. אכן זה הזמן להיות מעשיים ופעילים בנוגע ליעוד ולהצבת מטרות. תזיזו את עצמכם לכיוון המטרות וברבות הזמן תתפלאו לראות כמה מהר הן מתגשמות. באופן מקרי תקבלו רמז בדבר שורש הבעיה הכלכלית. הכוכבים משפיעים והופכים אתכם לרומנטיים מן הרגיל. אתם משכנעים את עצמכם שנסיעה אל מקום אקזוטי בחברת אנשים שאתם אוהבים, תשנה את האווירה לחלוטין. אתם חייבים לסדר דברים שאותם דחיתם זמן רב מדיי. ספורט, בריאות ויופי חייבים להיות מקודמים.

מאזניים
23.9-23.10

לפנויים: אתם שוב מקובלים ומקושרים, אבל צחוק הגורל - מי שאתם רוצים מתרחק/ת ומי שאתם לא רוצים מתקרב/ת. השבוע יבואו לידי ביטוי תכונות השקיפות וטוב הלב הרחב שלכם ושבגלל זה אתם נפגעים מבחינה חברתית ובזוגיות. במישור התעסוקה אתם בלבטים אם להישאר או להתפטר אך למרות שתקבלו יחס טוב, עדיין לא תהיו מרוצים ממה שיש. התארגנו למסיבה לכבוד מי שאתם הכי אוהבים. אל דאגה, יש כאלה שכבר יזכירו לכם. דברים מסתדרים בנוגע למצב של בן/ת משפחה. בריאות הילדים והצלחתם במרכז דאגתכם.

עקרב
24.10-21.11

כתוצאה מלחץ של זמן תיאלצו השבוע לארגן את כל הניירת והחשבונות שהזנחתם בחודשים האחרונים. רצוי שלא לצאת מהבית בימים אלה עד שתסיימו עם המטלות הישנות.  הזדמנות פז לשבת ולשוחח בארבע עיניים עם בן/בת הזוג על אינטימיות וזוגיות. פתרונות לכמה סוגיות יופיעו בהפתעה. טיפ: אפילו שאתם זקוקים למשהו באופן נואש, כדאי להשאיר את כל האופציות פתוחות ולא להתחייב לשום דבר ולאף אחד. כספים יאותתו על דרכם אליכם. נקיפות מצפון ישנים או האכפתיות מושכים אתכם להתעניין שוב בעברכם.

קשת
22.11-21.12

הנסיעה או הבילוי המתוכננים עוזרים לכם לקוות לשיתוף פעולה חדש עם בן/ת הזוג. הורידו השבוע חניקה מעל צווארכם ומעל מצוואר בן/ת הזוג. מסתבר שלא הכול אבוד. אל תרחמו על עצמכם. חישבו על מה שיהיה בזוגיות ולא על העבר. השקיעו בעצמכם ובכישרונות הנסתרים והגלויים שבכם על מנת להכפיל את רכושכם או את סיפוקכם. אתם זקוקים באופן נואש לשינוי האווירה ולנופש. כדאי שתפעילו יוזמה למפגש חברתי שיועיל לכם ויוציא אתכם ממצב רוחכם המדוכדך. בעבודה אתם עשויים לעמוד בפני אתגר גדול שיקבע את עתידכם המקצועי.

גדי
22.12-20.1

המצויים במערכת יחסים מקרטעת ירגישו בתקיעות השנים והזמן. אם אתם מנוצלים ונמאס לכם להיות הצד שמוותר, עליכם לדעת שכל עוד אתם מרצים, נותנים ולא מקבלים ולא תשוחחו עם בן הזוג על כל מה שמפריע לכם, תחושו תמיד כקורבן. הפתרון הוא להשקיע בעצמאות או בעבודה. שמירת בריאותכם ושלוותכם חשובה בימים אלה. בעיה של מישהו מהחברים מטרידה אתכם. עליכם ללמוד להפריד בין החיים הפרטיים שלכם לבין קשיים של אחרים. בעבודה העניינים מתנהלים על מי מנוחות למרות הפיטורין שמסביבכם.

דלי
21.1-18.2

תנו לעצמכם רגעי מחשבה ואתם עשויים להגיע לתובנות חדשות/בוגרות שיובילו את המועקות החבויות לשחרור אמתי. השבוע תיפתח בפניכם הזדמנות חדשה בתחום העבודה או שתוזמנו לראיון עבודה. זיכרו, עליכם להותיר רושם טוב על המראיינים. דברו בביטחון, לא בגאווה. שמרו על קור רוח ודברו בלשון נקייה משגיאות וברמה נאותה. אל תצאו מגדרכם כדי להדגיש את מה שרשום בקורות החיים, אלא היו כנים ותצליחו. הטיפ השבועי: שמרו על הבריאות. מעל גיל 55: טוב תעשו אם תסגרו על בדיקות בריאותיות מקיפות.

דגים
19.2-20.3

אתם מביטים על החיים מתוך חשבון נפש תמידי, קצת חושדים באחרים ולא מרוצים. אתם יודעים שאתם מוכנים לעשות הכול למען האהבה אבל לא מוצאים שיתוף פעולה כמו פעם. בעלי העקרונות יסבלו, בעלי הגמישות והקוליות יצליחו בגדול. הקריירה במצב תקיעות יחסית, בדומה לתחום האישי. אתם מתגעגעים לעבר ולכל מה שהיה לכם פעם מבחינת בריאות ואהבה. בעתיד הלא רחוק אתם מתחילים להבין עניין ומצליחים לשתף פעולה עם גורם שמטיס אתכם קדימה בכל השטחים. זהירות: התנהגות אימפולסיבית נוספת עלולה לגרום לפיטוריכם מהעבודה.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay