טלה
21.3-20.4

בגלל השפעת הרטרו השלילית של כוכב מרקורי: היזהרו השבוע מהחלקה וממהירות מופרזת בכבישים ובנגיעות הדורשות שלא למצמץ. הפתעה חיובית בתחום הכלכלי. עזרה ממקור כלשהו תוכיח שצדקתם. יכולת התקשורת האישית שלכם תופנה לעזרה לזולת. מומלץ לא לשכוח את בני הבית הקרובים לטובת כאלה שלא מגיעה להם תשומת הלב החמימה שלכם. יש בכם רצון לתרום, אך אתם מרגישים חסומים מאנרגיות שליליות. למעל המורל כדאי לזכור שהחיים הם כמו נהר ענק. לפעמים גועש, לפעמים שקט, אבל תמיד הוא יפה, מרווה ומחייה.

שור
21.4-20.5

בחודש האחרון לא נחתם מספיק. למרות זאת תרמתם ממרצכם לכולם בדרך שאתם יודעים. כעת אתם לא מוותרים. לרובכם תחום העבודה יהיה השבוע במרכז העניינים. ההבטחה לקידום תפתיע חלק גדול מכם. בנקודת הכספים או הקריירה ראוי לכם לזכור שכשאתם מנצחים שמרו השבוע על צניעות. מי שלא מצא את ייעודו מבחינת הזיווג או שברצונו לחפש בן/ת זוג, מצווה למקסם את יכולותיו ולחפש את הכיוון לכך. אתם דואגים ושומרים על המשפחה מכל משמר. לבודדים במערכה: פנו לייעוץ אישי.

תאומים
21.5-21.6

מרקורי, שנמצא כרגע בנסיגה שלילית לאחור, דורש מכם את הזמן לחשוב על המניעים לתלונות הכזב מצד אלה שלא הבינו אתכם נכונה. בימים הבאים תזכו ליחס מועדף מצד מעסיקים או מצד חבריכם לעבודה. מומלץ שלא לנסוע למקומות רחוקים ושלא לשגות בפזרנות המאפיינת אתכם. בדרך כלל אתם כתאומים לא צפויים אבל בעלי לב טוב. מעשה טוב שעשיתם בעבר יתגלה כמעשה שנכון היה לעשות. אתם עדיין מתגעגעים לקשר כפי שהיה בעבר או לקשר דומה שייקח אתכם לאופקים רחבים ורחוקים. בשורה טובה מצד האחים או הילדים.

סרטן
22.6-22.7

התקשורת אינה חוגגת השבוע בנושאי האהבה, היצירה, הילדים ומקומות הבילוי. תגלו שאתם מדוכדכים כתוצאה ישירה מנושאי הכספים, הרגשות וההימורים הרגשיים מן העבר ועד היום. אנינות הטעם שלכם יוצרת בפניכם מחסום - זכרו זאת תמיד. טוב הלב שלכם גורם לאחרים לנצל אתכם. כיום אתם מחפשים מזח חזק כדי לעלות עליו ולהצליח בכמה תחומים בו זמנית. התרחקו השבוע מביקורת כלפי בני הבית ובמיוחד כלפי בן/ת הזוג. שמרו על עצמכם מנסיעות ארוכות ומנסיעה בכבישים הסואנים - פקחו עיניים. זה הזמן לייעוץ אישי בנושאי זוגיות, פרנסה והתייעלות.

אריה
23.7-22.8

נסיגת כוכב מרקורי מחייבת לדחות החלטות הקשורות לבדיקה, ניתוח, מעבר דירה, חתימת חוזים ושותפויות לתאריכים טובים יותר. במצב מאתגר זה אינכם מסוגלים 'לפטר' את מידת השפעת רגישותכם לענייני משפחה וחברים. הקדישו זמן גם לרוחניות גם אם לפעמים אתם קצרי סבלנות. לנשואים מומלץ שיפנו את אישיותם התוססת לעבר פיתוח דיאלוג פשרני ביחסים שבינו לבינה. סכום כסף בדרכו אליכם, אבל הוא מותנה בפשרות מסוימות. אתם מוכנים לעשות הכול למען מישהו שרוצה אתכם אך חוץ מדבר אחד אתם לא יכולים וזה להכריח.

בתולה
23.8-22.9

למרות הנסיגה של כוכבכם האישי מרקורי, חשיבה נכונה והדדית תביא לכדי הפשרה והבנה. בן/ת הזוג יהיו הכתובת לכתף רכה ואוהבת. תחום העבודה קצת מסורבל או מעוכב. הלימודים קצת ידאיגו. זה הזמן לשקול הסבה מבחינה מקצועית. דמות חשובה תדאיג אתכם מבחינת מצב בריאותה. תשובה חיובית קרובה במישורי כספים וקריירה. רבדים של עצב המהול בשמחה ממלאים את ליבכם באור חיובי. חגגתם או שאתם עומדים לחגוג משהו חשוב. אתם מגלים השבוע שרק המעמיקים לקדוח לעומקם של דברים, מגיעים למים צלולים. זה הזמן לחשיבה מקורית.

מאזניים
23.9-23.10

שבוע של קושי בלהחליט על צעדים בתחומי החיים. הקריירה תתחיל לזוז באופן חיובי למרות השפעת נסיגתו השלילית של כוכב התקשורת מרקורי. לקשורים בברית האהבה: שימו לב לדמות הקרובה המחלקת איתכם את החיים. שאלו את עצמכם האם עשיתם מספיק על מנת לגשר על פערים של שנים. צאו לחופשה כלשהי משותפת או לפעילות מרעננת אחרת. זה הזמן למעשים טובים כלפי מישהו מבלי לחשוש מפני פגיעה בגאווה שלכם. אתם מחכים לתשובה חשובה. לבודדים במערכה: פנו לייעוץ אישי.

עקרב
24.10-21.11

כספים המגיעים למישהו או לכמה מבני המשפחה מצד זה או אחר של קירבה מתעכבים, אבל יגיעו בהמשך הדרך. מי שלא מצא את דרכו בתחום הבין אישי, צריך לעשות הכול על מנת להגיע להגשמה. טיפ: אתם מצווים לחפש את מבוקשכם במיוחד דרך האינטרנט. אתם עדיין מתגעגעים לקשר כפי שהיה בעבר וזה עולה בכם מידי פעם כסימפוניית אהבה בלתי גמורה. תכניות לשעבר, שחלקן יוצאות אל הפועל, מניבות לכם ערכים חשובים. תגלית במשפחה או הריון, לידה או חגיגה בדרך

קשת
22.11-21.12

נסיגת כוכב התקשורת מרקורי שוב עוצרת אתכם מעט. היצרים מופנים לפורקן בתחום ההימורים ובכל הימור רגשי מגונה ושלילי אחר. טיפ: לא ממליץ לכם לעשות זאת בימים אלה ולחילופין אתם צריכים לדעת מתי לצאת ולחכות בחוץ. השקיעו בצורה של עבודה מאומצת בתחום העבודה. החוג החברתי יפרגן לכם ולא יעמוד מנגד. אתם עוזרים לאחרים להגיע למשהו חשוב שלכם לא היה בילדותכם. בימים אלה עדיף להשכין שלום על פני החזקת תחושות הרוגז. כספים מגיעים ברגעים הנכונים. הצעה שכדאי לבחון אותה במשך שבועיים ימים.

גדי
22.12-20.1

נסיגה שלילית של כוכב התקשורת מרקורי. מישהו ילהיב את דמיונכם השבוע בנוגע להשקעות שונות - חשוב להיזהר. לנשואים ולמחויבים רגשית: בשישי ובשבת אתם מתוסכלים במישור התקשורתי הלוקה בחסר. התחום הזוגי יעלה יפה במידה ותשקיעו בו את מלוא מידת רצינותכם ולא כמו בשנים האחרונות. בעבודה שבה אתם מחזיקים יסתמנו שיבושים כלשהם. שקמו את הגורל. מי שרוצים להוריד לכם את מצב הרוח לא מאמינים שאתם מסוגלים להרבה יותר ממה שהם יודעים ויכולים. שמרו על בריאותכם הגופנית והנפשית.

דלי
21.1-18.2

אתם מתגעגעים אל העבר ולמה שסימל והעניק לכם. שישי, שבת וראשון יהיו הימים יחסית הכי יפים שבמהלכם תגלו עובדות על המשפחה וכמה נכונות יש לאחרים לעזור לכם. זה הזמן לעמוד על שלכם במקומות עבודה או להעז ולגשש לגבי אלטרנטיבות אך לא לעזוב, אולי זה לא בדיוק הזמן הנכון. גולת המפתח השבוע תהיה המסוגלות לומר ולהביע את מה שאף פעם לא ידעתם להביע. כספים יגיעו. אתם לא יודעים היכן להשקיע. הרווקים מרגישים כתקועים במקום. חלק מכם צריך ייעוץ לגבי תקיעות השנים.

דגים
19.2-20.3

לאחר כמה תקלות קלות בתחום הקריירה, דווקא בשבועיים האחרונים הגורל מאיר פנים לרובכם. משנה תוקף לכך תקבלו מכיוון הקריירה בצורה של קידום מפתיע וקרוב. שישי ושבת יהיו רדודים למדי ביחס לכל עניין ודבר, אף כי ימי השבוע הראשונים יהיו הפיצוי הקלאסי ללחיצות הנפשית שאפיינה אתכם. אתם שוב כועסים על חבר/ה ושוב נוצר נתק שלא תוכנן מראש. כל מה שמעניין אתכם זה שלמות המשפחה ותכנון נכון של העתיד. אפשרויות חדשות לאלה שמחפשים עבודה הקשורה להכשרה המוקדמת שלהם.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay